001 A chip kulcsfontosságú prioritásainak elsajátítása

Tehát, miután megvásárolt egy autót, kiderült, hogy csak egy oktatógomb áll rendelkezésre (egy piros vagy fekete betétes kulcs (mindenki más módon). A második kulcsot a korábbi fob elvesztette. Úgy döntöttem, hogy nem ez a helyzet, és gondoltam egy második kulcs megvásárlására. mert kulcsfontosságú chipovany-nak kellett találnia. Ezt a tisztekről találtam. Az ár 1300 rubel volt. csak egy kulcstartóhoz (míg az online áruházakban az ár nagyságrendje alacsonyabb - 800-900 rubel). Döntött vásárolni. Ugyanezen a napon maga a kulcsa a "kulcsnak" nevezte, bevezették a kulcstartóba, és megpróbálták tanítani. Az állomáson, mint 200 rubel, de én úgy döntöttem, hogy megpróbálom magam), különösen, mivel az internet tele van információval, ahogy van. Általában még nem memorizálta az utasításokat, valamint azt, hogy mit, hol és mikor nem volt értelme)
Valójában maga az utasítás:
1. Zárja be az összes ajtót. Kapcsolja be a gyújtást a képzõ gomb segítségével, és várjon legalább 6 másodpercet

2. Kapcsolja ki a gyújtást. Az immo lámpa gyorsan villogni kezd

3. Amíg a lámpa villog (kb. 6 másodperc), be kell illeszteni a működtető kulcsot a zárba és bekapcsolni a gyújtást.

4. Várjon a gyújtás bekapcsolásával (kb. 6 másodpercig), amíg a hangjelző még két csippanást nem hall.

5. Kapcsolja ki a gyújtást.

6. Amíg a lámpa villog (kb. 6 másodperc), ki kell venni a kulcsot a gyújtáskapcsolóról, majd helyezze be újra
A képzõ kulcs a zárban van és bekapcsolja a gyújtást.

7. Várjon a gyújtás bekapcsolásával (kb. 6 másodpercig), amíg a hangjelző még két csippanást nem hall.

8. Kapcsolja ki a gyújtást. Ne vegye le a képzõ kulcsot a gyújtáskapcsolóról. Kb. 6 másodperc múlva
Miután a gyújtás ki van kapcsolva, a hangjelzőnek egyetlen hangjelzést kell hallania

9. A hangjelzést követő 6 másodpercen belül a gyújtást ugyanazzal a képzési gombbal kell bekapcsolni.
Várakozás után 2-3 másodpercig kapcsolja ki a gyújtást.
A gyújtás kikapcsolása után 5 másodpercen belül a hangjelzőnek három csipognia kell,
és a fénynek gyorsan le kell villognia. Ne kapcsolja be a gyújtást legalább 10 másodpercig.

10. Kapcsolja ki a gyújtást anélkül, hogy várnia kellene arra, hogy a kulcs várjon az állapotjelző kilépésére a műszercsoportban.

11. A kulcs eltávolítása után 10 másodpercig tesztelje a távvezérlőt (kulcstartó) az ajtók kinyitásához és bezárásához.

általában ez minden) a kulcsfontosságú művek, használom és boldog vagyok)

Kiadási ár: 1 300 ₽