26 éves vagyok, szűz vagyok

A következő évben a hintaszék, 25 kg súly, az egyetem vége, a crossover diploma, egy csomó kis ugrál az utcán, egy másik barát zóna.

6. barátai bevezetik a lány, szép, intelligens, de néhány csótányok a fejemben, hogy nem zavar egyáltalán (jól, ha a csótányok látott egyszerre, de nem felbukkan alkalmatlan pillanatokban), azt mondja, hogy hosszú ideig szeretne találkozni velem, és amit én félelmetes, hetente találkoztunk, nyalogatja a parkok, virágok, édességet, stb, stb, és ez küld nekem, nos, a stílus „maradjunk barátok, ez nem te vagy, de még nem vagyok kész egy kapcsolatra.” Egy hétig szenvedtem.

7.1 "Bocsáss meg nekem, van egy barátom"
7,2 Kiváló, romantikus ismeretség, látva otthoni virágok dolgozni, nem jön az első normális időpont (kiment a barátokkal, és elfelejtettem Infa 100%), és általában a cső nem veszi másnap sms „hívj vissza” Igen, most, még .

8. A régi jó barát, a jó hozzáállás, hogy egymást, de úgy tűnt, hogy szeles, azt találták, hogy úgy tűnt, hogy beleharapott a könyökén, elvesztette, ma már a fiatalok, mind az őket jól, és nem is az ő felsőbbrendű, ő bánt vele csokoládék amikor elkezdett törődni vele, és nekem ez az én időm, az én kis ajándékot hozott, és elhagyta az ajtó „TTN mondta, nem kell semmit adni, hogy” és sértés az évben egymás ellen (egy pár év, elnézést érte, de erre idő találtam magamnak egy srácot, és én csak egy nagyon jó ember vagyok, és ha nem volt rá Ember, bylby neki az 1. számú, de ez az ő szavai, mint nem is próbálja megtörni a ténylegesen xs. Strangers pár).

9. A lány után nézett, balra a természet a „másik”, és nem voltam hajlandó ebből a természettel, sétálni vele, és rájött, hogy nem megyek, és beleegyezett, hogy menjen, még azt mondta, nem akarja, amikor hívtam . Mindkettőt felmentették.

10. Még egy pár kis kudarc a stílusban: "Láttam egy csinos kislányt, vásároltam virágokat és közeledtem hozzá, elutasítottam, elfogadtam a virágokat egyszerűen a jó hangulat kívánságára"

És most én csak félnek megközelíteni, vagy inkább nem annyira illik én nem félek, de amikor nem volt hajlandó, még a jó (a lemondás „Van egy barátom,” Nem veszi sértésnek, ez nagyon jó, és jó oka, de én még mindig ideges ) Néhány hétig bezártam magam, dühösek és ingerlékenyek lennének, valamint az önbecsülés fújása, és mindez, amitől én is félek. Ennek eredményeként, a szomorúság este munka után (egyedül élek a lakásomban, kicsi, de hangulatos))), és a nap folyamán úgy néz ki, az idegenek, és gondoltam hogy „nem, nem, nem, én hamarosan jelentést kezét, és én a tüdejében depresnyak nifiga nem ha most visszautasítanak nekem, rúgnak az ellenfélre, vagy veszek veszek valakivel az én környezetemből, nafig, nafig, nafig. És ősszel egy meleg kávézóban egy lányt akarok ülni.

És miért írtam ezt? Talán tudni akarok-e, hogy normális ember vagyok és gyengék? Vagy talán meg kell lépnie ezekre a gereblyékre abban a reményben, hogy "még egy kúp és szerencsés vagyok". Nos, nem, én is hiszem, hogy fogok találni az egyetlen, és hagyja, hogy át több mint egy éve, ami csak kíváncsi volt, majd megtanulják helyeket, mi lenne, ha, hogy naprakész gondolt a lány nem megy. Talán meg akarom mutatni a lányokat, hogy ott is forevaelony (jönnek először hozzánk, nem kell, nem fogom kérni, de ha egyedül, akkor mosolyogni egy elhaladó akkor az, aki egyedül megy, és ha ez nekem, megpróbálom, hogy a világ a legjobb barátja és támogatja Önt). És talán valaki ki akar beszélni, és a barátok nem akarják megteríteni ezt a szemetet, elég a problémákkal.

6 plusz 18 hátrány

Kapcsolódó cikkek