18 - Vélemények az Izmailovo, autópálya szerelmeseinek (sárga), Moszkva rajongók autópálya, 31d

Lyudmila Verhoglyad

Maxim Efremov

Személyes véleményem. És van egy bérleti szolgáltatása? Szeretnék a postán állni, és ha igen, mi az ára és mi van ebben az árban?

Tanya Sedunova

Alissaa9010

Személyes véleményem. Teljesen nem illetékes munkások! Szerviz nulla! Egy nagyon hosszú és unalmas, hogy mindent megmagyarázni, a személyzet nem segít, a férjem kétszer majdnem kirepült a nyeregből (például figyelmeztette edző) ló nem megfelelően reagáltak a rokonok! Harmadik alkalommal, amikor eldobta! És ez a "hegyi edző" teljesen ugyanaz volt! Csak elvitte és elvitte a lovat. Recézett. Ez a legrosszabb lovas klub, ahol én voltam.

Hercusova Zhenya

Személyes véleményem. Csináltam három éve van egy jó edző .De én ogarchina I vidila saját lovak a nettó kamat klub nem normális. A kávézóban, amikor elkezdtem csinálni, minden finom volt, és minden nap ugyanaz a dolog. de most nem ízletes, és minden alkalommal valami más. Szeretek enni palacsintát a narymal ételből, de amikor meg kell enni, el kell sétálnom. Ez általában táplálék? Még nem, ki nem jön ki az edzőkből. És az edzők vseravno azok lizhby rája (nem úgy értem, mindet) I vidila Pigasov lány először ült a ló és az ő Pegasus, és harcol a lány esett 4-szer egy edző, mint állva, és nézi, biztosítás nem coca. Egyre több gyerek ugrás vidám bezhat előtt porerami nem gondolt fejét! Miért tettem normális HORROR és most. Az egyetlen dolog, amivel egy 2 csillagot helyeztek el, az, hogy az euróágyat letették.

Anastasia Veshkina

Kapcsolódó cikkek