10 Vélemények a fogászatról a Ramenskoe g, liberty street, 4. szám alatt

Nagyon elégedetlen vagyok ezzel az orvossal. Kezelte elülső fogát. Ezt a helyszínen végzett visszajelzések vezérelték, mert a többi fogtól eltérően az elsőek azonnal láthatóak. A régi, elkopott pecsét helyett egy újat telepített. A rémület az, hogy egy héttel később rájöttem, hogy a pecsét elsötétedett, és ÚJ volt. Ezt még sosem láttam. Én panaszkodom, mert most a munka eredménye a látóköröm.

Jó napot! 4 évvel ezelőtt kezeltem a fogaimat és protézist készítettem. Újra kellett kezelnem. A műszer egy darabját egy fogban találták meg. Képeket azt mutatta, hogy az összes fogat lezárjuk csatornák rossz .: ((Ez szörnyű Nem az volt a vágya, hogy mentse, akar semmit több vagy kevesebb, mint a normál időszakban a fogak jó orvos nem gondolja, hogy a fájdalom elviselhetetlen !?

Szeretnék köszönetet mondani Kirill Suranovnak az ügyes kéz és figyelmes hozzáállásért. Kiváló szakember! Meggyógyította és helyreállította az eltávolítandó fogakat, ahogy gondoltam, minőséget készítettem és hídot építettek. Ebben a klinikában, ésszerű árak, jó hozzáállás a betegek!

Nagyon elégedetlen vagyok ezzel az orvossal. Kezelte elülső fogát. Ezt a helyszínen végzett visszajelzések vezérelték, mert a többi fogtól eltérően az elsőek azonnal láthatóak. A régi, elkopott pecsét helyett egy újat telepített. A rémület az, hogy egy héttel később rájöttem, hogy a pecsét elsötétedett, és ÚJ volt. Ezt még sosem láttam. Én panaszkodom, mert most a munka eredménye a látóköröm.

3 évig fogta a fogat. Zsukovszkijban annyira megteltem, hogy a fog elkezdett rothadni és összetörni. Az állomáson pecsétet tettek, amely fél év alatt kiugrott, és a fog továbbra is összeomlott. Alexander Vladimirovichhez mentem, meg akartam szabadulni a gyötrelemtől, és eltávolítottam. De ő azt mondta: "NEM, ha van, mit kell gyógyítani". És csoda! Már évek óta, a kezelés után semmi sem fáj. Nagyon örülök, hogy megkaptam. És nem fáj, de ha fáj, akkor figyelmeztet =) Hatalmas köszönet neki!

A Shatura szokásos poliklinikájában nagyon szerencsétlen tapasztalták a fogorvosi kezelést. Amikor Ramenskoye-ba költöztünk, komoly bánásmódot vettünk igénybe, vagy inkább - mindent megtettünk, ami történt. Természetesen a fogászat irányába félt, hogy még meg is nézzen, és ne, hogy mit menjen és kezeljen! Azonban minden kollégám, akik mind a munka, mind a kívülről ismertek, azt tanácsolta nekem, hogy ne halasszam el ezt a kérdést, és barátságosan mutatott rá erre a klinikára. Nagyon ijesztő volt, de még mindig elkezdett járni rekorddal. Az első pár. Legközelebb ›

Jó napot mindenki! Őszintén ajánlom ezt a fogászatot, Alexander Sinkov már több éve foglalkozik fogai fogaiival, minden rendben van, az ütemezést általában néhány napig írok, és ez csak az előnyeiről szól munkájuk során.

Szeretnék köszönetet mondani a fogorvosnak, Suranovnak, Cyril Viktorovichnek egy kiváló foghoz. A városi fogászat néhány orvos nem zavarja a ogryzochkom a fogat, küldött törölni. Chugunovához mentek, ott extra szolgáltatásokat tettek nekem, és kerek összeget számítottak. Dergayevszkij 15000-es fogat kérdezett. Egy barát tanácsára fordult itt. Az orvos azt is elmondta, hogy a fog probléma, de megtette és megtette. Az extra szolgáltatások nem pénzt, nem tenyésztettek. 5500-at fizetett. A fog kiváló. És ez is. Legközelebb ›

Jó napot! 4 évvel ezelőtt kezeltem a fogaimat és protézist készítettem. Újra kellett kezelnem. A műszer egy darabját egy fogban találták meg. Képeket azt mutatta, hogy az összes fogat lezárjuk csatornák rossz .: ((Ez szörnyű Nem az volt a vágya, hogy mentse, akar semmit több vagy kevesebb, mint a normál időszakban a fogak jó orvos nem gondolja, hogy a fájdalom elviselhetetlen !?

Csatlakozom a pozitív válaszhoz. Köszönet Alexander Sinkovnak! Bízom csak a fogaimban. Jó hozzáállás, mindig alkalmazkodik a kérdések megválaszolásához. És az árak valóban elfogadhatóak.

A nap kedves ideje! Szeretném ezt a klinikát javasolni, különösen a fogorvos - Alexander Vladimirovich Sinkov. Az árak abszolút megfelelőek (2500 rubel pecsét.), A szolgáltatás nem zavaró, a kényelmes munkamegosztás.

Kapcsolódó cikkek