4. lecke hogyan lehet megjavítani egy törött körömet, hogy ne vágja le a többi visageka - ország anyukat

Milyen gyakran a lány rémülve sikoltozik, hogy a körme elromlott, és ez tényleg kellemetlen - az összes többi körömnek csak egy dolog miatt kell levágnia. De nem kell ilyen áldozatokra menni, mert néhány perc alatt meg tudja oldani a körömot.

Kétféle sérült köröm van: repedt vagy törött és teljesen eltört. Ma megtanuljuk javítani az ilyen körmöket.

Mit kell javítani a köröm

- ecsettel ellátott körömragasztó;

- selyem, fayberglass vagy sima papír zsebkendő;

- különböző méretű csúcsok;

- 240-es és 180-as szemcsézett szálak;

- polírozó büfé.

A selymet vagy a fayberglass-ot egy manikűr különleges boltjában lehet vásárolni. Ezek ragasztószalagok, amelyek nagyon, nagyon hosszú ideig tartanak. Üvegszálas is nevezik "üvegszál". Vásároljon mindkettőt, majd a gyakorlatban ellenőrizze, hogy jobban megfelel-e a munkának. A selyem sűrűbb, a fayberglass pedig olyan, mint a ragadós géz. Én személy szerint jobban szeretem a fayberglassot - ez nem olyan érezhető a körömön, mint a selyem.


Először megjavítjuk a körömot, amely csak kismértékben sérült.

Ez egy repedés vagy szünet, amely általában a gondatlanság vagy a helytelen szegezés miatt jelenik meg.

Ha a törés túlnyúlik a köröm közepén, akkor komolyabb javításra van szükség - tippek segítségével, de később.


Hogyan lehet megjavítani egy törött szöget selyemmel?

Javítson egy kicsit sérült körömre egy selyem tapaszt.

Ez a javítás hasonlít egy keresztre, vagyis egy selyemszalag kerül a szögre a repedésnek megfelelően, a második, széles - az egész köröm mentén.

1. Fűrészlapát 240 fűrészeléssel repedést / repedést láttam, hogy a szög ne ragadjon semmihez.

2. Vegye selyem szalagot (vagy fajberglass) és vágott keskeny csík valamivel szélesebb, mint a nagysága a repedések (lehetőség van alap papír, lehetséges anélkül, finoman lehúzzuk a selyempapír) és egy második csík szélesebb méret csak köröm.

3. A szalag mérete alatt terítse szét a szögragasztót, és helyezze a szalagot a ragasztóra. Nyomja meg a tapaszt egy narancssárga rúddal egyenletesen az egész hosszában. Vágja fel a felesleges széleket, ha vannak ilyenek. Készíthetsz egy szalagot a szögre, vagyis mindkét oldalán selyemmel összeragasztod a repedést. Erõsebb lesz, de hátul nem lesz nagyon szép.

4. Fedjük le a tapaszt ragasztóval a tetején.

5. Szárítás után könnyedén javítsa meg a kapott tapaszt.

6. Az egész szálat ragasztással terítse fel és ragassza a második széles selyemszalagot, és lenyomja le narancssárga rúddal. Vágja a barlangvégeket.

7. Ismét meg kell ragasztani és körbevágni a köröm felületét, de ne túldold meg - a tapasznak továbbra is fenn kell maradnia a körömön, különben a javítás haszontalan lesz. Szükség esetén egy másik selyemszalagot vagy üvegszálat ragasszon a körömre. A legfontosabb az, hogy a tapasz ne legyen túl szembetűnő.


A selyem vagy a fayberglassa helyett papírszalagokat használhat, amelyeket szinte minden boltban értékesítenek.

Vegyük a zsebkendőt, és rétegezzük több darabra. Legtöbbször a zsebkendő 2-3 rétegből áll. Ezek a rétegek ugyanúgy használhatók, de nem olyan erősek, mint a speciális selyemek és üvegszálak, mert ezek foltjai vastagabbak. Mindazonáltal megpróbálhatja.

Javítsd meg a törött szöget egy zsebkendővel.

Ha a köröm teljesen elszakad, akkor sem kell idegesnek lennie. Ha maradt szabad szél, akkor az alábbiak szerint járjon el:

1. Soha ne törje meg a törött szöget. Vegyünk egy törött darabot, ragasszuk be a törés helyét és az eredeti körömre, a töröttre, és határozottan nyomjuk meg egymást, és pontosan összecsukjuk a selejtezést. Előfordul, hogy a köröm rétegekkel szakadt le - ez még jobb, hiszen a ragasztóval való érintkezési felület nagyobb, és ennél is erősebb.

2. Rajzolja le a ragasztott szöget, és ismételje meg az eljárást a javításokkal, először a tapaszt a törmelék helyére, majd az egész körömre selyemmel vagy fayberglass-szal. Igaz, ebben az esetben több rétegre lesz szükség, mivel a trauma még súlyosabb.

EMLÉKEZTETŐ! Mindig kövesse a rendszert - a ragasztószalagot ragasztással fedte le, tegye be a tapaszt, újra ragasztva. Ne ragasszon be a tapaszt úgy, hogy ragasztással impregnálható legyen, így nem ragaszkodik nagyon erősen, és ha levágja a szöget, akkor a tapasz leáll.

Törött köröm javítása tippekkel

Valójában ez a javítás a körömhosszabbítások tippek segítségével. Először gyakran használják ezt a fajta javítást, amíg a körmök nem használják a hosszúságukat, és teljesen egészségesekké válnak. És addig, amíg maga nem vagy benne biztos.

Milyen érdemes választani?

A tippeknek kiváló minőségűnek kell lenniük, formák, pattanások és egyéb hibák nélkül.

Legjobb, ha a műanyag dobozokban megvastagodnak, különböző méretű csúcsokkal, így bármelyik köröm minőségét javítani lehet.

Válassza a félig áttetsző fehéres finom, nem fényes fehér.

Ha sárgás körmök vannak, akkor a sárgás érdes is kapható, de jobb, ha fehéres is. Vedd fel a hosszú négyzetet - akkor teljesen alakzatot adhatsz nekik.

1. A körömlakk eltávolítót zsírtalanítsa.

2. Adja meg a köröm szélét a kívánt alakzathoz úgy, hogy amikor a hegyet behelyezzük, a lépcső belsejébe szorosan illeszkedik, és egybeesik a köröm alakával.

3. Hajtsa szét a ragasztószalagot és a csúcs belső felületét, amely megérinti a körömot. Most óvatosan csatlakoztassa a hegyeket a szöghez, csúsztassa a széle felé, amíg be nem pattan. A belsejében lévő tippek lépése teljesen összeolvad a köröm szélével, és a tippeknek a felülethez kell igazodniuk.

4. Vágja le a tippeket a kívánt hosszúságra, de ne felejtse el, hogy még mindig hozzá kell adnia neki egy olyan alakot, mint a többi körmök, mert vágás közben hagyjon néhány millimétert ehhez a célra.

5. Adjon Tipsy kívánt alakú fűrészelés 180-as, majd a TIPS fűrészpor fűrészelés 240-as és próbál kitöröl azt a természetes köröm felületét, de légy óvatos -, akkor véletlenül láttam rajta, és tippek leesik, akkor meg kell kezdeni újra. Távolítsa el a fényezést a tippekről, ugyanazzal a 240-es irattartóval.

6. Fedje le a ragasztószalagot a külső és a belsõ csatlakozókkal.

7. A struktúrát selyemmel vagy üvegszállal erősítheti.


Kész! Most egy törött köröm soha nem zavarja meg, mert tudni fogja, hogyan kell kijavítani.


Most már csak várni kell, amikor a köröm újra növekedni fog, és fokozatosan vágja le a fűrészlapát. Időnként előfordulhat, hogy frissítenie kell a típust, ha hirtelen kinyit vagy megszakad. Időközben élvezze a köröm hosszát, amely most semmi sem ijesztő.

4. lecke hogyan lehet megjavítani egy törött körömet, hogy ne vágja le a többi visageka - ország anyukat


EMLÉKEZTETŐ! Ahhoz, hogy mindig készen álljon, egy ecsettel viseljen egy ragasztót a táskájában.
Abban az esetben, ha a köröm hirtelen megtörik, akkor beillesztheti, és nem léphet különböző hosszúságú körmökkel, ha ez egy fontos feladat, és amikor hazaérkezik, akkor már jó minőségben javítja a körömet.

Ma reggel kellett elviselnem a fiamat az iskolába. Az ajtóhoz mentem, átadtam a Központi Hivatalnak, visszafordultam, hogy menjek. És akkor a nagymama az ő osztálytársa hátam mögött azt mondta: „Kötött összetartó, de nagyon gyerek elhagyott gyermekek foglalkozni kell!” Ezért van így, mert én kézimunka rovására saját szabad idő, alvás általában, hanem az időt a gyerekek.

A "Mysteries of the World" programban a szóda mágikus tulajdonságairól beszéltek. Diéták és gyakorlatok nélkül 20 percig feküdtem a fürdőszobában, és mindent megtettem, néhány kiló maradt.

Úgy döntött, hogy ír, mert velem ez a legtöbb családi költségvetés folyik. Tudod, én magam nem tanultam meg a homlokomban lévő hét lépést, és próbára és tévedésre megtanultam, hogyan kell a háztartás számvitelét elvégezni. Én magamnak találtam az "arany átlagot" és kiszámítottam az "aranyszabályt".

A nagyanyám 90 éves, 5 gyermeke van. A nagyapa több mint 40 éve nem létezett. Megváltozott, még a gyerekek is ott voltak a következő utcán. Ez az, amit mi? Az a tény, hogy a nagyanyám mindig azt mondja, hogy azt mondják, ha ugyanazt a parasztot állítja be, akkor is, ha palacsintákat készít, elment és elment. Az emberek, a jelenlegi őszinte. Ki csinálja ezt? Ki dobja el mindent és megy, még akkor is, ha nem akarja? Azok, akiknek van "fejfájásuk" is írhatnak.