10 Klasszikus éjjeliszekrény saját kezűleg - szeretem a hobbit - a világ legjobb mesterkurzusai!

A nappaliban egy éjjeliszekrény a hálószobában, vagy a nappaliban egy karosszék melletti szegélyköves, sok lakás belsejének szerves tulajdonsága. Természetesen most már megvásárolhatod a boltokban a járdákat, de egyedülálló lesz? Felhívjuk figyelmükbe 10 szokatlan ötletet, hogyan készítsünk egy eredeti éjjeliszekrényt saját kezünkkel különböző tárgyakból és anyagokból.

1. Éjjeliszekrény a saját kezéből a dobozokból

Zöldségből, gyümölcsből vagy postai csomagból álló fadoboz kerül fel a lábakra vagy a görgőkre. A dobozban rögzítse a polcot. A doboz vízszintesen és függőlegesen helyezhető el, valamint két vagy több doboz magas szekrényének elkészítéséhez.

10 Klasszikus éjjeliszekrény saját kezűleg - szeretem a hobbit - a világ legjobb mesterkurzusai!

10 Klasszikus éjjeliszekrény saját kezűleg - szeretem a hobbit - a világ legjobb mesterkurzusai!

A doboz díszíthető, például ágak szeletével.

10 Klasszikus éjjeliszekrény saját kezűleg - szeretem a hobbit - a világ legjobb mesterkurzusai!

2. Éjjeliszekrény saját kezével kötélpultokkal

Egy hagyományos fadobozból vagy dobozból, valamint kötelekből rugalmas kialakítású éjjeliszekrényt készíthet. A szekrényben tárolt tárgyak és dolgoktól függően személyre szabhatja a polcokat és a kötél különböző tartóit. Ehhez szükség van egy sor lyuk fúrására a szekrény oldalsó falain és akár felülről is. Erős természetes vagy szintetikus kötél nyúlik a lyukakba, és különböző polcokat és rekeszeket készít a dolgok számára.

10 Klasszikus éjjeliszekrény saját kezűleg - szeretem a hobbit - a világ legjobb mesterkurzusai!

10 Klasszikus éjjeliszekrény saját kezűleg - szeretem a hobbit - a világ legjobb mesterkurzusai!

3. Egy nightstand a saját kezéből a könyvekből

Egy szokatlan és eredeti projekt egy éjjeliszekrényen egy hálószobában vagy egy társalgóban. A könyveket kötegekkel, csatolókkal vagy sűrű szalagokkal kötözze össze. Ebben az esetben helyezze a fadarabokat, a négyzeteket vagy a téglalap alakú dobozokat a halmok közé. Még egy szűk kartondoboz is lehet cipőből vagy kis háztartási készülékekből. Régi könyvek, vintage bőrszíjak és fából készült elemek az egyedülálló varázst és stílusot adják az ágynak.

10 Klasszikus éjjeliszekrény saját kezűleg - szeretem a hobbit - a világ legjobb mesterkurzusai!

4. Éjjeliszekrény a mellkasból

A mellkas már régóta a fő bútorok a kunyhókban és kunyhókban. Most ősi vagy modern ládák - ez egy ritka jelenség a belső térben. Mindazonáltal, ha egy régi nagymama törzsének tulajdonosa vagy, akkor a saját kezével egy szüreti éjjeliszekrényt készíthet ki belőle. A mellkas borítása alatt tágas tér sok dolgot tárol, például ágyneműt vagy játékokat a gyermekszobában. Emellett a tervezők exkluzív változatokat kínálnak a hüvelyknek drága bőrláda formájában. Ezek az elgondolások alapul szolgálhatnak és inspirálhatnak. A mellkas átalakítása az éjjeliszekrényben csak a mellkas dekorációjában áll. Mindkettő frissíthető, idős, természetes formában maradhat vagy festhető.

10 Klasszikus éjjeliszekrény saját kezűleg - szeretem a hobbit - a világ legjobb mesterkurzusai!

5. fiókos szekrény

Az antik ládáktól eltérően sokkal könnyebb megtalálni a régi bőröndöket. A vintage bőröndből álló saját kezű éjjeliszekrény díszíti a szoba belsejét, és további zárt helyet biztosít a dolgok tárolásához. Az éjjeliszekrényen a bőröndről még egy kis kódzárat is felakaszthat, és intim dolgokat tárolhat. A koporsó összeállításához több bőröndöt is összerakhat, és egy bőröndöt helyezhet a lábára, például egy székre vagy egy asztalra.

10 Klasszikus éjjeliszekrény saját kezűleg - szeretem a hobbit - a világ legjobb mesterkurzusai!

6. A palackot a hordó kezéből

Nagyon szokatlan lesz az éjjeliszekrény hálószobájában vagy nappalijában a kezéből a hordóból. Egy kerek fahordó egy kész kerítés. A fő feltétel - a hordónak tisztanak kell lennie, és nincsenek idegen szagok, például a bor. Kihúzhatja az ajtót a csőben, majd a csuklópántra, és rögzítheti a polcot. Egy másik lehetőség - egy hordóból két éjjeliszekrényt készíthet a saját kezével, és a hordót két egyenlő részre fúrja.

10 Klasszikus éjjeliszekrény saját kezűleg - szeretem a hobbit - a világ legjobb mesterkurzusai!

Mint talapzat, fém hordó hasznos lehet, különösen akkor, ha öreg.

10 Klasszikus éjjeliszekrény saját kezűleg - szeretem a hobbit - a világ legjobb mesterkurzusai!

7. Az éjjeliszekrény saját kezéből egy székből

Nagyon gyakran éjjeliszekrényként egy szék áll. Javasoljuk, hogy tökéletesítsék azt, és igazi éjjeliszekrénysé alakítva fiókkal. Ehhez kívánatos egy puha szék nélküli puha kárpitozás kiválasztása. Vásároljon a raktárban külön fiókos szerelvényeket és magának a doboznak a szék méretét. Csatlakoztassa az egész rendszert az ülés alatt. A doboz alatt egy másik polcot is átszúrhatsz egy négyzet alakú forgácslapból.

10 Klasszikus éjjeliszekrény saját kezűleg - szeretem a hobbit - a világ legjobb mesterkurzusai!

10 Klasszikus éjjeliszekrény saját kezűleg - szeretem a hobbit - a világ legjobb mesterkurzusai!

8. Egy éjjeliszekrény tükörből és székekből készült

Ha van egy széken az éjjeliszekrény szerepében, javasoljuk, hogy javítsa és díszítse. Ugyanúgy, mint a széknél, egy fiókot vagy polcot helyezhet el a széklet lába között, és asztalként használhatja a keretben lévő tükröt.

10 Klasszikus éjjeliszekrény saját kezűleg - szeretem a hobbit - a világ legjobb mesterkurzusai!

9. Egy éjjeliszekrény a létráról

Egy kis létra - a létrák vagy létrák a szekrények számára - kiváló megoldás egy éjjeliszekrény számára. Ezenkívül semmit sem kell tennie, ha akarja, festeni vagy korszakolni a lépcsőket.

10 Klasszikus éjjeliszekrény saját kezűleg - szeretem a hobbit - a világ legjobb mesterkurzusai!

10. Függesztett fiók saját kezekkel

Az éjjeliszekrény, vagy inkább egy éjjeliszekrény, felszállhat a levegőben!

10 Klasszikus éjjeliszekrény saját kezűleg - szeretem a hobbit - a világ legjobb mesterkurzusai!

Kapcsolódó cikkek