11 Tények az univerzumról

1. Az univerzum bővül

A galaxisok szétesnek. Ez azt jelenti, hogy milliárdos években csak a galaxis csillagai férhetnek hozzá a Földből.

Bizonyíték van más galaxisok létezéséről és egy nagy bummról. El fognak menni.

Ha a jövő tudósai nem rendelkeznek információkkal, akkor nem fogják tudni a tényleges helyzetet.

11 Tények az univerzumról

A világegyetem legmélyebb képe, ami elérhető számunkra


2. Az univerzum végtelenségét nem bizonyították
Lehetséges, hogy egy zárt világegyetemben élünk.

Ha a fény egy irányba repül, akkor vissza fog térni. A csillagászok bizonyítékot kerestek erre, galaxisok ismétlődő képei formájában, de még nem találtak.

Talán a fénynek nem volt elég ideje a világegyetem körül járni. Vagyis korunkban ezek a megfigyelések nem állnak rendelkezésre.


3. 11 dimenzióban élünk egy univerzumban
Annyira annyira, hogy a húrelmélet egyenletei konvergálnak.

Korábban azt hitték, hogy tíz mérés kell, de hibát talált, és hozzáadta a tizenegyedik. Van egy 26 dimenziós elmélet. Nem látod őket? És ők. Csak korlátozott.

11 Tények az univerzumról

A Calabi-Yau tér háromdimenziós vizualizációjának kétdimenziós vetülete (.). Ez köze van a mi univerzumunk tervezéséhez.

4. Mágneshez csatlakoztatva a hűtőszekrényt, a kiegészítő mérés tulajdonságai aktiválódnak (talán az 5. vagy a tizedik). Tehát mondja az egyenleteket.


5. Élünk a gáton
Ne kérdezd meg, mi az. A gallyak úsznak az űrben.

11 Tények az univerzumról


6. Közelünk sok párhuzamos világ
Ha megengedjük a párhuzamos világok létezését, akkor a fizika sok problémáját önmaguk megoldják. Könnyebb élni.

11 Tények az univerzumról


7. A zsinórhoz csatoljuk a brane-t
Valami tépőzár.

Csak a gravitons tud menekülni a brane párhuzamos világokba (amelyeket egyáltalán nem észlelnek). De a gravitáció, az.


8. Az univerzumok folyamatosan megosztottak
Talán néhány "én" már milliárdos. Mi Zeeland felé fordulunk.


9. Valahol (egyszer) van ugyanaz, aki ezt olvasta
Ha az idő vagy a tér végtelen, akkor minden végtelen számú alkalommal megismételhető. Hogyan adnátok egy példányt saját magáról?


10. A tudósok nem értik, mi történik
A húrelméletekkel foglalkozó tudósok hamarosan leírják az univerzumot, ahogy az ősi mexikói sámánok látják:

"Don Juan elmagyarázta, hogy az ősi mexikói mágusok látták, hogy az egész világegyetem energiaszakaszokból áll, világító szálak formájában. Bármelyik irányba néztek, számtalan szálat láttak.


11. Olyan univerzumban élünk, amelyben élünk
Ha bármilyen fizikai állandóra vált, az élet nem létezhet.

Ez nem Isten providence, hanem logikai érvelés. Megfigyeljük az általunk megfigyelt univerzumot. Párhuzamos univerzumok más fizikai jellemzőkkel is lehetségesek.

Kapcsolódó cikkek