4 Riasztóberendezés telepítése és telepítése

Múlt hétfőn elmentem a mesterhez, hogy tegye a riasztást. Azt akartam, a teljes jelzés kölcsönhatás a szabványos rendszer, hogy hajtsák végre a „szabad kéz” (nem használt kivonat egy kulcsot a zsebéből), a végrehajtás indítási és természetesen az összes lehetséges megbízhatóság és hiányzik rejtett chips és kulcsok a kocsiban. Az előkészítő időszak után kezdődött az akvizíció bypass modul gyári indításgátlók, FORTIN EVO-ALL, ami nem kell elrejteni mindenféle kulcsokat és chips (itt látható www.ifar.su/index.php/products/u-bypass). Három héten belül hozta el hozzám Amerikából, és körülbelül 100 dollárt kapott nekem. Aztán ránéztem a riasztásra, és számoltam, mit csinálna. Találtam egy nagyon fejlett telepítőt, és regisztráltam egy "fogadásra". Így adtam a kocsit, és JOKED. A saját hivatalos honlapján, hogy a robot egy térképet a telepítés volt a szonáta, még a szabadulás éve bevitelére van szükség, és minden rendben lesz gud. A telepítés során kiderült, hogy a vezetékek teljesen különböznek egymástól azoktól, amelyek az oldalon lévő indításgátló beépítő készleten szerepelnek. Elkezdtünk kísérletezni. Aztán összekapcsolták, ez más. Aztán kiderült, hogy az indításgátló 2,3 firmware-je, és a szonátához legalább 3,0 szükséges. Frissítve. Ezután további öt programot találtunk az indításgátló szonátára való felszerelésére, beleértve egy hibrid verziót is. Minden különbözik a kocsimtól. A mai napig nem működik számomra, mert xs hogyan kell összekötni. A helyszínen írt egy levelet - tud válaszolni, hogyan kell csatlakozni. És az észak-amerikai szonáták és a koreai szonáták diagramjai a fórumokon mindegyikét írják.
ÖSSZEFOGLALÁS: Csatlakoztassuk ezt a kis robotos villanyszerelőt. A helyszínen és a telepítés eredeti térképén szükség van az autóra, beleértve annak módosítását és a gyártó országát. Remélem, mindent el fognak dönteni, és meg fogjuk nyerni!

A TÉRFOGLALKODÁSRA KÉSZÜLT

Kiadási ár: 12 000 ₽ Futott kilométer: 9600 km

Csak a regisztrált felhasználók vehetnek részt a megbeszélésekben.

Kapcsolódó cikkek