20 A "Titanic" - faktumról szórakoztató tények

Faktrum elmondja érdekes tényeket közöl a film nyerte milliók szívét, és felment a színészek, akik játszotta a főszerepet, hogy a tetején a Hollywood Hills.

1. "Titanic" - az egyetlen James Cameron film, amelyben nincsen rá szükség, és nem említik a nukleáris fegyvereket.

2. Mielőtt az igazgató megállt a jelölések Kate és Leo, a vezető színészek tartották Matthew McConaughey és Gwyneth Paltrow, valamint Christian Bale és Claire Danes.

3. A "Titanic" valóban egy J Dawson nevű ember volt (Joseph neve volt), a motortérben dolgozott, és sajnos meghalt. Talán csak egy szép legenda, de a rendező azt állítja, hogy megtudta róla, miután feltalálta Jack Dawson-t.

4. A felvétel utolsó napján Nova Scotia-ban (Kanada) a "pranksters" PCP drogot töltött a filmrajongók vacsorájába. 80 hallgatók kórházba kerültek.

5. Volt egy incidens és komolyabb volt. Kate Winslet volt az egyetlen színész, aki nem viselt női ruhát. És bár a vizet melegítették (nagy medencével), a színésznő betegségben szenvedett súlyos tüdőgyulladásban.

6. A hajó motortérben dolgozó munkatársak nem több, mint 150 cm magasak. Mindent annak érdekében, hogy a szoba ambiciózusabb legyen.

7. Az első szakaszban, amelynek főszereplője Winslet és DiCaprio együtt, nagyon őszinték - ez az a pillanat, amikor Rose van téve, és kéri Jack felhívni őt. A kellemetlenség elkerülése érdekében első találkozásukkor Kate csak ... mutatta Leonardo mellkasát. És akkor ne lepődj meg!

8. Ugyanez a rajz Jackről, amit az óceán fenekén található telken találtak, valójában James Cameron kezéből származik. A rendező balkezes, és DiCaprio jobb kezével húzódik, így a közelkép kereteit tükrözni kellett.

10. Winslet utálja a "My Heart Will On On" filmet. Igen, és a "Titanic" általában nem nagyon szereti. Úgy véli, 18 évvel ezelőtt rosszul játszott, és túl sok a súlya. Ó, ezek a nők, igaz?

12. A "Titanic" -on Lindsay Lohan, mint 7 éves személy Kora Cartmell szerepelt. Szinte öntötték, de az utolsó pillanatban úgy döntött, hogy Cameron Lindsay vörös hajúak is, és a nézők is hiba, hogy egy rokona Rose.

14. Egy másik híres jelenet (amikor Jack felkiált: "Én vagyok a világ királya!" A hajó íján állva) eredetileg nem volt a forgatókönyv. Ezt a kifejezést a DiCaprio adta ki, először a "cine" Titanic orrához emelkedve, és Cameron tetszett neki. Annyira, hogy ő felkiáltott: "Én vagyok a világ királya!" A színpadon, amikor megkaptam az Oscar-szobrot.

17. Drágább volt a Titanicról filmezni, mint maga a hajó. A film az alkotók 200 millió dollárba került, a bélés építése - 7,5 millió dollárral (modern 150 millió dollár az infláció miatt).

18. A film főszereplői előadást tartottak a 19. század elején élő emberekre jellemző helyes viselkedésről. Cameron mindent úgy akart, hogy a lehető leghitelesebbnek tűnjön. Azonban a Winslet hősnőjét nem mindig különbözték meg az ideális viselkedés ...

Tetszik a post? Támogatás Factum, kattintson: