11 Olaszország legjobbjai - az én olasz blogjaim

Alexey Loginov ideális olasz csapat.

11 Olaszország legjobbjai - az én olasz blogjaim

Apa. Ki erõsebb: egy elefánt vagy egy bálna? Mennyire nehéz választani két hős között. A skála egyik oldalán az Oscar veretlen csapása után ment. másrészről - egy embertelen ugrás a berlini döntő további idejében. Sam Zoff többször azt állította, hogy neki Buffon - az első. De két okból inkább Dino-t kedvelem. Először is, ellentétben Gigivel, Európa bajnoka is volt. Másodszor, a jelenlegi kapus Juventus karrierje folytatódik, és túl korai lenne meghatározni helyét a nemzeti történelemben.

Alternatívaként: Gianluigi Buffon

11 Olaszország legjobbjai - az én olasz blogjaim

Alternatív: Antonio Cabrini

11 Olaszország legjobbjai - az én olasz blogjaim

Gentleman. Most nem. Még ha valaki a modern edzők hirtelen úgy döntött, hogy újjáéleszteni a szabadság helyzetét, lehetetlen elképzelni, hogy a védő egész karrierjében egyetlen piros lap nélkül kezelné. De Shirea nemcsak elegánsan választotta ki a labdát. A csapatban nem volt védőszemély, mert a mögött állt. Ezen feladatok elvégzéséhez kiemelkedő taktikai intelligenciát kellett biztosítani. Nem véletlen, hogy Enzo Beardzot magát Shireában látta potenciális utódját. Gaetano edzőként tanult, Koverchano-ban jegyzettömbje maradt. Ha nem az a rohadt autóbaleset lenne ...

Alternatívája: Franco Baresi

11 Olaszország legjobbjai - az én olasz blogjaim

Bácsi. "Milyen erőteljes és bajuszos!" Nagybátyám ugyanaz”- viccelődött partnerek, mint a fiatalok kezdő Olaszország ellen. Azóta ez a becenév szorosan ragaszkodott Giuseppe Bergomihoz. 18-ben már játszott a kezdő felállás, „Squadra Azzurra”, és a vb-döntőt maga szorosan lezárva Őfelsége Rummenigge. „Játék Bergomi meglepetés volt” - írta az általában fukar dicsérte újságíró a La Gazzetta dello Sport Lodovico Maradi és tegye a védő „Inter”, „nyolc”. Ugyanez a szám csak Conti-t és Rossi-t kapott. Ezt követően Bergomi lett a kapitány, és vezetője az olasz csapat, amely csak egy abszurd baleset nem nyeri meg a vb-90.

11 Olaszország legjobbjai - az én olasz blogjaim

halfbacks

11 Olaszország legjobbjai - az én olasz blogjaim

Maestro. Amire Cesare Prandelli azt mondta, hogy pizsamában alszik, azúrkék színű. Ha reggel három órakor c.t-nek fogják hívni, akkor Pirlo azonnal készen áll, bár a világ másik végéről, hogy a Koverchano felé rohanjon. Nem is fogom a hajamat. Gyakran kérdezik: mi a Pirlo meredeke? Én válaszolok. Valójában Andrea sohasem akart játszani a védekezés előtt. Nagyon nagy ez a hálátlan szerep. Igen, és technikai képességei lehetővé tették, hogy közelebb léphessenek mások kapujához. Ezért ellenezte, vitatkozott, és megesküdött az edzők: "Végtére is, így fogok néhány gólt." Pirlo igazi nagysága az, hogy továbbra is feláldozta magát a csapat érdekeinek kedvéért.

Alternatív: Marco Tardelli

11 Olaszország legjobbjai - az én olasz blogjaim

A zsarnok. Soha nem volt unatkozik vele. Bruno tudott három reggel és betakarja magát a WC-papír, ábrázol egy múmia, menj megijeszteni a szomszédok a képzés alapja. Különösen az újonnan szenvedett tőle, „Azzurro”: fogkrém csizma - leghumánusabb trükk, ő és barátja Ciccio Graziani így.

Conti hihetetlenül műanyag volt egy európai számára. Nem csoda, hogy a legendás újságíró, Gianni Brera összehasonlította őt egy macskával. Hihetetlen koordináció, akrobatikus technikák és trükkök, amelyek ellenféleket őrültek - ezek Bruno márkás dolgai. A Santiago Bernabéu. Olaszország - Németország. Utolsó percek. Már mindenki kimerült, de Bruno kilenc él. Átmegy a teljes jobb oldalán, eléri a büntetőterületet és a labdát Altobellivel dobja. Egy másodperccel később, látva, hogy az erőfeszítései véget értek, térdre esik, és felemeli a kezét. Ezek a keretek végtelennek tekinthetők!

Alternatív: Roberto Donadoni

11 Olaszország legjobbjai - az én olasz blogjaim

Labdarúgó és stadion. A csapat lelke, kétszer egymás után megnyerte a világbajnokságot. A történet lett gumit, ami majdnem költsége Olaszország győzelem az elődöntőben Brazília ellen a vb-38, amikor a dél-amerikai kapu volt a büntetés. Fuss, Meazza érezte, elárulták rövidnadrág csúszik. Giuseppe tartott kezüket, és nem csökkenti a sebességet, hűvösen küldte a labdát a kapuba. A kortárusok csodálhatják a technikáját és a humorérzéket, amelyet minden mozgásban láttak. Kár, hogy rendszeres televíziós közvetítések kezdődtek, miután Meazza befejezte karrierjét.

Alternatívaként: Sandro Mazzola

11 Olaszország legjobbjai - az én olasz blogjaim

Raphael. A két nagyszerű olasz játékos közül az egyik, aki jobban szerette a nemzeti csapatot, mint minden olyan klub, amelyről beszélt. A világbajnoki döntőben a veretlen büntetés vértanúvá tette, de rémisztő gondolatot fogok kifejteni, és jó, hogy a kapu felett vádat emelt. Végtére is, a zseniális tragédia millió szíveket vonzott az "azurri" oldalára. És ezt az erőforrást eddig nem használták fel.

Tény, hogy Roberto Baggio nagyon korai befejezni a labdarúgást. Minden, amit 1985 után láttunk, csak visszhangzik. Az a kis része, amit igazán képes volt. Valóban, pontosan két nappal a szerződés aláírása után "Fiorentina" súlyos sérülést szenvedett a "Rimini" meccsen, aki az Arrigo Sacchi-t edzett. Ennek eredményeként az isteni farok kihagyta az egész következő szezont. De mielőtt ideje volt a gyógyulásra, visszatért a műtőszobába. Egy napon, amikor anyja kórházba került, elmondta neki: "Ha szeretsz engem, öld meg. Nem bírhatom tovább ezt a fájdalmat. " Roberto Baggio-t egészen egyetlen kifejezéssel jellemezhetjük: a szellem győzelmét a test felett.

Alternatív: Giancarlo Antonogni

11 Olaszország legjobbjai - az én olasz blogjaim

Hűséges. Sards számára különleges büszkeség. Ha egy londoni idegenből egy szigetük fővárosának tiszteletbeli állampolgárát tették volna, akkor valami rendes dolgot kellett tennie. Gigi Riva mágikus bal lábát, valamint egy gyilkos csapást és még sok más labdarúgó érdemet is kapott. Ez az ő neve, amely az Azzurri-csapat legmagasabb csúcsai közül a Koverchano kandallóján lógó lemezen szerepel. Az azúrkék pólóban Riva 106 percenként szerezte meg. A közvetlen versenytársak számára a cím capokannonere minden idők ezen mutató, ő csak a második Silvio Piola.

Alternatívája: Alessandro Altobelli

11 Olaszország legjobbjai - az én olasz blogjaim

Pablito. A statisztikák szerint Rossi Olaszország legnépszerűbb családi neve. Paolo Rossi gyakorlatilag Pashka Ivanov. Mi az igazi olasz? Spaghetti al dente, egy csésze kávé reggel, a kanári az ablakban, csíkos öltöny, vasárnap templomba, a Fiat 500 ... Nos, Paolo Rossi, aki hirtelen tett egy mesterhármast a mérkőzés, ami után megállt a Föld.

Kiderül, hogy a világbajnokság megnyitása, a börtönben való részvétel, a kizárás, és minden akadály felszámolása után visszatérhet a válogatottba. Olyan csapatban, amely nem tudott megbirkózni Kamerunnal és Peruban, amelyek fölött nevetettek, amit senki nem hitt. A csapat, amely a silenzio stampa miatt folyamatos zaklatás miatt sajtó. De mi olaszok tudják, hogy bármikor mindent megváltoztathatunk. Ha persze igazat kapunk. És hagyja, hogy az egyház helyzete Olaszországban mindig megfoghatatlan legyen, amit Pablito teremtett Spanyolország területén a legjobb bizonyítéka a Labdarúgó Istennek.

Alternatív: Silvio Piola

11 Olaszország legjobbjai - az én olasz blogjaim

11 Olaszország legjobbjai - az én olasz blogjaim

Az öregember. Tanár. Sage. Nem tudott és nem akart kompromisszumot kötni. A politikus kiderült, hogy haszontalan. Soha nem tartotta szükségesnek, hogy mosolyogjon valakire, aki kellemetlen volt hozzá. És az ő hírneve olyan ember volt, aki a fejedben volt, akárcsak Friuli minden lakója. Ritkán kiabálta a játékosokat - remegtek előtte. Ugyanebben a ritka pillanatban, amikor Beardzot (az előtérben lévő fotóban) még mindig magától értetődő, nem volt félénk a kifejezésekben. Két nagyszerű csapatot hozott létre. Az erősebb volt, elérte a világbajnokság elődöntőjét.

Alternatív: Vittorio Pozzo

11 legjobb angliai labdarúgó minden időkben

Kapcsolódó cikkek