25 éves vagyok, elváltak, nincsenek gyerekek

Én 25 éves, én már elvált, a gyerek net.Poznakomilas a fiatalember kezdett beszélni, én nem szeretem őt, de a múltamat soha nem mondta, hogy nem kérte, és én magam nem beszélnek, mert a válás ő maga mondta, hogy nem érdekli, mi volt itt tegnap proshlom.No legutóbbi találkozásunkkor, kezdtem megérteni, hogy az érzéseim ez az ember, és azt mondtam neki, hogy ez zamuzhem.No ő reakciója meglepett, ő lett mondván, hogy ő van döbbenve, hogy én nem szeretem a lány, akit feleségül (mintha én tettem valami szörnyű), és hogy meg kell gondolni kell kommunikálni velem vagy net.Ya mondta neki, hogy csalódtam benne, és hogy ez nyilvánvaló számomra, ez egy normális reakció egy srác? Úgy tűnik, hogy élünk a modern világban és a 29. fickónak minden vio erről.

25 éven át (gyermek nélkül) elválaszthatok, számomra, akkor romantikus vagy. a fiatalok beleszeretettek, elmerültek. és megtalálta az erőnek a részét. Mindenki tudja, hogy még egy évnyi kapcsolat után is nehéz megtörni. és csak az esküvő után. Szükségünk van az akaraterőre.
általában nem látok semmi visszataszítóságot a múltadban. éppen ellenkezőleg. romantikus, független és büszke. ez természetesen értem)
Talán, és biztos, hogy a barátod másképp néz ki. érdekes lenne megismerni az érvelését.
mint nekem, ebben a számban a női logika átvette)

Itt véleményem szerint nem kell meglepődnie neki, de neked, hogy közel 30 éves, és ő egyszemélyes. Amikor ilyen embereket látok, rögtön felteszek egy kérdést - miért olyan tökéletes, és az egyik a harmadik évtizedben az életben. Ahogy a gyakorlat azt mutatja, ezeknek az embereknek sok csótányuk van a fejekben és sok probléma.

ó, valami válási ponastavila minus nekem és azoknak, akik hasonló véleményem vannak velem))) nevetségesen.Galya, ez a gal

Szerintem szűz van?
Ez az, aki azt mondja a menyasszonyi piacról, hogy mi a használt és mindez. Kapcsolatok - ez egy tény, hogy együtt élünk egy partnerrel.
És regisztrált kapcsolatok - azt hiszem, egy 100 embernél magasabb személyiségről beszélnek, mint egy bélyeg nélkül az útlevelükben.

Hát, őszintén szólva, nem akartam elvált embert. Még gyermek nélkül (nem nézek egy parasztra a gyerekekkel, azonnal levágom az ilyeneket). Csak azt akarom, hogy egy férfi számára a házasság velem volt az első, nem a második / harmadik / ötödik. Hogy kapcsolatunk mindannyiunk számára új dolog volt. ez nagyon fontos számomra, itt vagyok, mint egy romantikus 26 éves loony még mindig nem szeretné, hogy rétegek korábbi tapasztalatok „de az első feleségemmel borscs másképp főzött”, és az emberek a válás után más okból, cinikus, vagy valami . Nem akarom megbántani senkit, csak van egy pár ismerős elvált korán (23-24 év), nem tudtam kommunikálni velük többé válnak különböző emberek.

Markov felesége. 14.10.24. 14:12 (válasz: kínai)

elfika14 írta (a): Én tényállítások hogy devushka.to hígított nehezebb, hogy gondoskodjon a személyes élet, legalábbis MCH-rovestniki, aki nem volt házas van fakt.u engem körül sok ilyen lány, látom. még, hogy egy példát, van egy bátyja, unokatestvére, egy jóképű, lakás, autó, 26 let.vryadli feleségül vette a lányt meglátogatta a házasság eredetileg egy férfi pszichológiailag negatív .opyat jelent ez nem jelenti azt, hogy ő nem szerelmes és feleségül. itt van egy mínusz férfi - ez például egy kis növekedés, ez nem azt jelenti, hogy nem tudtam beleszeretni és elmenni tényleg, ez csak egy preferencia, hogy a nagy jobb, mint az alacsony, ugyanúgy, mint a szüleim tut.i bratavesma obespechnnye ember boldog házasság jelenléte a lány syna.no megint nem lenne ok arra, hogy zavarja a házasság, nem azonosítja azt az alkoholisták, a drogfüggők, a prostituáltak, Isten megtiltja, csak az a tény, ha az emberek már 30 évesnél idősebbek, akkor még egy dolog. és ilyen fiatal korban nagyon furcsa.

valójában nem tény, de az élet néha megmutatja az ilyen fordulatokat.

A kínaiak. 14.10.24. 13:46 (Válasz: Markov felesége)

Én tényállítások, devushka.to hogy elvált nehéz biztosítani a magánélet, legalábbis MCH-rovestniki, aki nem volt házas van fakt.u engem körül sok ilyen lány, én vizhu.dazhe például take-me testvér, unokatestvér, szép, lakás, autó, 26 let.vryadli feleségül vette a lányt meglátogatta a házasság eredetileg egy férfi pszichológiailag negatív .opyat jelent ez nem jelenti azt, hogy ő nem szerelmes, és hozzáment by.vot mínusz muzhskoy- olyan, mintha csak kicsi lett volna, nem azt jelenti, hogy nem szerethetem és férjhez megyek preferenciák, hogy a magas jobb, mint az alacsony, a szülők és a tut.i bátyám (nagyon obespechnnye fő) volna ragadtatva a jelenléte a lány kezét syna.no megint nem lenne ok arra, hogy zavarja a házasság, nem egyenlővé ezt alkoholisták, kábítószer-függők, prostituáltak, Isten megtiltja, csak az a tény, hogy ha az emberek már 30 évesnél idősebbek, akkor még egy dolog. és ilyen fiatal korban nagyon furcsa.

Markov felesége. 14/10/23 13:38 (Válasz: kínai)

Elfika14 írta: Tudtam, hogy írtál, igen, nem veszik, ezért irigyelnek a válásról, ez az, amit hallani akarsz, az Isten szerelmére, a beszélgetés vége.

te nő vagy. és annyira rossz, hogy más nők azt mondják: válás, mínusz a menyasszonyi piacon. Kérjük, csak szükség van. és humánusabb.

Markov felesége. 14/10/23 13:37 (Válasz: kínai)

Elfika14 írta: Tudtam, hogy írtál, igen, nem veszik, ezért irigyelnek a válásról, ez az, amit hallani akarsz, az Isten szerelmére, a beszélgetés vége.

A kínaiak. 14.10.23. 13:36 (válasz: Markov felesége)

Tudtam, hogy írtál, igen, nem veszik el, ezért irigyelnek a válásról, ez az, amit hallani akarsz, az Isten szerelmére, a beszélgetés vége.

Kapcsolódó cikkek