Spartacus "kiállította a" Benfica "

Spartacus

Kedden a 2-1-es győzelem a csapatok javára véget ért a Bajnokok Ligájában a Moszkva "Spartak" és a portugál "Benfica" közötti "Luzhniki" találkozón. Az első félidő után a Spartacus a győzelemhez vezetett, a portugál védő a saját góljába vágta a labdát.

Spartacus

Már a 3. percben Spartak Rafael Carioca sújtotta Arthur kapuját a Jurado áthelyezése után. A vendégek a 33. percben szereztek gólt a lövésnek, Lima lőtt. És nem a fele utolsó percében, Jardel levágta a labdát a saját hálójába, miután egy lumbágót tett Makeyev oldaláról. Ez a cél és Spartak győztese lett. Így a "Spartacus" az első három pontot a Bajnokok Ligája csoportjának szakaszában szerezte, és még mindig nem vesztette el az esélyt, hogy elmenjen a legfontosabb európai labdarúgó torna rájátszásába.

Ettől a mérkőzéstől nagymértékben függött - egy másik vereség esetén a vörös és a fehéret szinte minden esélye a Bajnokok Ligája rájátszásába esni. A moszkoviták azonban sikerült megnyerni és folytatni a harcot.

A mérkőzés előestéjén a "Spartacus" szakemberek fogadása nem történt. Középpályás Zenit Axel Witsel megosztotta elvárásait a Spartak közelgő játékával a Benfica-val a Bajnokok Ligájában.

"Egyértelmű, hogy egy dolog - és a" Spartacus ", és a" Benfica "kötelesek a" Luzhniki "nyerni. Szerintem Benfica a maga szintjén játszik. ő fog nyerni. Ugyanakkor meg kell érteni, hogy a lisszaboni és moszkvai járat nem a legegyszerűbb. Remélem, hogy a Benfica "megöli" Spartakot "- mondta Witsel a Sport Express interjújában.

Emlékeztetünk arra, hogy a pénteki klubban a belga "Benfica" -ból költözött, ahol az előző szezont töltötte.

Az egykori védő Moszkva „Spartak” Eugene Bushmanov mondta, hogy a vörös és fehér a győzelem után a mérkőzés harmadik fordulóban a csoport fordulóban a Bajnokok Ligája át a „Benfica” mindig van esélye, hogy jogosult a csoportból.

A meccs után kiderült, hogy több mint 40 rajongót tartottak fogva különböző bűncselekményekért. A rendőrség szerint 45 ezer rajongó figyelte a mérkőzést a stadionban.

"Jelenleg a rendőrök fogva 41 embert tartóztattak le a különböző közigazgatási jogsértések miatt" - mondta Moszkva MOI Moszkva kiadásában, amelyet röviddel a meccs után adtak ki.

A közrend fenntartása területén a „Luzsnyiki” stadion 1414-ben a bűnüldöző szervek tisztviselői vettek részt, köztük 458 alkalmazottal SWAT SPC Kutatási Minisztérium Oroszország, Moszkva, valamint 1600 katona belső csapatok az orosz belügyminisztérium.

Emlékezzünk, hogy az orosz klub a Bajnokok Ligája rosszul indult. "Zenit" elveszett "Malaga" (0: 3) és a "Milan" (2: 3), és a "Spartacus" vereséget szenvedett egy meccset "Barcelona" (2: 3) és a "kelta" (2: 3). Most pétervári vár két játékot „Anderlecht” (az első kerül sor ma a stadionban „Péter”), valamint a piros és a fehér fog versenyezni két héttel a „Benfica” már Portugáliában.

"Ha magasabb szintre teszünk, akkor Petrovszkijban és Brüsszelben is nyerni kell. By the way, az a tény, hogy a legközelebbi meccs ellenünk nem sérült meg a Mbokani - egy nagy plusz. Ez egy nagyon erős játékos "- mondta Zenit középpályás Axel Witsel egy interjúban az SE-vel.