512 javulás

Nos, végre kaptam egy puskát. A készletben van egy puska, egy tartalék rugó, egy kosár, egy műanyag ventilátor, egy útlevél és egy doboz. A készlet tartalék mandzsetta nincs jelen, és a boltban is nincs jelen, és nem történik meg. A csapda!
Vizuálisan a csomagtartó pontosan a vevőkészülék fecskefarkájához viszonyítva. A sorozatot a vevőkészülékre nyomtatják (a festékhez hasonlóan).
Este elvettem, megvizsgáltam és elkezdtem dolgozni rajta. A mandzsettát nem manipulálják, a dugattyún hosszanti karcolások vannak a tetején. A tavasz durva, mint a nazhdachka. Mi a teendő: kerekítési arcok kiváltó Klyuchko (SK) a biztosítékot bajuszát fűrészelés, köszörülés SK oldalán, Sear és biztosíték csiszoló felület Sears síkban SC Sear, eltávolítjuk sorja a horony a henger. Finoman csiszolja a rugót a külső felületen. Véleményem szerint a henger kellően magas minőségű feldolgozott, valamint a furat. Óvatosan átnyomni a hordó a golyó natív szigorú főnök. Csirkehúst kapunk. Puskavessző lapos végén, a medence nem teszi lehetővé, hogy forgassa, hogy ne következtetéseket nem tudtak csinálni, hogy a belső átmérője a hordó és a huzagolás. És sajnálom a hordó - acél szigorú főnök dugta, azt hiszem, nem éri meg.
kérdés:
1. A "P" alakú konzolos csapágyak lógnak. tudod, ki. Ez normális? Észrevettem, hogy ennek következtében nem esik pontosan a dugattyú vállán, néha csak a felét fedezi. Valami gyanús.
2. SK felületek felülete, sheptal, csapágykar, horog a dugattyún stb. Kagylók, barázdák. Ez normális? ;-)
3. Nézd meg a fangot, és mondd el a súlyos szót róla.

512 javulás

512 javulás

512 javulás

4. Lehetséges-e valamilyen módon elkülöníteni a feszítő kart és a fészket (és érdemes a feldolgozás kényelméért)?
5. A zsiliphez csatlakozó sík a vevőhöz elég nagy volt. Érdemes csiszolni?

Továbbá persze finomítani fogom a dugattyú és a feszítőkar, a dugattyú és a fésű, a suttogás és az SK horgot.

A vásárlás! Megválaszolta levelét az RM-nek. Remélem, hogy a tengelykapcsoló acél? Mindenki azt mondja, hogy a hatalom növelése nélkül, majd kérdezd meg, hogy lehetséges-e arra,

Igen, a tengelykapcsoló acél.
Ki kéri, mi az oka annak, hogy nagy erőfeszítés történt közvetlenül a harci szakaszon? Ie Megtörjük a puskát, megütögetjük. Először is, a rugó tömörítő erejének sima növekedése, majd a löket végén az erő (koroko) jelentősen nő. KMK, ez a csapos kar a kengyel ellenáll és megfordítja. Ezért szükséges a polírozó és a feszítő kar konjugált felületeinek polírozása (piros színnel kiemelve). Tehát?

512 javulás

És mégis szükség van a biztosíték eltávolításának megkönnyítésére, de fájdalmas, hogy jelentős erőfeszítést alkalmazzanak. Mit tehetek, hogy megkönnyítsék a biztosíték eltávolítását?

Úgy tűnik, hogy a pelyhesítés valóban késik. Szinte egy hete voltam a puskámon, és csak hat lövést készítettek, és ezek nem a célpontban vannak, hanem egy fablokkban. Igen, az ötlet, hogy egy inga és a sebességet eszik, rág. Igen, átkozott. Csak lőni akartam.

Gratulálunk! Kérdések esetén:
1. Nem szükséges, de lehetséges. Bizonyára nem lesz rosszabb. Figyelembe kell továbbá venni, hogy a zárófej lezárásakor nem érinti a dugattyú horogjának szögét, pl. A dugattyúnak nem szabad megakadályoznia, hogy a ostor belépjen a munkahelyzetbe.
2. Próbáljon ki egy kis lyukasztót, amely a rúdra függ, és lekerekíti a széleit.

Elintézem itt egy napló egy külön mourke módosításáról.
Néhány nappal ezelőtt lőttem, és rájöttem, hogy itt az ideje, hogy újra elkezdjük a fájlt.
A fésűs és a feszítőkar konjugált felületeinek csiszolása és polírozása nagymértékben megkönnyítette a szakaszokat. A "P" alakú habosított polietilén darabok felszerelése javította a kar pozíciójának pontosságát a sheptalon. Valahol itt láttam ezt az ötletet, de hol nem emlékszem.
Megváltoztatta a dugattyú-sheptalo, searche-trigger trigger (SC) sarkait. E-én! Kiderült, hogy ezt egy goniométerrel kellett volna elvégezni, de bepiszkoltam! De a süllyedés sokkal könnyebb volt, nem volt bukás.
Nem szerettem az eredet hosszú utat. Míg úgy döntesz, a szem átitatott és a cél lebeg. Amint mondtam, mint kész. Újra szétszereltem az eszközt, és elkezdtem élesíteni, darálni és fényezni.
Tegye a rugó rugóját a rugóba, hogy eltávolítsa az SC lerakódást leereszkedés után.
Enyhén élesíteni az SK párkányt. Élesítette a suttogó, vonzó SC szögét. A piros mutatja, hogy milyen volt, zöld, ahogy lett. (a fotó nem az enyém)

512 javulás

A puska leállította a dugót, ami természetes, az SC a biztosítékon nyugszik. A megváltozott szögben Sear amikor felhúzott SC határozottan megy vissza hangsúly lehet távolítani, és a bevágott vagy párkányra SC Sear, amelynek rövid ereszkedést a fókuszálás. De azt hittem, ha nem mérlegelnék a méretet, elveszíteném a puskámat, és úgy döntöttem, hogy jobban elveszítem a biztosítékot. Megpróbálta megkötni a karmot a biztosítékon, és persze megtörte. vele, bár sajnálom, természetesen. Mivel a biztonsági öv az autóban levágott, de nem tudok lovagolni unfastened. Most különös figyelmet fordítok a tuberkulózisra, amikor fényképeztek. De a származás elfogadható számomra.
A műanyagot a palackból a dugattyúba helyeztem, láttam, élek elakadtak és hajlottak voltak - dobták.
És most a legfontosabb dolog. A puska pontossága az itt bemutatott módon összehasonlítva gyakorlatilag nincs. Egy tipikus kép:

512 javulás

Lőtt 10 m, ülve a stop, az utcán. Szinte nincs szél. Bullets Gamo Pro Magnum 0,51 g, a hatókör nyitva van.
Nem szeretem ezt a képet. Mit tervezek tenni.
1. Golyók módosítása, ezek instabil átmérőjűek, majd szorosan az aljzatba jönnek, majd majdnem sikertelenek
2. A puska súlyozása (öntse a csípőt + hólyagot)
3. Az eredmény javíthatja a letörést.

Nem úgy néz ki, mint a golyók. Megpróbáltam a Gamo Match és a Copperhead - ugyanaz, még rosszabb.
Nehézbb lesz.

Vettem egy kilogramot az N3-os töredékből, egy üveg akril hermetikust, és én megpróbáltam súlyt szerezni. Megpróbálom felvenni a feneket - és itt vagy. Ne otkovyrivaetsya. Vele vagyok, és így tovább, szavakkal és szavak nélkül. Röviden, fűrészelt fűrészelt a fémre, csak a varraton. A csavarokat később rakom fel. Nagymama gyúrt tészta, akkor összekeverjük, lőttem egy tömítő, töltött a seggét, azt próbálták ellensúlyozni, mozgassa a kitöltés egy kicsit, maszatos magát a tömítést hagyjuk rászáradni az akkumulátort.
Elkezdett emlékezni arra, hogy mi befolyásolhatja a forgatás pontosságát. Megnézte a kompresszor szarva és az aljzat közötti szakadékot, és egy vagy két tucat rést talált (szemmel). A csavar meghúzását nem távolítják el, kérdezte tőle - tanácsolta az alátéteket, hogy feküdjenek, és ne kopogjanak egy kalapáccsal. Megpróbálom a műanyagot vágni és felvenni.
Manapság 160-170 grammra megrendeztem egy hibát, holnap készen kell lennem.

Egyenruhás ruházat és felszerelés.

Az alátétet egy műanyag palackból helyeztem el. Egy. Megpróbálta felvenni a két, egy és fél órát, és megpróbálta a hordó tengelykapcsolóját a két kompresszor szivattyú között levő alátéttel kivonni. Az alátéteket vastagságban leöblítik (egyébként nem másznak), vékonyak, hajlítanak és felborulnak. Spit és tedd egy megfejthetetlen. Nincs kiskapu.
Nézett a fangra. A képen nem világos, de valójában a letörés után még mindig két vagy három milliméter a csomagtartóban a fúráshoz. Tehát a natív szelet egy fikció.
Füstölnek kézikönyvet, hogy térdre vágok.

Különböző súlyomat különböztem meg: a fogantyú belsejében elhelyezett lyukban elaludtak különböző szemetet és epoxigyázattal. Az igazság akkor sürgősen ragaszkodni kellett egy ragasztószalaghoz minden varratnál, tk. minden repedésből felmászott: -D De most - egy monolit.
ps Szorít-e? Semmi, a legtöbb kéz nő, ahonnan szükség van. Hat hónap alatt nézel ki és valami kibaszott labdát.

Azt hittem, hogy a puskám tökéletesen működik (nos, a hatalom kivételével, várom a GP-t). És hogy tartsa a kezében és lövöldözze a Vairaukha HW90-et. A fenébe, jobb lenne, ha nem tartanád. Miután a wari meg akarta zavarni a verseny legközelebbi csonkját. mb. Aztán az igazság elhaladt.

Olvassa el a másik fórumot, kísérletezett. Üldözi egy golyó repül a farfekvéses, és megállapította a következőket: Az első golyó megy feszes, mégis van vágva, akkor teljesen szabadon, majd ismét enyhe illesztéssel. A feszültség a cső tengelykapcsolójának kezdetétől kezdődik, és egész hosszában folytatódik. A páncélszekrény kijáratánál a golyó nyilvánvalóan a barázdához tapad. A hordó hosszúsága alatt a golyó néha finoman tapad valamire, jóllehet vizuálisan a hordó furatát jól feldolgozzák. A pofa kilépési pontjánál a golyó nem ragaszkodik (ha a golyó előre halad).
A szakértőknek azt a kérdést, hogy mennyire képes a leírt hordó csökkenteni a pontosságot és a pontosságot, és képes-e vele együtt tenni?

idézet: írta: kaarel:

A feszültség a cső tengelykapcsolójának kezdetétől kezdődik, és egész hosszában folytatódik


ez annak köszönhető, hogy a csomagtartó forró leszállása a tengelykapcsolóban van, ez normális. idézet: írta: kaarel:

A gúnyolódás kilépési pontján nyilvánvalóan a golyó ragaszkodik a csiszolókorongokhoz


Vegyünk egy fa ceruza sima, annak végső nulevka naleplyaetsya bőr, az egész szerkezet be van szorítva a fúrótokmány és alacsony fordulatszámokon nyomás nélkül 2-3 perc alatt forog.
A szétvágással, mint ahogy minden normális, a legfontosabb feltétel az, hogy a borotvák egyidejűleg véget érjenek. Ha a feltétel teljesül, a csomagtartó normál üzemi állapotban van.
Most kísérleteznek rugók (saját és az IL-38), pontosság május 01-01 méter hazahozott csak eltávolították a álrezgés égetés alatt, azaz a Míg a lövés gyapotját még a legcsekélyebb keresztirányú rezgés is kíséri, nincs halom.

idézet: eltávolította az összes parazita vibrációt
Ez azt jelenti, hogy telepítjük a rugós útmutatót?

Van egy műanyag üveg a dugattyúban. Bár így tudok lőni. Valaki és csak annyi súly.
ps Holnap megyek a GP-hez

Kiütöttem a műanyag poharat. Tétovázott a szélein. Bár rosszat tudok csinálni? Csak egy műanyag csík a palackból, csőbe csomagolva, és behelyezve a dugattyúba. Vagy vannak olyan finomságok, amelyeket nem tudok?

Hmm. Nem tudom, hogy semmi sem zavarja, még a Gamow forrásának csonkjával sem. Nem ment ki a dugattyúról?

Kinyújtotta a millimétereket 7-re.

A BAIKAL MP 512 Airgun áttekintése

orosz IZH BAIKAL MP 512

МР - 512 Rifle, amivel mindent elkezdett

Kapcsolódó cikkek