2018 Éjszakai érlelő tea v93 kezdővel

2011 Évi shu érett tea tea v93 egy kezdő szemével

Általában sokáig eltűnt a kínai teák iránti érdeklődés, úgy döntöttem, hogy ez az egzotikus az egyes ínyencekre.

Vélemények a különböző helyszínekről származó teákról gyakran találkoztam. Írásos / visszavont gyakran nagyon "ízletes". Végül úgy döntöttem, megpróbálok megismerkedni a kínai teákkal, de ne siessetek a mintákkal, és először egy kicsit betekintést nyerjek a témába. Lassan olvassa el a referenciaanyagokat, olvasd el a véleményeket, nézte a videókat ... Egyébként nagyon tetszett a YouTube-csatorna Sergey Shevelev

A megbeszélést követően úgy döntött, hogy valamit vásárol valamit arról, amit írok. Shu-puer elvileg egy lehetőség, amellyel sokan azt ajánlják, hogy bemutassák a teákat. A Menghai gyár jó hírnévnek örvend, a V93 alapvetően pozitív visszajelzésekkel rendelkezik. Az eladó a jó hírűek közül választotta ki azokat, akiknek pozitív visszajelzést kapott a megvásároltoktól.
Ugyanakkor, rájöttem, hogy bármit is tettek a vásárlást, mindig valaki azt fogja mondani, hogy vettem a rossz tea / eladó nem kell / nem a kereskedési teremben / nem ezen az áron.

Tehát a teát megrendelték, fogadták.

ELSŐ RÉSZ.
A kísérlet tisztasága érdekében az első részt írták meg, mielőtt megpróbáltam a teát. Ez a rész feltételezések és elvárások.
Azt hiszem, ez a tea teljesen különbözik a hagyományos teától. És akkor két lehetőség van. Vagy kapok egy újat, mint a másik italt, vagy annyira amatőr lesz, hogy nem akarok itni egy teszt után.

Abban a vizsgálatban, mások véleménye láttam magam, hogy ők és a nagy nem adom szempontjából prognózist. A véleményekben használt fogalmi berendezés nagyon furcsa. Melléknevek, amelyek leírják az íze és aromája, hang szép és fontos, de én valahogy nehezen vonatkoznak ezek a jelzőket a személyes érzéseit. Mit érdemes megértenem az ízlésről, amelyről azt mondják, hogy "szigorúbb"? Általában meg kell próbálnunk.
Feltételezem, hogy nem tudom egyértelműen kifejezni az ízérzésemet és a tea illatát, amely néhány epitétummal leírja azokat.

Egy külön tétel a tea hatása. Amit csak nem láttam a teák leírásában. Örömmel, megváltozott tudattal, tiszta fejjel stb. és hasonlók. És ez nem a chifirről szól, hanem a teáról. Talán nem értek valamit. A sport gyakorlatban sok dolgot kipróbáltam, ami hozzájárul az eredmények növekedéséhez. Soha nem sértette meg, és felismerte, hogy a rendszeres használat csökkenti a hatékonyságot, függőséghez vezet, károsítja az egészséget stb. és hasonlók. Tehát, ha vállalok olyan dolgokat, mint az ECA vagy az 1,3-dimetil-amil-amin, akkor a leírás nagyon korlátozott lesz. És akkor hallgatod a leírást, és arra a gondolat merül fel, hogy egy személy egy üveg hörgőt ábrázol egy koktél egy kokszkardból, de nem, csak egy csésze teát. Általánosságban, minden csoda hatására nagyon ironikusan szkeptikus vagyok.

MÁSODIK RÉSZ - "UTÁN"
Ez a rész, amit a teás után ivott. Ez már egy benyomás.

Kezdeni egy történetet a tearől. A tea egy dobozba került, műanyag zacskóba csomagolva.

2011 Évi shu érett tea tea v93 egy kezdő szemével

2011 Évi shu érett tea tea v93 egy kezdő szemével

Külsőleg így néz ki:
2011 Évi shu érett tea tea v93 egy kezdő szemével

2011 Évi shu érett tea tea v93 egy kezdő szemével

2011 Évi shu érett tea tea v93 egy kezdő szemével

2011 Évi shu érett tea tea v93 egy kezdő szemével

2011 Évi shu érett tea tea v93 egy kezdő szemével

2011 Évi shu érett tea tea v93 egy kezdő szemével

2011 Évi shu érett tea tea v93 egy kezdő szemével

A száraz tea illata nagyon különleges. Nem csak a szokásos fekete tea illata van. A legfontosabb társulás az aszalt gyümölcsök illatával való kapcsolat. Általában nagyon kellemes illat.

Gyorsan szorongatott. A főzött formában a szárított gyümölcsök illata nem érezhető. Pontosabban, az ötödik szoros után kissé érezhető. Az illatról alkotott legfontosabb társulás valamiféle fa. Az illat kellemes. Érdekes, valójában a szorosból a szorosba, az íze és az aroma változása. A tapasztalat alapján megállapította, hogy akár tíz szoros is lehet, a tea illatos és ízletes marad. A legintenzívebb - a második és a harmadik, majd a tea körülbelül egyenlően telített.

2011 Évi shu érett tea tea v93 egy kezdő szemével

Az íze különös. Többször is elkezdtem írni, megpróbálva leírni az ízt, végül köpni ebbe a vállalkozásba. Csak írom az ízt, tetszett nekem. Feleségem is értékelte.

Hatások? Igen, nincs hatása, ahogy vártuk. Nem hallottam hallucinogén, nootropikus és egyéb hatásokat.

ÍTÉLET
Tetszett a tea. Csatlakozom a kínai tea szerelmeseinek klubjához. Most megrendelek és kipróbálom a különböző lehetőségeket.

Azt tervezem, hogy vásárolni +16 Hozzáadás a kedvencekhez Összefoglaló kedvelt +39 +65

Shu-puer elvileg egy lehetőség, amellyel sokan azt ajánlják, hogy bemutassák a teákat. Nem teákkal, hanem puerriával! Érezd a különbséget. És az első ismerősnek a kínai teákkal, Puer nem illik bele. Például, nem szeretem ezt a teát egyáltalán, és alig tetszik. Igen, havonta egyszer egy pohár italt iszom. De nem több.

Nézd meg a véleményeimet, tetszeni fogsz :)
Tea Dianhong 58 - a műfaj klasszikusa, a kínai vörös tea
Silver Hunchin - kínai zöld tea Yunnanből

A kínai tea nem csak egy kortárs!


.
PS A minap jött a szupravezető 3 japán Imanishi 700, 1000 és 6000 alumínium üres az Apex, Nagura őket, és ritkaföldfémmágnes 60x10x12 mm tartására kések klón Apex - boldog Aki elefánt :)

Kapcsolódó cikkek