16 Vélemények a klinikákról Ryazan g, Kudryavtsev utca, 56

Klinika, Ryazan. Szeretném kifejezni hálámat a jó szolgáltatás és barátságos hozzáállása klinika szakemberei - Bizyaeva Sergey Viktorovich (endoszkópos) Zajcev Alexander Vlagyimirovics (aneszteziológus), Bulanova Irina (ápoló). Egy gasztroszkópiát egyidejűleg kolonoszkóppal végzett anesztézia alatt. Minden remek volt: az anesztézia vizsgálatából és kivonásából nem volt mellékhatás! Általános érzéstelenítés volt az első alkalom, hogy nagyon aggódtam. Legközelebb ›

Gyakori altatásban kolonoszkópot készített a "klinikák" klinikán Ryazan városában. A vizsgálat előtt egy aneszteziológus beszélt velem, kérte a gyógyszerekre, betegségekre és az előző műveletekre vonatkozó allergiákat. Aztán egy endoszkópus beszélt. Ezt követően felajánlottam, hogy vegye le az összes ruhát az öv és a fehérnemű alatt, és egy darab rövidnadrágot helyezzen hátra egy lyukkal. Miután felöltöztem, felajánlották, hogy a lábfejre fekszik a kanapén, hasonlóan a genetikai székhez. Legközelebb ›

Látogatott klinikán HE CLINIC Ryazan, hosszú ideig kerestem, és nem találja, hol a dermatovenereologist - Turchannikova Larissa Vasilyevna vesz! Tanácsolta, hogy ismerkedjen meg vele. A tanács teljesen indokolta magát: képzett és figyelmes orvos, azonnal azonosította a problémámat, és olyan kezelést ír elő, amely gyorsan segített! Nagyon köszönöm! A klinikán is tetszett: szép személyzet, gyönyörű szoba, és ami a legfontosabb, a recepció magasan képzett orvosok.

Kapcsolódó cikkek