Sharapova, a harmadik mérkőzése egy stuttgart-ban fog játszani az észt hamisítással

Estoni teniszező Anette Contaveit versenyezni a Maria Sharapovával, aki visszatért a bírósághoz, a negyeddöntőben a stuttgarti versenyen, mielőtt a sportolók soha nem játszottak egymással

A stuttgarti verseny szervezői ötször nyerték meg a Grand Slam versenyeket, amelyek elvesztették az összes pontot, egy különleges meghívást - egy vadkártyát.

Felé negyed orosz előzőleg legyőzte olasz Robert Vinci (7: 5, 6: 3), míg a második körben legyőzte honfitársát Catherine Makarov pontszám 7: 5, 6: 1.

Maria Sharapova és Anette Contaveit a soron következő 28 negyeddöntő előtt a stuttgarti versenyen soha nem találkoztak a bíróságon.

„A sok tenisztorna rács, akivel még nem játszott, köztük Anett Kontaveit De remélem, hogy kapnánk egy nagy játék.” - mondta Sarapova a sajtótájékoztatón, miután a második mérkőzés.

A legjobb kezdet, és bemutatni lehetetlen

Maria Sharapova, aki kizárást kért, a WTA-turnén ötször elkezdett egy pluszval, mondta Vladimir Kamelzon orosz olimpiai csapat edzője.

„Ahogy érdeklődés tenisz Sharapova -. Az első számú játékos a világon legyőzte Makarova a második szettben azt feltételezték, hogy ott lesz a harc az első játék, de a második szettben Masha kezelik-könnyedén vetekszik egy nagyon meggyőző győzelmet ..” - mondta Kamelzon.
Véleménye szerint a Sharapovának nagyon nagy a motivációja.

„Ez most gyorsan elkezd pontokat, akkor indul el a kizárás -. Öt plusz Sharapova nagy mértékben hozzájárult a takarmány, nagyon jól látható, ha a fizika lehetővé fogja tenni, és bármilyen észrevétele van, akkor adjunk Nem hiszem, hogy a rózsák .. tele vele a csúcsra, de egyre játékélményt - ez a legfontosabb dolog „- mondta az edző.

Will Sharapova a "Roland Garros"

A stuttgarti verseny után az első Grand Slam verseny indul a szezonban - a francia nyílt teniszbajnokság. Korábban a brit média arról számolt be, hogy a France Tennis Federation (FFT) valószínűleg megtagadja a Sharapovát a "Roland Garros", ahol kétszer nyert. Ugyanakkor egy orosz nőnek lehetősége van egy vadkártyát szerezni, hogy részt vegyen a verseny minősítésében.

Kamelson szerint a Francia Teniszszövetség elnöke "nem utal teljesen helyesen a Sharapovára".

„A Stuttgart az összes jegyet eladták az első mérkőzés a Sharapova, amint megtudta, hogy ő játssza. Amikor játszott, a terem tele volt. A következő mérkőzést szinte az üres lelátókon. Ez arra utal, hogy a alábecsülik az elnök a Szövetség francia Tenisz Sarapova felajánló játszanak a minősítés „- mondta az edző.

Véleménye szerint a Sharapova lehetséges hiánya a "Roland Garros" -on elveszíti a versenyt, nem maga a teniszező.
Sharapova azt mondta, hogy elfogadja a FFT döntését.

„Persze, hogy jó lenne részt venni ezen a versenyen, de én elsősorban összpontosít a közelgő versenyek. A sportolók, akinek nem ez az időmennyiség, a következő versenyeken is ugyanolyan fontos, hogy újra formába. Ez nem titok beszéltünk képviselőivel az FFT Palm Springs, tárgyalt egy csomó téma, de minden attól függ, a döntéseket fogom elfogadni bármilyen döntést, bármi is volt, „-. mondta Sarapova.

Sharapova megjegyezte, hogy "készen áll arra, hogy juniorokkal kezdjen" (Roland Garros és Wimbledon).

"Mindenki tudja, hogy sportolóként képviselek magam, nem kapok ennél valamit, ha megvan a lehetőségem, hogy bejussak a fő rácsba (Grand Slam verseny), akkor biztosan használni fogom" - zárta le az orosz nő.

A Felhasználó vállalja, hogy cselekményeivel nem sérti a nemzeti és nemzetközi jogszabályokat. A felhasználó vállalja, hogy tisztelettel beszél a többi résztvevőnek, olvasónak és az anyagban megjelenő személyeknek.