03. A malvitis ártalmas-e a közös hideg kezelésére?

Krónikus betegségek: nincs feltüntetve

Helló, a gyermek gyakran hidegbetegségben szenved. Végül találtam egy jó gyógyszert, amely három nap alatt eltávolítja a roncsot. Ez folyékony malawit. Tetszik az a tény, hogy az orrát soha nem helyezték el, a roncs nagyon gyors. De észrevettem, hogy a gyermek folyamatosan szaglászni kezd az orrával. Úgy néz ki, mint egy pohryukivanie. Amikor a malavit megállt csöpögött, néha szipogott, majdnem elhaladt. Kérdés: Még mindig csöpöghetnek? Elrontom a nyálkahártyáját? Mi okozta ezt a reakciót? Malawit kiszáradja a nyálkahártyát és ezért szipogást okoz? Havonta átlagosan havonta vagyunk. A Malawitot az első három napra temessék el, majd egyszerűen mossa le a sós vizet. A Malawitot a betegség első napján 5 alkalommal, a második és a harmadik napot naponta 3 alkalommal temessék el. Hígítás - 2 csepp 5 ml-enként. Köszönöm!

Címkék: malavitis a közönséges hidegtől, malawitis a közönséges megfázástól a gyermekekig, az orrban a malawitis

Szörnyű hideg a bababan. Helló, segítsen nekünk, nem tudjuk, hol forduljon.

A klórhexidin eltemetése az orrban Mondja meg, kérlek, kérje a gyermek 3,5 év múlva.

Ne menj át egy csecsemõ orrban a gyermekben! Doktor! Problémák vannak az orrral! A lányom 3,5 éves! Beteg vagyok.

Hosszú hideg a gyermekben A gyermekemnek 8 napja van az orrfolyás, aztán zöld, majd átlátszó.

A fülledt orr nem létezik, a baba 5 hónapos! A hőmérséklet 37 8 volt, köhögés.

Sucker a gyermek orrából A fiam 3 éves. Nemrég észrevették ezt.

Staphylococcus az orrban A gyermeket az orrban staphylococcus diagnosztizálta. Ezt megelőzően.

A gyermek fülledt orra, mondja meg, mit kell tennie. A 2 éves gyermek már 9 napja van.

Zalozhennost orr rhinitis után Kérdezze meg, milyen gyorsan gyógyítja a rhinitis zalozhennostju.

Hideg fülledt orr, 20 éves vagyok, ember. Piros torok, orrfolyás hiányzik (max.

A gyermeknél a rhinitis több mint egy hét A számunkra 1,2 év. Hét nappal ezelőtt egy csepegtető orr kezdte a gyermeket.

3 hétig orrral kezdett, száraz köhögéssel, 2,5 hónapos 3 hétig fülledt orrvérrel és száraz köhögéssel.

Fésű orr egy 7 hónapos kisbabán, a baba 7 hónapos, most már van csipke. Mondd meg nekem.

Ne felejtsd el értékelni az orvosok válaszait, segíteni nekünk abban, hogy további kérdéseket tegyünk fel a témában.
Ne felejtsd el megköszönni az orvosokat.

03. A malvitis ártalmas-e a közös hideg kezelésére?

Üdvözlünk! A Malawit nem fog fájni az orrodon. De a pohryukivanie közvetetten jelzi a kezeletlen gyulladásos folyamatot vagy allergiás reakciót a Malavita összetevőire. Ellenőrzés, rhinocytogram szükséges.
P. S. legyen egészséges!

Kapcsolódó cikkek