Tavaszig békében

A két csapat első szezonjának első szakaszát az első három versenyből: "Zenith" és "Anji". A hadsereg csapásának előestéjén verte meg a Mordoviát, és senki sem tudott mozogni a CSKA-ból. Makhachkala lakosok esetén a győzelem szentpétervári tudott annyi pontot, mint CSZKA, de továbbra is elmarad a „piros-kék” a győzelmek száma. Abban az esetben, győztes pétervári van a bankokkal a Néva csapat szünetet tart hivatalosan a második, mert az az előnyük Mahacskala a gólkülönbség és gólok. De ez minden, nagyjából, nem olyan alapvetően. A lényeg az, hogy mind a három csapat tavasszal versenyez az aranyérmekért. És ez egy nagyon izgalmas verseny lesz.

A körülmények a mérkőzés nem volt jó, minőségi futball: ez volt a „mínusz kilenc” St. Petersburg, és a tribün „Petrovsky” üres volt, mint a klub szolgált a második mérkőzés szuszpenzió olyan esemény Khimki. Az érzetek képzés játék újra fellángolt az új erő: a hangos kiáltásokat a padok mindkét csapat lehetett hallani tisztán át. Igaz, valószínűtlen ez az időjárás-sparring. Már az első pillanatban világossá vált, hogy a játék kellett volna, hogy a sok hosszú lövések, mert a labda nagyon könnyen gördülő a jégen. A játékosok nem lennének sérültek és korcsolyáztak ...

Különleges szerepet játszottak a szabványok, amelyeknek már nagyon sok a találkozó debütálása. Igaz, mindkét fél játékosai többé-kevésbé gondosan jártak el a védekezésen. Mindent általában vigyázni kezdett a játék vörös szálaként. Fontos volt, hogy ne hagyja ki a csapatokat, mert a meccs ára túl magas volt, és a játékosok, akik nem mondanák, kívánatos volt, hogy a vakáció előtt ne sérüljön meg.

Tagirbekov Ahmedov, Boussoufa „kirúgták” a távolból, de a jó képzetlen fúj a harc nem volt. De volt egy csomó kötés, még a túlzott, és néha úgy tűnt, hogy sérülések nélkül ebben a küzdelemben nem lehet. De a gólok nem voltak garantálva, és a 24. percben valódi csoda történt. Joao Carlos volt a büntetés a házigazdák egy szögletet követően, Zhirkov lógott a bal szárnyon, és a védő a sor kapus fejlövés kapu Malafeev. Azt kell mondanom, hogy ebben az időben a Makhachkala lakosainak kis előnye volt, és irányította a helyzetet a területen. De Petrográdon kevés volt kiderült, hogy miért rohantak ki és idegesek voltak a "kék-fehér-kék".

Közelebb a szünetben, a Petrograders elkezdett élőben játszani, szinte minden játék a mezőny felére került, "Anji", de amint a házigazdák visszatérni kezdtek a normál labdarúgó élethez, ahogy a síp szólt a szünetben. Szünet után Alves a házigazdákban már nem jött be a mezőnyre, Bystrov váltotta fel, és a nagyméretű Petrograderek all-int mentek a támadásra. Makhachkala lakosainak el kellett fogadniuk az ellenfél játékának ilyen modelljét, és védekező pozíciókat kellett felvenniük. Ellentámadás, senki sem törölte, de csak azért, hogy gyorsan áthelyezze a labdát valaki más kapujára ilyen körülmények között, nem volt könnyű. Tehát a pillanatok csak egy kapun mentek keresztül.

Először négy egymást követő sarkon volt, majd Witsel kétszer próbálta kitörni a büntetésből, de nem engedte meg. A 62. percben mindent váratlanul véget értek: a büntetőterületen kívülről érkező traorák erőteljes ütést szenvedtek, Malafeev nem is ugrott a labdára, de szerencséje volt, hogy a csapatok elérték a távoli utat. Négy perc elteltével a Petrograderek visszaszerültek, és a céljuk teljesen megérdemeltnek tekinthető. Anyukov megnyílt egy szabad zónában, Zyryanov közepén lőtték, aki közelről küldte a lövedéket a célpontnak! Gabulov, bár képes megérinteni a labdát, de a csapatnak a célból való mentése nem volt hatalmon.

Semmi esetre sem következik, hogy a Petrograderek elégedettek voltak a rendezéshez és folytatták a támadást. A vendégek azonban nem "úszni", és legalább egy pontot veszítenek. Ennek eredményeképpen a Titán csata békében véget ért. A második egymást követő játék, egy üres állvánnyal szemben egy erős ellenfél ellen, a "Zenith" 1: 1 ponttal végződött. Maguk a Petrograderek nem elégednek meg ezzel, hiszen a mérkőzések harmadik sorára szakítanak. De tavasszal még mindig van ideje javítani. És míg az orosz bajnokságban jött a régóta várt szünet.

A bajnokság táblája, az orosz bajnokság statisztikái és hírei itt érhetők el.

Közvetlen szöveges közvetítési mérkőzések Oroszország bajnokságán a LiveResult.Ru!

Először is tiszteletet kell tennie a klub elnökének
Evgeny Giner, aki türelmet mutatott, és felismerte
coaching leapfrog soha nem vezetett kedvező
következményekkel jár. A vezetés bizalma befolyásolta a munkát
a főedző. Ugyanakkor a CSKA sikere, a mentor szerepe
Nem lehet alábecsülni. A csapat nagyon kellemetlen helyzetben volt: Wagner távozása, a vezető sérülései
előre - Dumbia és Necida. Leonid Slutsky azonban sikerült
bizonyítson magának a legjobb oldalról. A mentor alkalmazott
új taktikai sémák, Musa első osztályú készítése
előre, a játék szervezésére vonatkozó állítások sem védekezésben sem
A támadást fizikailag nem lehet kimutatni, a csapat gyönyörűen készen áll. Ebben a tekintetben, azt hiszem, Leonid Slutsky
ez a szegmens a bajnokság egyszerűen ragyogó volt,
egy nagy bizalom a játékosok és önmagukban.
CSKA sztrájkolók nélkül! Nincs csapat
Az RFPL még nem érte el ezt!

A bíró pontosan úgy ítélte meg, hogy pontosan bírálta, de amiért a mérkőzés végén eltávolította Danny-t, nem világos. Szükséges volt megfosztani a Zenith-től a tavaszi legjobb játékost? )))) furcsa, hogy nem a mérkőzés elején. Látható, hogy keveset fizetett))) a klónozás, és nem ítélve! Szerinted a játékosok robotok. Danny intett a sütit, mert a mész a játékból. Még csak nem is volt ott. És az eltávolítás közvetlen, csak VÖRÖS! Ezt még sosem láttam!