51 kg! 90h60h90! Már nem kövér vagyok! Mondta: "Nem! "Felidézés és komplexumok! Saját fotó!

A nevem Tanya, 21 éves vagyok, súlya 54 kg, de sajnos 14 éves koromban nem tudtam büszkélkedni a kilogrammra, bár sokan voltak - akár 105 is!

Kezdetben azt írom, ami motivált engem, hogy elkezdje a túlsúlyos küzdelmet:

1) Kellemetlennek éreztem, hogy megnézzem a tükröket és az általános iskola képét, amelyre vastagabb voltam, mint az iskola vezető tanára! Egyébként vastagabb voltam, mint minden diák, nem csak az osztályomban, hanem az egész iskolában;

2) Szörnyen összetett voltam, mert nem találtam magamnak egy gyönyörű ruhát egy fiatal lánynak, nem Babkin pulóvereinek;

3) A párnán kiáltottam éjjel, és nem csak azért, mert az én irányamban egy vastag hordó vagy zsíros és kövér kombináció folyamatosan kiabált, ez utóbbi általában a gyermekek kegyetlenségének remekműve;

5) Szerettem volna kivonulni ettől mindentől, mert egyetemre kellett mennem, vezetni kellett egy diák életét, amely nemcsak tanulmányokat tartalmazott, hanem új ismeretségeket és kirándulókat is, amelyek egyáltalán nem voltam készen;

6) Nos, azt hiszem, nem titok, hogy a túlsúly a jövőben egészségügyi probléma, de nem akartam betegedni, mert terveim vannak egy egészséges család létrehozására.


Először hatalmas számú különböző diétát próbáltam ki, de:

- elég kemények voltak ahhoz, hogy néha leálltam, vagyis mindent használhatatlan;

- a hatásuk rövid élettartamú volt, amint elkezdenek normális ételt - a kilogrammok visszajönnek és magukkal viszik őket még annál, mint korábban;

- a körmök kezdtek elszakadni, a haj vágó végei, a fáradt arc, az egészségtelen bőrszín, a szem alatti táskák;

- a fejem megsebesült és fáradt voltam, még ha nem is csináltam semmit;

- Egyszer étkezés után nem tudtam reggel felkelni dolgozni és rázni kezdett;

Az utolsó események után úgy döntöttem, hogy ez nem folytatódhat, és valamit meg kell tenni!

Aztán átkutattam az interneten, órákat töltöttem a táplálkozásról, az orvosok érveiről egy vagy másik életmód mellett, és végül eljutottam egy helyes étrendbe. Nagyon hasonlít a különálló, de nem fordítok annyira a figyelmet a termékek glikémiás indexére.

Természetesen le kellett adnom a cukrot és a lisztet, bár megengedtem egy kis édességet 12-re, mert egy nap alatt a tested mindent feldolgozni fog. Alapvetően enni fehérje ételeket, sok zöld teát inni.

Nagyon jó, ha éhes - a túrószelet enni - Én, egyébként, nyugodtan hozzáadott egy kanál lekvárt! Miután a túró hosszú ideig nem akar enni - ez segít! És persze, mindenféle zöldség csirkemellel vagy még mindig konzerv tonhal saját gyümölcslé!

Köszönöm a kefiret és a zöld almát a snack pite helyett. Gyakran evettem, de fokozatosan megpróbáltam megbizonyosodni arról, hogy az utolsó étkezés 3-4 órával az esti fekvés előtt! Itt, alapvetően, az ételek így!

Menjünk tovább a sporthoz:

105 kg-ban nem nagyon tudsz futni, és az ilyen terhelések károsak a testre, így elkezdtem sétálni! Az iskola után jöttem, evettem levest és napi 5 órára iskolába jártam, este jöttem - koszt ettem és lefeküdtem - kb. 15 kg volt! Táncolta a szobájában is.

Aztán, amikor este beléptem az egyetemre, napközben dolgoztam, így nem volt idő a megfelelő ételre és fitneszre, de próbáltam nem túlzottan ételt fogyasztani. Így hát 75-ig valahol fogytam. Nos, végre vásároltam egy előfizetést egy fitneszklubba, ahol szív-és érrendszerre ültem - csak órákon át álltam ott, és elvesztettem még egy 10 kg-ot! Plusz a medence, kerékpározás, edzőterem!

Amikor 100 kg voltam, és nem tudtam álmodni 65 kg-ról, de most már többet akartam, és nem tudtam megállni, de szembesültem azzal a ténykedéssel, hogy a súly áll, mint hogy nem eszem semmit és csinálom, hanem érezni 0! A kezem elkezdett leesni, ideges voltam, ideges voltam, még sírtam is, de nem álltam meg! És ahogy láthatja, az eredmény az arcon van!


A fotóim előtte és után:

51 kg! 90h60h90! Már nem kövér vagyok! Mondta:

51 kg! 90h60h90! Már nem kövér vagyok! Mondta:

Kapcsolódó cikkek