1, 5 éves anyós jelenik meg, és szüksége van egy unokának!

80. Vendég, itt úgy érezte, hogy hirtelen a feje pereklinilo valami hirtelen akar ponyanchit unokája, és csak azután a kóbor közel egy. és én nem csak a fórum címét, a rokonok én is hallgattam, és néhány közülük tapasztal azonos velem (ez az anyám, én vele élni minden nap unoka látja foglalkozik vele segít, és a pap azt lemossa gond nélkül és táplálja, és mindent megtesz, és aggódik amiatt, hogy a nagymama készen áll mindent készen!).
Itt valahogy így van.

83. A vendég, köszönöm! Itt tényleg támogatott nekem! már hátborzongató!
Isten adjon neked egészségét és boldogságát az emberi megértésért! köszönöm!

83. A vendég, köszönöm! Itt tényleg támogatott nekem! már hátborzongató!
Isten adjon neked egészségét és boldogságát az emberi megértésért! köszönöm!


Valójában mindig csak felállni a családi kötelékek fenntartására, és nem zavarni a gyermek kommunikációját rokonokkal bármilyen vonalon.
De ebben a történetben a gyermek még mindig túl kicsi, ő egy csecsemő, ezért te vagy a felelős. Ha egy idegenre bízni, aki hirtelen megjelent a küszöbön, csak egy őrült szülő lehet.
Ezért a nagyanyád nem zavarja a különböző gondoskodást.
Néhányszor elutasítod, az első alkalommal, amikor mindent szigorúan tettél, és támogatom Önt. A második alkalommal hidegen és érzékenyen beszélhetünk. Ha a nagymama érdeke valóban ott van, és ő szégyelli, és meg akarja javítani az összes hibát. akkor meg fog közelíteni hozzád.
De az a tény, hogy nem kért bocsánatot, és nem látja magát közömbösségért, és hogy nem vett részt az unokájának sorsa alatt, köteteket mond.
Egy normális személy, aki mindent meg akarja javítani, feltétlenül gondolkodni fog az ő viselkedésén, édesanyja fölött, és teljesen más módon fogja folytatni a beszélgetést.
Nézze meg alaposan, és tegye meg a helyes döntést. Ne rohanj. Nem késő. Ez a legértékesebb dolog az életedben - a gyermeke.


-- Mindazonáltal, ha megnézzük a bíróságok valódi döntéseit, az ilyen megbeszélésekben az időben és a rebbe rendelkezésre állásának erőteljes csökkentéseit látjuk, i.e. a macska elsüllyedt, különösen, ha az anyós tehetetlenné válna, mint egy fogyatékos alkoholista. két-három órát két héten belül, a valódi maximális időt, amelyre azt állíthatta.

-- Mindazonáltal, ha megnézzük a bíróságok valódi döntéseit, az ilyen megbeszélésekben az időben és a rebbe rendelkezésre állásának erőteljes csökkentéseit látjuk, i.e. a macska elsüllyedt, különösen, ha az anyós tehetetlenné válna, mint egy fogyatékos alkoholista. két-három órát két héten belül, a valódi maximális időt, amelyre azt állíthatta.

ő nem alkoholista.
csak szeret egy pohár konyakot inni naponta 5 alkalommal, a sör hetente négyszer is inni, úgy gondolja, hogy nagyon divatos! és aztán lélegzetvételű fiú sétál és mosolyog.
Azt is gondoltam, hogy a gyerek 18 éves, úgy dönt, hogy látni akar-e valakit vagy sem.
A fiam felhívja az apámat, de úgy válaszol, mintha ő lenne.
A fiú általában vonzóbb a férfi nemre, mert gyakorlatilag nincs kapcsolat a férfi nemmel, ezért jut el apjához, ALKALMAZZA! Bácsi! kiáltja, húzza a tollat, hogy megragadja a nagybátyját, és ez a "nagybácsi" rám néz, és megkérdezi: "Mit akar tőlem?"

Hát, tényleg nehéz volt felhívni a válást? Tényleg az unokáj lelke nem sérült vagy beteg, beteg? igen, még a segítség sem tudott felajánlani, de csak hívja fel és kérdezze meg, hogy a dolgok hogyan vannak az unokájával. miért csak 1,5 év múlva csodálkozott azon, mi volt? igazán chtoli várt, amikor felnő. és szeretem azt, azt hiszem, hogy ellenem lesz a hangolás!
Nagyon nagymama (apai nagyanyja), amikor mentem vele, antagonizálására anyja azt mondta - itt a haszontalan anya, ideges, nem lehet egy anya, hogy szeretet, szerelem apu csak. és amikor beléptem, elmondtam az anyámnak: Nem szeretlek, de szeretem az apámat! amikor én nőttem fel, csak akkor értettem meg, mennyire fáj az anyám, hogy hallja tőlem ezeket a szavakat! és attól tartok, hogy a fiam, akiben én egy raschu és nevelő, 0 jön hozzám, és azt mondják - én nem szeretlek, szeretem az apámat, te, mielőtt a válás hozta meg a me megfosztott (annyira, hogy elmondja a történetet, mint lehetséges), bár Valójában az apja talált egy másik nagynénkét, egy felnőtt gyermekkel, és megkért, hogy költözzem a fiammal az anyámhoz. Esküszöm neked - ő személyesen gyűjti a gyermekek dolgát, az ételeket, összegyűjtötte mindent, és átadta nekem ezeket a csomagokat, mint itt, segített gyorsan mozogni!

Ó, zapugali.Perestante.Dazhe, ha in-law bíróság elé kerül (nagyon kétlem) is lesz a döntés, és hogy én is szeretem, mind - Nem megyek a bíróságra, azt nem kapta meg az idézést, de ubeyte.Esli döntést kell hozni anélkül, hogy engem - nem engedem, hogy nem az én dolgom, kisbaba más nagymamák, dolgozom, nekogda.Chto és aki azt meri tenni Senki nichego.Hot száz hajó hagyja előírt ?.

Hálózati kiadvány «WOMAN.RU (Female.Ru)»

A kormányzati ügynökségek elérhetőségei (beleértve a Roskomnadzorot is): [email protected]