30 olyan órák, amelyek 30 éven belül életet adtak nekem

30 olyan órák, amelyek 30 éven belül életet adtak nekem

Tedd meg ma, amit mások nem akarnak, holnap élni fog, mások nem

Nem tudjátok elképzelni, hogy milyen lehetőségek hiányoznak minden nap, óránként. Kezdje keresni magát! Kezdje még ma! Tegye le a seggét a kanapéról! Elég a görbe és elhalasztják később (erősen ajánlani nézni / olvasni)!

Ha nem vagy elégedetlen az elfoglalt helyével, változtasd meg. Nem vagy fa! Jim Ron

30 olyan órák, amelyek 30 éven belül életet adtak nekem

Válaszd ki a munkádat tetszésednek, és egyetlen napot sem kell dolgoznia az életedben

Ha valamit akarsz, ami soha nem volt, akkor olyan dolgokat kell tennie, amelyeket soha nem tettél. Coco Chanel

Az axióma, hogy a víz nem folyik a csillogó kő alatt, már megtudtuk. És az a tény, hogy az álló víz el fog menni - világossá tegyük. Frissítse kapcsolatait, ismerkedjen meg mindenhol és mindig, ha van ilyen lehetőség. Nagyon szerény és félénk voltam gyermekkorom óta, és még most is nagyon tetszik nekem. De mindig megpróbálok leküzdeni magam és megismerkedni - mert soha nem tudhatod, hogy ez a kapcsolat vagy a jövőben hasznos lesz-e. Ez felszabadít, segít megtalálni a szükséges kommunikációkat, fejleszti beszédét és konstruktív és kompetens kommunikáció készségét. Ne félj a mennyiségtől. Egyszerre minőséget nyújt. Tehát megtaláltam az összes partnereimet a múltban és a jelenben.

Először tévedj, ez normális. A hibák a jövőbeli tapasztalatok. És a tapasztalat nagyon felbecsülhetetlen. A hibák a mi mindent. Csak azok, akik nem tesznek semmit, nem tévednek. Ez hibák - ez az, ami egy vállalkozó / üzletembert tesz el egy személytől és megkínozza őt. A gyenge elhagyja a csatatéren, az erős emelkedik és továbbhalad. A perzisztencia a siker egyik kulcsa (olvassa el ezt a megjegyzést, akkor nem fogja megbánni). Talán (valószínűleg, így lesz a legtöbbjük), hogy az első eseted szétesik, ne legyen nyereséges, vagy egyszerűen elveszíted az érdeklődésedet. Talán el fogsz nőni az üzletből, amelyet vállalkozói karrierjének kezdetekor kezdtél. Mindenesetre a tevékenységed során szerzett tapasztalat a jövőbeni sikerek kincstára.

30 olyan órák, amelyek 30 éven belül életet adtak nekem

A nap elején, a legnehezebb és kellemetlen dolog. Amikor ezt megtette, a nap hátralevő részében nincsenek felesleges gondolatai.

Az üzleti életben nincs helye a konzervatív gondolkodásnak, mert lelassít, gyengének, képtelen megítélni a tényeket és egyszerűen "megöli". Az üzleti életben a nyitott, nyitott, az egész új számára nyitott, fontos.

Kezdje ma az utat, barátok. Motiválja magát és izgalmas úton haladjon! A vállalkozók nem születnek, hanem válnak. Kacsa, vedd el őket!

Azt is javaslom olvasni a cikkeket. Ez nagyon érdekes:

Kapcsolódó cikkek