Aster-dent - klinikák

Khutorskaya 12g
89207014520

A klinika a belvárosban, az ingyenes parkoló mellett található
Stomatology Antipas kínál:
Protetika, kezelés, furnér, restaurálás, fogorvosi kezelés, fogászati ​​lerakódások eltávolítása, gyermekfogadások, fogfehérítés

Örömmel tájékoztatjuk Önt a Kirov negyed jó klinikusának klinikájáról, a Leninsky Prospekt sarkán és a Népi Militia kilátásán.

A kiváló minőségű tiszta röntgenfelvételek, amelyek javítják a személyzet munkáját és növelik a beteg kényelmét, ez a DEXIS Visionographer fémjelzi.

A felvételi vizsga intézeténél az elbíráló kéri a pályázót:
- És végül, kérlek mondd meg, miért döntöttél, hogy belépsz intézetünkbe?
felperes:
- Apa, ne kérdezd hülye kérdéseket.

Az emberek jólétének harcosai nyertek: néhányan jónak, másoknak - vagyonnak.

Fogászati ​​központ "Aster-Dent"

A teljes fogászati ​​szolgáltatás:

hogy megszabaduljon a fogfájástól és kellemetlenségektől, és hogy a mosoly kifogástalan megjelenést kölcsönözzen
a fogszuvasodás és szövődmények kezelése, a sérült fogak helyreállítása, fogfehérítés
találni gyönyörű fogak helyett elveszett
fogtechnika: furnér, cermet, nemes ötvözet kerámiák, keret nélküli kerámia, fogak protézise, ​​levehető szerkezetekkel, zárak, beültetés
Gyors és kényelmes a tökéletes harapás elérése érdekében
modern ortodontia: különböző tartórendszer, fém, kerámia és zafír zárójel
hatékony gumi kezelés

Az "Aster-Dent" fogászati ​​központ garantálja a betegek magas színvonalú szolgáltatását és figyelmes hozzáállását.

A klinika ágai

Kapcsolódó cikkek