11. fejezet Hogyan lehet beleszeretni egy emberbe, ha közötted "macska futott"

Hogyan lehet beleszeretni egy emberbe, ha köztetek "macska fut"?

Legemlékezetesebb ismerőseim:

Egy nagy bevásárlóközpontban lift emelkedett a harmadik emeletre. Felhívtam a figyelmet egy érdekes emberre. Miután nézte először, azt a célt tűzte ki maga elé -, hogy megismerjék őt, ezért mondta magáról, és felkérte, hogy azonnal a kávézó, és természetesen, hogy ő akarta, hogy tovább vizsgálja. Miután meglátta a tekintetét, azonnal rájöttem, hogy megkapom, amit akarok. Később észrevettem, hogy a szeme ragyogó, és ez az én véleményem, tele élettel és az öröm, érdekli ez. Magam beszéltem vele, és elhagyták a megjegyzést, hogy nagyon nehéz elérni, amit akarsz ... a boltban. Ezt követően "mindent szervezett", kezdve "kávét ivott", és további találkozókra vágytak. A bútorok gyártásában és értékesítésében nagy cég (nem a tulajdonosa) vezetője volt. Segített nekem, hogy készítsek egy tervezőasztalt, amit eddig oly sokáig keresett.

És amikor egyszer sokat találkoztam. Beléptem a kávézóba, és körülnézett az asztalok körül, kiválasztva magam egy "tengerimalacot", leültem egy közeli asztalhoz. Ugyanaz a dolog - egy pillantás, egy cue és egy kellemes beszélgetés a meghívással, hogy találkozzunk újra.

A ténybeli nehézség, Oksana, nem voltam ismerősöm a férfiakkal. Ez mind nagyon egyszerű, valószínűleg azért, mert nincs célom, hogy magamhoz jussak. A férfiak úgy tűnik számomra, hogy érezzék, és rémülnek azok az asszonyok, akiknek szemében elolvassa a házassági vágyat. Szükségem volt a segítségedre, hogy: 1. Javítsd a már meglévő kapcsolatokat; és 2. Megismerni, hogy megkapja az eredményeket, szükséges nekem.

Itt van a velem végzett munka eredménye.

Két évig mentem hozzá, és mindig válaszoltam - "nem megengedett". Dolgozzanak ki a rendszer, Oksana, képzett társkereső férfiak és a nők (mint az újságírás, de nem annyira nyíltan nevezett, de csak kapott egy csomó információt a magánéletéről, tiszteletben tartva a másik nem, és így tovább. D.), tettem egy komoly cél, . Gyakorlatilag lehetetlen - tanfolyamokat akarok és nem akarok fizetni nekik. A "feldolgozás" célja ez a fúrás. Hogyan lehet beleszeretni, ha hosszú ideig egy macska futott közöttünk?

4 (!) Hónapra szükségem volt erre a kurzusra. Küldtem pozitív képeket is, ahol családjával és barátai középpontjában áll, és ahol a tengeren pihent. Szeretném, ha minden, hogy ő akarja - és a jóság, és a hő és fény ... Ez segített, talán együtt, és mi lett belőlem mi minden ülésen, hogy megjegyzéseket róla személy - jó az asztalon volt egy fénykép az ő és a lánya volt, mi fogás. Plusz én eredetileg „látott” maga ül ezeken a tanfolyamokon, és köszönöm a hölgy, amit ő talált rám megszervezi ezeket a tanfolyamokat. Rájöttem a vágyamra!

Nehéz volt túlszárnyalni magam és elismerni, hogy arrogáns vagyok iránta. Felismerve ezt, és az a tény, hogy igyekszik megmutatni másoknak (mint a vágy, hogy legyen óvatos a munka és a végrehajtó, például), ez lett sokkal könnyebb kommunikálni vele, és rámosolygott a szemét, és azt mondják, szép dolgokat dicsérni neki a türelmét, és nem szeretnék neki minden pozitív.

... Olyan képet hoztam létre, amely nekem van az ember. By the way, rokonaim a volt férjem, kiderül, beleszeretett velem az elmúlt hat hónapban! Folyamatosan meghívják a rendes születésnapokra és a történelmi helyeken való túrázásra!

Összefoglaló. Amit három hónap alatt megértettem az elméletből.

Először meg kell értened magad, tudd, hogy mit tudok, ahol az én ereje és gyengesége. Ezután - hogy elfogadja a beszélgető partnert, ami ő. Egy jó gondolat segít: "Senki sem rosszul gondol magáról. Senki sem hiszi, hogy ártalmas, vagy unalmas vagy mohó vagy ... Mindenki azt gondolja, hogy jó. Hát miért nem látom ezt a jóságot ebben az emberben?

Rámutattam magam a jelen pillanatban, és "látom" a beszélgetőpartnert (érzem a vágyait és érdekeit), és ennek eredményeként meleget és örömet kap a velem folytatott beszélgetés. Sok új ismerősöm van, ezek közül néhányan, biztos vagyok benne, hogy potenciális elkövetőkké válhatnak ...

És még több. városunk polgármestere, az utcán átkelve, felkiált: "Irina, jó délután!" Korábban a hello voltunk, ha csak ugyanabban a szobában vagyunk.

Szóval, Oksana, az edzésed jó nekem, és nem tudok várni az anyagokra a 4. hónapban. Most, mint még soha, szeretnék és észrevehet egy újat!

Ossza meg ezt az oldalt

Kapcsolódó cikkek