250 000 rubel nyert egy lottónyilvántartásban, "a sport ünnepén" lyuberek lakói - hírek

Annak ellenére, hogy mindketten még nem harminc, Maxim és Marina már 7 éve házasok. Jelenleg nem minden házaspár büszkélkedhet ilyen tapasztalattal. Egy ilyen gyönyörű napon úgy döntöttek, hogy a tengerbe utazik. Igen, olyan jól nyugodott, hogy a hazatéréskor rájött, hogy a legközelebbi fizetésnél nem lesz semmi élni. Aztán Marina emlékezett arra, hogy valahol a házban dollár lehet, amit a szüleik a közelmúltban adtak a születésnapjukra. Úgy döntöttem, hogy néhány százat cserélnek a rubelekért.

Cserélni a Sberbank legközelebbi fióktelepét. Marina észrevette a Sportloto azonnali sorsolásos jegyeit, és meghívta Maximot, hogy vásároljon pár darabot. 4 jegyet vásároltunk, a Marina-t a táskába tettük. Miután kicserélték a dollárokat, elmentek dolgozni, és az úton SMS-t kaptak egy lehetséges győzelemről. "Meg kell nyerni valamit. Nagyszerű lenne! "" Igen, a győzelem üdvözlendő. "

Munka után Marina elfelejtette a jegyeket a táskában. Csak akkor emlékszem, amikor a nap végén megkaptam a férjemtől egy üzenetet: "Hogyan vannak a jegyeink?" Nyertünk valamit? Várakozás után, amikor minden kolléga elhagyja otthonát, Marina jegyeket kapott, és védő réteget törölt. Az első jegy volt a győzelem 25 rubel. A második és a harmadik nullák voltak. És a negyedikben először megjelenik a 25. ábra, majd nulla, majd egy másik nulla ... Négy zéró! Nem hitték boldogságát, Marina Marina nevezett.

Másnap pedig már a lottó központi irodájában voltak, hogy bemutassák a jegyet a fizetésért.

"Korábban úgy gondoltam, hogy az orosz lottó szerencsés csak a választottak számára. És most megértem, hogy mindenki nyerhet. Meglepett és nagyon boldog vagyok. Köszönöm a Sportlót! "- mondja Maxim.

Jegyek Sport Lottó azonnali lottó megvásárolhatók minden ágát Sberbank, az orosz posta, újság és lottó kioszkok Oroszországban.

Próbáld ki a szerencsédet és te!

+7 499 270-27-27
Forró vonal
A szám megerősítése

Mobil számod kap egy szöveges üzenetet a szám megerősítéséhez