A rubin találkozása az internetes hálózattal véget ért, az orosz újságban

A mezőny első felében a félelmetes "Inter" csak egy név volt. Részben nem meglepő: a "Nerazzurri", mint bármelyik olasz klub, az Európai Bajnokságban játszik, előnyben részesítik a Serie A-t, így számos Inter főbb szereplője maradt a tartalékban.

Kazan magabiztosan irányította a játék menetét, újra és újra nagy erőkkel, akik Samir Khandanovich birtokába sodortak. A 16. percben Jonathan idege elhaladt: a brazil büntetést indított az ártatlan helyzetben az Inter ellen, és Gekdeniz Karadenizt a saját büntetőterületén elrontotta. Handanovich majdnem megmentette a csapatokat, ami a Bibars Nath egyszerű csapását tükrözte, csak a kapus védői nem támogatták: az első a reboundon volt Alexander Ryazantsev - 1: 0.

Az első félévben a "Ruby" -ot "kiválónak" lehet tenni, ha nem a felesleges koncentrációveszteség miatt. "Inter" egy rövid ideig lehet pontszám többször. Az első Kazan egyedül maradt a saját büntetésükben, Jonathan és azonnal életben maradt, azonban az első öt méterről a védőre lépett, a második pedig a kapu felett.

A "fekete és kék" második támadását sikerrel koronázta. Antonio Cassano esztétikai kereszt Esteban felhívta büntetést Kambyaso: valamilyen okból, az argentin jött Szergej Ryzhikov, akik lógni már üres kapu, hogy Marko Livaja nem hagyja - 1: 1.

Azonban a szünet, "Rubin" még mindig hagyja, ami a számlára. A 45 perces küzdelem nagyon függőben volt, amit Alexander Ryazantsev tervezett, ám sajnos a labdát a sztrájk után eltalálta.

A csapat második felében ütközéses pályán kezdődött. A Karadeniz "Inter" támadása azonnal ellentétes támadást kapott, ami a 19 éves Livaya-t szétszedte. Bokketti okos csapása a szabvány után és a csapatok válasza után. Csodálatos, hogy egy ilyen játékban "Rubin, aki hozzászokott a második számhoz, úgy érezte, mintha egy hal a vízben.

Freddie Guarin és Diego Milito felszabadításával "Inter" játszott erősebb. De teljesen elfelejtettem a védekezést. De a "Ruby" nem felejtette el, hogy miként lehet ellentámadni. 84 perc elteltével Roman Eremenko küldött technikailag Salomon Rondon a dátum Handanovic: venezuelai nem konvergálnak a kapus, a labda beleharapott az alsó sarokban - 2: 1-ben!

Kár, de, mint két órával korábban, "Anji", a Kazan nem tudta megtartani a győzelmet. És ismét minden történt a későbbiekben: Diego Milito lövés, és technikailag érintő Nagatomo megragadta a labdát a Ryzhikov mellett - 2: 2. "Ruby" veszi el a "Milan" egy felhívás, ami lehet a győzelem.