12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek

Ezek a szobanövények igazi találatot találhatnak azok számára, akik az otthonuk vagy az irodájuk légkörét szeretnék frissíteni az irodában, még akkor is, ha nincs elegendő napfény. Alacsony fényviszonyok között tökéletesen nőhetnek félhomályos helyiségekben. Ezeknek a növényeknek a szépsége nem virágzik (gyakran virágzásuk nagyon középszerű), de fényes lombjaikban

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek
A kalatei mintás levelei kiválóan díszítik ezt a növényt minden szobában. Közvetlen napfény ezekre a növényekre halálos, de lombozatának élénk színei a félkörben nyílnak meg. A fajok és fajták a kalateys minden fajta levelek színezés most hatalmas, és csak ez a növény lehet díszíteni a ház belsejét vagy az irodában.

dieffenbachia

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek
A diffenbahia esetében a szétszórt fény a legalkalmasabb. Tartsd jobban a függöny mögött. Nagyon szépen diffenbachia úgy néz ki, mint tavasszal és nyáron, amikor van egy gyengéd és fényes lombozat. Ne feledje, hogy a gyümölcslé mérgező és irritálja a nyálkahártyát és a bőrt. Ezért vágáskor kesztyűt kell használni. Ha a háznak van gyermeke vagy állata, akkor érdemes lemondani róla.

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek

Yucca - ez egy igazi darabja a trópusoknak a házban. Miniatűr pálmafák díszítik mind az irodát, mind a házat. A Yucca nem szereti a közvetlen napsugárzást, ezért tartsa távol tőle. Van egy yucca és egy másik tulajdonság - mint egy nagy konténerben, amelyet beültetsz, annál nagyobb lesz. Így van esélyed arra, hogy egy hatalmas pálmafát építsen a házban a mennyezetre.

Chlorophytum

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek
A Chlorophytum az egyik legelterjedtebb növény, és ezért a legnépszerűbb. A Chlorophytum sokáig élhet a napfény nélkül. Ezenkívül tökéletesen megtisztítja a levegőt a helyiségben, ezért ajánlatos a fazékokat elhelyezni a konyhában, a hálószobában és a gyermekszobában.

Soleyroliya

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek
Ez az egyedülálló, finom, finom levelű növény jól néz ki a függő virágcserepekben és a virágos növények mellett a magas növények mellett. Azonban nem ajánlott a szalleolyt és más növényeket egy edénybe telepíteni, mivel a szolárium só sok nedvességet és gyakori permetezést igényel, és sok növény egyszerűen nem képes elviselni.

páfrányok

filodendron

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek
Ez a virágüzlet egyik kedvenc üzeme. A Philodendron tökéletesen nő az árnyékban és tökéletesen megtisztítja a levegőt. Az üzem rendszeres metszést igényel, hiszen ha nem, akkor a helyiségben túl sok helyet nyújthat, és túl sok helyet foglal el.

neoregelia

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek
Ez a trópusi növény szobahőmérsékleten csak mesterséges megvilágítással nőhet. Szereti a nedves körülményeket. Nagyszerűen érzi magát az ablakban lévő fürdőszobában.

Spathiphyllum

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek
Ha gyakran elfelejtetted a növényeket, és szinte nincs napfény a szobádban, ez a gyönyörű virág ideális az Ön számára!

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek
Ez az egyik legjobb növény az alacsony fényért és ideális lusta virágtermesztők számára.

sansevieriya

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek
Ez az egyedülálló növény nő akkor is, ha teljesen elfelejtette. A Sansevieria gyakorlatilag nem igényel ellátást. Természetesen a fény hozzájárul a növekedéshez, de félig sötét szobákban kiválóan érzi magát.

kukoricalevél

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek
Ez a növény jól növekszik az árnyékban, meleg és hűvös helyiségekben. De türelmesen kell tenned, mert az aspidistra nagyon lassan növekszik.

Új felhasználók

A hálás amerikaiak emlékművet állítottak fel. hosszú.

Ez nevetségesnek tűnik, de a kártevőknek is van valami, hogy felállítsanak egy emlékművet. Például Amerikában egy emlékmű nem Abu kom.

Tavaly sikeresen viseltem rózsákat

Tavaly ősszel, rózsák vágása után minden lágyított rózsaszín szelet (16-ot kaptam), és celofánba helyeztem.

A sárgarépa ültetvényének különleges titkai

Ha a kert közel van, akkor minden egyszerűen megadható: ültetés, öntözés, elhagyás. És van egy dacája három órával az otthontól, ezért.

népszerű

A sárgarépa ültetvényének különleges titkai

Ha a kert közel van, akkor minden egyszerűen megadható: ültetés, öntözés, elhagyás. És van egy dacája három órával az otthontól, ezért.

Tavaly sikeresen viseltem rózsákat

Tavaly ősszel, rózsák vágása után minden lágyított rózsaszín szelet (16-ot kaptam), és celofánba helyeztem.

A hálás amerikaiak emlékművet állítottak fel. hosszú.

Ez nevetségesnek tűnik, de a kártevőknek is van valami, hogy felállítsanak egy emlékművet. Például Amerikában egy emlékmű nem Abu kom.

A legnépszerűbb az oldalon

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek

A szőlőtőke finomságai

A legtöbb területen a szőlő borítja a téli időszakot. Goto.

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek

Cseresznye a szomszédok közelében lő

- Helló! Több évig a "gazdaság" volt.

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek

Boldog ember még a hó közepén.

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek

5 jellegzetes hiba, amikor borotvágás.

A szőlő nagyon gyümölcsöző, és nem szeszélyes.

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek

A hortikultúra holdja és vetési naptára.

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek

Hat recept a finom káposzta számára

A savanyú káposzta finom és egészséges étel. Tartalmazva.

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek

A legkellemesebb uborka, amit kapok.

Két komposztáló gödör van a telken. Én felváltom őket: egy év tárolás.

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek

A sárgarépa ültetvényének különleges titkai

Ha a kert közel van, akkor minden egyszerűen megadható: ültetés, öntözés, elhagyás. És u.

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek

Hogyan válasszunk fagyálló csemetéket?

Kevesen ismerik, de a piacon könnyen kiválaszthatja a legfagyasztóbbakat.

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek

A csincsilla egy szuper nyereséges állat

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek

Növények, amelyek elrejti a levéltetű és a hangyákat.

Természetesen ezek a növények nem csodaszerek a levéltetvek és hangyák számára, de n.

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek

Tavaly sikeresen elkapták a folyót.

A rózsák metszését követően tavaly ősszel minden lágyított rózsaszín szára vagyok (.

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek

A szuper-nagy fokhagyma titkai

A fokhagymának meg kellett kísérnie a próbát és a hibát. Ez a kultúra beleszeretett.

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek

A zsemlemorzsákon a paradicsom olyan, mint a leves.

Szeretnék beszélni arról, hogyan tudtam egyszerűen növelni a hozamot.

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek

Miért kell eltávolítania a leveleket a paradicsomon?

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek

Régóta nem titok, hogy a szezonális zöldségek, gyümölcsök, bogyók és gabonafélék hoznak.

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek

Meg kell permeteznem a kertet és a szőlőskertet Fr.

A másik nap meglepődtem, amikor láttam, hogy a szomszéd szőlőt permetezett. Lombozat esch.

12 beltéri növények, amelyek még a legsötétebb sarokban is élhetnek

Miért hasznos alvás nélkül aludni

Ha összevetjük az embereket, akik teljesen alvás nélkül aludtak a takaró alá és azokhoz.

Kapcsolódó cikkek