Spartak "megnyerte a" benfikoy "- labdarúgás győzelmét

Moszkva "Spartak" megnyerte a portugál "Benfica" (2: 1) a Bajnokok Ligája harmadik szakaszának hazai mérkőzésén.

A házigazdák aktívan elkezdték az ülést, és már az első támadás során a legerősebb pillanatot hozták létre. Elhaladt a kamrából a mező jobb sarkából, majd 10 méterrel egy erős fejlécet érte el a Bilyaletdinovtól - a kapus a kapufióban eltalálta a labdát.

És a 3. percben a piros és a fehér megnyitotta a számlát. Bilyaletdinov elkapta a labdát a mező saját felében, azt Jurado-nak adta, aki finoman játszott a Carioca-ban. A brazil egy kapusra lőtt, és nyugodtan átgördítette a labdát.

Egy gyors cél után a Spartacus kissé lelassította a tempót, de a 24. percben megduplázódott az előnye. Zahano a jobb oldalsó oldalról lógott, Ari néhány méterrel könnyedén megverte a pultot, és a kapufát eltalálta.

Az első félidő második felében a "Spartacus" kezdeményezte az ellenfelet, ami egy kihagyott labda lett. Először, a 29. percben Matich a nyárból, a bal szélén a büntetés lelőtték, de Rebrov rúgta a lábát.

És három perccel később, „Benfica” megszerezte a jogot, hogy a sarokba, a labda repült a jobb oldalról a közeli postán, és a teljes Lima áttört a még üres jobbra „Spartacus” sarok felezővonal.

A fele végén a mozgalomhoz hozzáadott piros és fehér, valamint a vendégek kapunál lévő pillanatok újra rendszeresen megjelentek.

És 43 perc Makeev volt hely az áttörés, majd egy kereszt a jobb oldalról közepén a büntetést, ami megtöri a játékosok, és az ősszel Jardel küldte a labdát a hálóba a kapu, így megakadályozza, hogy nem Ari.

A második félidő kezdete ugyanolyan küzdelem volt, 54. percben Jeanau két védővel támadt, és a büntetőterület bal szélétől lőttek az Ari ellen. A brazil, aki már futott a labda mellett, kissé elcsúsztatta a labdát a sarokkal, de Arthur elkapta a dobást.

A 69. percben, Makeyev valamilyen oknál fogva gyengén visszahúzódott, és mögötte ugrott ki Salvio-t, és a távoli állomás mellé ütötte.

A mérkőzés végén a "Benfica" valódi összeget szervezett a "Spartacus" kapujában, de a vörös és fehér, védekező pozícióba került, sikerült harcolnia.

1. Barcelona - 6 pont
2. kelta - 4 pont
3. Spartak - 3 pont
4. Benfica - 1 pont

Spartak
Biztonságos lehetőség a "barcelonai" média számára a katalán klubban nyújtott permutációkkal kapcsolatban
Spartak
Igazi harcos. A labdarúgó világot megdöbbentette Tiota halála Az elefántcsontparti válogatott középpályása 30 éves korában elhunyt
Spartak
A Cree ismét a legjobb. A portugálok a Messi Média válasza a FIFA-díjak eredményeire
Spartak
Családi fészek: "Real" keresi a tehetséget Zidane körében A madridi klubon keresztül a legendás apa négy fia
Spartak
Giner cenzúrázatlan A kiválasztott részeket az Eugene Giner szenzációs előadásából vizsgáljuk
Spartak
Zidane: a siker titka és az új kihívások. Hogyan sikerült Zidane lemenni a történelem során?
Spartak
A maestro elhagyja. Andrea Pirlo visszavonul karrierjéből Andrea Pirlo karrierje egyetlen szövegben
Spartak
Új az UEFA-tól. Oroszország játszhat az európai bajnokokkal Minden a Népszövetségről
Spartak
"Atletico": a naplemente kora Hogyan értékeljük a szezont, az "Atletico", és mi a kilátás a klub?