10 Ways to Wake Up

A modern életmód kivételesen korai emelkedést biztosít. Ezért 10 egész napot kerestem a tökéletes módja annak, hogy felébredjek, és szeretném megosztani a kísérlet eredményeit ugyanazokkal, mint én, a Sonya-val.

1. módszer: Zene.

Reggel csak a második versben ébredtem fel, és csak azért, mert az én MCH oldalamra nyomott: "Van valami énekelni, úgy tűnik." Vagy az álom túl erős volt, vagy el kellett helyezni Rammsteint.

Hatékonyság: 5-ből 5-ből. Kétséges út. Személy szerint még az úttörő kemence sem ébreszt fel, ha az alvás erős.
Kényelem: 4 az 5-ből. Vigyázz a dobhártyára.

2. módszer: hideg.

- Vegye le a takarót, amint felébred! - A barátnő biztosította, hogy hibátlanul működik. Nagyon tetszett a módszer, mert az ébresztőcsengő után ígéretem, hogy "fekszem még öt percig" és ... azonnal elaludtam. Nyisd ki és ébredj fel a hidegből - olyan könnyű! A valóságban azonban a küldetés lehetetlennek bizonyult. Képzeld el: Meleg, kényelmes ágyban feküdtem, puha takaróval borított a zsiráfban ... hogy feladjam ezt a boldogságot nem lehetett! Úgy tűnt, még a pokróc zsiráfja is hülye és erkölcstelen. És aztán veszélyeztettem: letette a karomat a takaró alá, és "öt percig lefeküdtem", és ... lefuttatta a munkát.

Hatékonyság: 3-ból 5-ből. Tanítsátok meg a végrendeletet, vagy kérdezzék a háztartást, hogy kövessék el ezt a kegyetlen és törvénytelen cselekvést - feltárják halandó testét.
Kényelem: 1 az 5-ből. Hideg és ijesztő, brrr.

3. módszer: éhség.

Nagyon gyakran elfelejtem a vacsorát, ezért szeretem reggelizni. Az én MCH korán dolgozik, és rendszerint reggelizni hagy a hűtőben. Ezúttal arra kértem tőle, hogy tegyen egy tányér ízeket az ágy mellé. Szándékosan teljesen aludtam az ágyba, és régóta dobáltam és láttam az álomban sült csirkeszárnyakat, de megérte! A finom omlett szalonnával, csokoládépalacsintaival és kávéjával készült izgalmas illata meggondolta: felkeltem! És azonnal. És azonnal megtámadta az ételt.

Hatékonyság: 5-ből 5-ből. Az ízletes ételek nem csak felébresztik: egészséges, egészséges reggeli élvezni fogja az egész napot! By the way, a megelőző nap, nincs feltétlenül szükség az éhezésre. Csak ne aludj el négy órát lefekvés előtt, és reggelente másnap reggel az étvágyat és az örömöt.
Kényelem: 5 az 5-ből. Yum-yum.

4. módszer: hívj, hívj.

Azt mondják, hogy egy barátja hívása nemcsak a játékon segít majd. "Ki akar milliomos lenni?" A reggeli szeszélyes és tartós dili-dong jobban működik, mint bármelyik ébresztőóra. Ezért megkértem a családunk legkorábbi madarát - az anyámat -, hogy 7.30-kor hívjon fel, és egy szonaszós szóval és egy szelíd hanggal felébredjen. Anyu sürgette, és nagyon felébredtem.

- Ma munka után megígérted, hogy átveszi a macskát az állatorvosnak, megy a bankba, és sétál velem vásárolni, emlékszel?
- Anya, nos, nem tudja elindítani a napot, mint ez!
- Hogy van így? Azt mondom, mit fogsz csinálni ma, tehát gyorsan felkelsz, mindent el kell fognod! By the way, akkor is fel kell venni a csizma a javítás ma!
- Anya.
Igen, nagyon felkeltem a felháborodástól.

Hatékonyság: 5-ből 5-ből. Ez az ideális mód, ha ugyanaz az üzleti és tartós anya.
Kényelem: 3-ből 5-ből. A kényelem teljes mértékben attól függ, amit a csőben hallott.

5. módszer: enni a kocsit.

Azonnal azt mondom - ez nagyon veszélyes! Veszélyes életre, bútorokra és másokra. Így adta nekem a szomszédom. Elmondta, hogy egyszer egyszer egy heringet kefirrel evett, és azonnal felébredt egy ellenállhatatlan vágygal, hogy menjen a WC-hez. Nem kockáztattam, és lágyította az ötletet: két pohár vizet ivtam az éjszakára. A mosdóhoz "kicsi" - ez valahogy humánus vagy valami.

Tehát nem felébredtem 7.30-kor, de pontosan 5.00-kor, és tényleg rohantam a mosdóba. Aztán elmentem a tükörbe, és elborzadtam: kivéve a teljes húgyhólyagot, fél liter vízzel hihetetlen táskákat adtam a szemem alatt.

Hatékonyság: 5-ből 2-től. Félek, hogy gondolkodjak, mi történik azokkal, akik aludni szilárdan. Nedves ágy gyermekkorban - ez semmi, de felnőttkorában ez valahogy irreleváns. Ezenkívül a víz, éjszaka részeg, duzzadást vált ki, amely még a legjobb minőségű alapzat sem rejtőzik el.
Kényelem: 0-ból 5-ből. Szörnyű. Még semmit sem adhat hozzá.

10 Ways to Wake Up

6. módszer: az én fenevad.

Ezek az aranyos prémes állatok már 6 órakor már igazi szörnyekké válnak. Ritkán hagyom, hogy a macskám elaludjon velem, ha aludni akarok. De a kísérlet hatodik napja előttem volt az előző feladat - felébredni, és a macska tökéletesen tette.

Az állat hat órakor felébredt. Úgy érezte, nyilvánvalóan rettenetes éhség (és mit, mit eszik naponta hétszer), és dörzsölni kezdett a kezem ellen. Nem reagáltam. Fél óra múlva a macska csapkodott. Továbbra aludtam. Pontosan hét nulla-nulla, az ellenség prémes erői kezdtek harapni az ujjaim. Az ellenséget a padlóra dobtam, de az ellenség nem adta fel magát: felugrott a lábamra, és dühösen felszaladt. Feladtam, és végül felébredtem.

Hatékonyság: 5-ből 5-ből. Ez egy nagyon jó módszer. Reggel azonban szükség lehet jóddal és kötszerekkel.
Kényelem: 5-ből 5-en. Nos, nem vagyok hajnalban, hogy reggelig megsérüljek, nem vagyok hozzászokva hozzá.

7. módszer: Egy csodálatos szomszéd.

Hatékonyság: 5-ből 5-ből. A hangos hangoktól nemigen ébred fel, mint egy megszállott vágytól, hogy elmenjen a szomszédokhoz, és elmondja nekik mindent. Van egy hátrány: elég nehéz megismerni a pontos időt, amikor a fúró megy az arénába, általában a következő lakásban végzett javítás hirtelen, hűtlenül és szabadságon történik.
Kényelem: 1 az 5-ből. A fúró és a kalapács alapvetően nem tetszik a fülemnek.

8. módszer: sikoly, Lola, sikoly.

A pszichológia folyóiratban véletlenül beszámoltam egy cikkrõl arról, hogy mennyire ártalmas az érzelmek visszatartása, ha rosszul érzed magad. "De a korai emelkedés sok stressz és frusztráció" - gondoltam. Mi van, ha kora reggel nem fogok visszatartani, és kiáradni az összes melankolást?

Aztán ébresztett az ébresztőóra. Kíváncsi vagyok, hányszor éltem életemben ezt a szörnyű hangot? Miért kell egyáltalán felkelnem? Nem, nos, mennyit tudsz, aludni akarok! Ah-ah-ah-ah-ah-ah-ah! Igen, sikoltoztam. Hangosan és érzéssel. Sokkal könnyebb lett. Aztán újra kiáltottam, aztán hirtelen énekelni akartam. Így van ez a dühös "ellenség-y-u, aki nem adja át a varangiánkat ..." Beléptem a fürdőbe.

Hatékonyság: 5-ből 5-ből. Az érzelmek kifejezése nagyon hasznos, enyhíti a stresszt és energizálja. Azonban a kiáltás törlésre kerül, ha más vendégek vannak a lakásban. By the way, ünnepélyes oromommal gyönyörűen bosszút emeltem a szomszédomtól felülről. Most pedig köszönetet mondanak nekem, valahogy csendben és aggodalmasan.
Kényelem: 5-ből 5-ből. Magas fokú kényelem az Ön számára, és alacsony a kényelem mások számára.

9. módszer: mindannyian meghalunk.

Ez egy mélyen filozófiai és szokatlan módon. Minden reggel meg kell kezdeni egy fontos gondolat: az élet rövid, és az alvásra való költés bűncselekmény! Az interneten dühöngöttem és rémültem: az ember egy álomban töltötte életének 1/3-át! Az élet finomságával kapcsolatos reflexiók ihlettek, és este készítettem egy színes plakátot, amely így szólt: "Katya, ne aludj el az élet!" - és az ágy mellé lógott.

Az ébresztőóra azt mondta: "Tink", és készen álltam, hogy átsétáljak a másik oldalra, de hirtelen láttam a művészetem falát és ... felébredtem. Arra gondoltam, hogy az élet nagyon rövid, és minden nap egyedülálló. Miért költhetsz drága időt alvásra, lustaságra és felháborodásra?

Hatékonyság: 5-ből 5-ből. Az ötlet jó, de azt javaslom, hogy frissítse a posztert és a szlogeneket a falon, különben ismerős lesz.
Kényelem: 4-ből 5-ből. A világ végeire vonatkozó gondolatok nem a legszebbek az életben, de az optimizmus következő szakadása megóvja a helyzetet.

10. módszer: Pihenjen

A kísérlet tizedik utolsó napja előtt hazajöttem a munkából, és azonnal leesett a lábamról. A szokásos 5-6 óra helyett alig aludtam annyira, mint 10-et!

Azonnal hallottam az ébresztést, édesen ásítottam, feszítettem, elkezdtem a fogat megkenni, és hirtelen rájöttem: ébredtem fel. Önmagát. Önként!

Hatékonyság: 10-ből 10-től. Szereted a reggelet és felkelni az időben? Elég aludni! Ez az ideális megoldás. Jó hangulatot és gyönyörű arcszínt is biztosítanak az Ön számára.
Kényelem: 10-ből 10-ből. Kényelmes, szép, hatékony.

Kapcsolódó cikkek