31 megvásárolta az alulbecsült rugókat)

Azt hiszem, láttad, hogy sokszor írtam, és beszélt a rugók és minden a kifejezés)), de természetesen sokan nem értik az értelemben, kifejezés, meg minden ... de ez ízlés kérdése!)

És végül megvettem a forrásokat a városom barátnőjéből való alábecsüléssel ... Lanoson álltak, bár Opelevskie! Valóban Lanos velük járt a 17. jégpályán, mintha -80 ... és 40 éves vagyok!

Igaz, az új jobb, de sajnos ... még mindig nem látom pénzügyileg (
Különösen azért, mert nekem adtam nekik egyáltalán olcsó, az ár az állomány b \ u!

Ez valójában a rugók ...

31 megvásárolta az alulbecsült rugókat)

Eddig csak a hátát változtattam!
Összehasonlításképpen, a kadétok, akik rám álltak és alábecsültek:

31 megvásárolta az alulbecsült rugókat)

De valójában maga az eredmény, mint kiderült ...))

31 megvásárolta az alulbecsült rugókat)

Így ül a tavasz

31 megvásárolta az alulbecsült rugókat)

Jól néz ki!)
Igaz, hogy nem különösebben merevebbek, mint az enyém, és az ívbe ütköznek ... telepítenie kell a gázforrásokat, és teljesen be kell görgetni a boltíveket! de nincs lehetőség a lőszer megvételére (

Hamarosan remélem, és az első változik), mégis nincs még pénz az összeomlás konvergenciájához sem! (

Ui Kattintson, mint ... nem vagy nehéz, de örülök)))
Köszönjük, hogy eljött!)

Kiállítási ár: 600 UAH

Az utak minősége (vagy inkább annak hiánya) hagy sok kívánnivalót, és ha a csere után a tippeket és egyéb felfüggesztés alkatrészei kellene vezetni az illesztéseket, hogy több mint ezer rubel ... javító indoklás általában megsérti a geometria a test és így tovább, és húzza oldalt és így tovább. azaz pénzt adsz minden esetben, de az eredmény nem garantált ... Vectra nagyon jól karbantartható autók ... mindent lehet csinálni a legtöbb mindent rólad ...

Igen, teljesen egyetértek!
Megváltoztattam a tippeket, majdnem találgattam, majd elmentem a maszturbátorhoz, és magam is megpróbálhatnám)
igen, a Vectra-t könnyű megjavítani ... egy újonc szerelmese számára, mivel nagyon jó külföldi autó vagyok)

Kerékdőlés ismert nem szabályozott és a konvergencia lehet tenni ... erre szükség tárcsás halászati ​​horgászzsinór, a mérőszalag (mérésére a szélessége az első és hátsó tengelyek (elöl minden valamivel szélesebb, mint) a kulcs 17 és 13 (előnyösen egy sapkát vagy aljzat) és 20 perc idő ... ha lehet mondani, érdekes részleteket ... elavult módszer a taxik ... yuzayu önmagában nem az első normális repülési hogy minden bárcsak ...

Nos, ez érthető.
ez a figurája ...
nem igazán próbálkozni persze meg tudod csinálni magad)

Hát leültél! de mint ember alábecsüli az összes gép mondják, hogy nem jó lőszer ez az egész szemetet, mentem a Lanos és Vectra, és rájött, hogy a gép egy és kevés a pénz nem éri meg (de nem vagyok fan kifejezés), hogy kellett volna tennie mindent az elme szükség van egy jó pour, ha az Ön esetében fel a hátsó valaki ott minden ÖSSZEFOGLALÓ megdörzsöli, ruganyos kíváncsi, hogyan kell ülni, ha, mint én lesz -40, hogy távolítsa el a hó, kimentem a garázsba nehezen, lökhárító magasabb varrva egy tálca! Nem voltam elég hely) kezelése kettős, a jó lőszer hűvös, tiszta ki a rugó csak a fajta, mind azt az élményt!

Kapcsolódó cikkek