6 Nem szokványos kereset

Mint mondják, a pénz nem sokat történik. Ezért a "normál" munkahelyi kampányok mellett nem szabványos részmunkaidős munkát is vállalok.

6 Nem szokványos kereset

Eddig a sikerek nem lenyűgözőek, de próbálok. Most jobban együttműködünk a "Megmagyarázom az ujjaimat, és felismerem az ötletemet". Különböző sikerekkel működünk együtt, de szórakoztató és érdekes.

3. Emlékek eladása. Véletlenül meghallgattam ezt az ötletet valahol. Ha egyszerű szavakkal - akkor az emberek vásárolnak darab valami drága és kedves.

Például egy alkalommal a tengeri utazásaimból áttetsző palackokat hoztam a tenger kavicsokkal, homokkal, kagylóval és valójában a tengervízzel. Ez a "tenger a palackban" évekig tárolható. És barátok nevetettek, megvették. Számomra és ezen kis palackok nagy részében nyolc darab nosztalgikus darab van, és a messze megközelíthetetlen tenger szeletét nézi.

Ezek a palackok sokféle tartalommal tölthetők meg - homokból a homokból, ahol gyermekkorát, színes gombjait vagy egyéb apróságait töltötte. És még csak a levegő (a palackok divatja levegővel a "hétfőn" Strugatskyből származik, ha nem tévedek).

4. Kézművesek értékesítése. Úgy gondolom, hogy ez a téma közel áll a szülési szabadsághoz tartozó anyákhoz és csak a szakképzett kézművesekhez, akik kreatív inspiráció nélkül nem gondolnak életükre. És ha a ház már nem elég falak hímzett festmények vagy éjjeliszekrények asztali mesterségek vagy fonott kosarak - itt az ideje eladni ezt a szépséget. Nem mindenki rendelkezik türelemmel vagy kreatív inspirációval valami eredeti és gyönyörű teremtéshez.

6 Nem szokványos kereset

Az emberek mindig készek fizetni a szépségért. És a vevő elégedett, az eredeti dolog tulajdonosává válik, és a tűszőke elégedett a kellemes fizetéssel és a készségének elismerésével. Szóval, kölcsönösen előnyös együttműködés.
6 Nem szokványos kereset

5. Egy másik út - eladni a felesleges dolgokat. Bármi lehet.
Például, az erkélyedre öblíted a régi varrógépet, ami egyszerűen szánalom vagy nincs idő. És valaki ezt a gépet levegőnek foghatja. Kedves, hogy megszabaduljon a felesleges dolgoktól, miközben nyereséget termel.

6. Egy másik jövedelemtípus, amelyet már kétszer sikeresen gyakoroltam, kissé különösnek tűnhet. Amikor terhes voltam, aztán, amikor anyám lányát viselte, pozitív teszteket adtam. Furcsán hangzik. Azt hiszem. De a kereslet volt. Nem tudom, miért - ellenőrizzük a második féléjük érzéseit, vagy miért, de a lányok nagyon aktívan vásároltak két csíkot. És nekem ez, nem bánom =)

6 Nem szokványos kereset

És mi az eredeti keresési módja?

Kapcsolódó cikkek