A szovjetek szárnya elnyerte a Spartak-orosz újság történetében a legnagyobb győzelmet

Samara "A szovjetek szárnyai" létrehozta az orosz labdarúgó-válogatott 16. fordulójának fő érzését, ha nem az egész bajnokságot. Vadim Skripchenko területén elpusztította a moszkvát "Spartak" - 4: 0.

A "Spartacus" Quincy Promes vezetője nem tudott segíteni a csapatában, amely szenzációs zúzó vereséget szenvedett a "Szovjetek szárnyaiból". Fotó: Anar Movsumov / RIA Novosti

A csapatok első találkozóján a Premier League jelenlegi sorozata során a moszkoviták 1: 0 mezőjükön nyertek. A mérkőzés egyik hőse volt a George Worries-i "Wings" kapusa, csak neki köszönhetően Samartsev nem hagyott ki többet. Ezúttal azonban nagyjából nem volt komoly munkája.

A fő kérdés a mérkőzés előtt állt még ki fog nyerni - kedvenc definíció tekinthető „Spartacus”, vitathatatlan vezető a ranglistán, és ezt a véleményt osztotta a bukmékerek. De a potenciális győzelmét a "vörös-fehér" bonyolult, legalább egy tényező - a mező a stadion "Metallurg" Samara. Még mielőtt a játék vezető „Spartacus” tűnt „Wings” vette „Tom” a havas pázsiton, fordult jövő ellenfelek azzal a kéréssel, hogy elhalasztja a találkozó a tavaszi - és elutasították. A valóságban nem volt olyan rossz: a minőség a gyep, persze, hagy sok kívánnivalót, de a terület még mindig legalább egy zöld, nem fehér a hó.

Volt egy nehéz pillanat moszkoviták vezetőedző Massimo Carrera - azonban ez nem volt kinyilatkoztatás: a csapat ismét elment a mérkőzés nélkül fő csatár. Ze Luis, aki megsérült, az év vége előtt esett ki, és ezzel egyenértékű helyettesítője a "Spartacus" -nak. Csapatvezető Quincy Promes, felépült sérüléséből, akkor is, ha a motor egyfajta „vörös-fehér”, eddig sikertelenül. Paraguayi Lorenzo Melgarejo, aki az előző mérkőzésen lelőtt a "Terek" címmel. nem mutatta magát a legjobb oldalról. Egyáltalán nem mutatta, hogy őszinte legyek. Ez csak lehetőség támadás Carrera egy kicsit, és belőlük úgy döntött, egy kissé váratlan, de érdekes: egy pár Melgarejo a támadás küldtek az első percben Denis Davydov.

A "Wings", az előző mérkőzéshez képest, egy változás volt: a sérült Milan Rodic nem jött be a pályázathoz, és az első percek óta a játék kezdte védője Sheldon Bato. Talán a legfontosabb figyelem az első percben a házigazdák védelmére összpontosított, mert azt feltételezték, hogy a "Spartacus" többszörös támadásait kell tükröznie. A támadások tényleg voltak, ez az egyetlen eredmény, amit nem hoztak. De a szamáránok ritka ellentámadást alkalmaztak, bár az epizód kiderült, ha nem is botrányos, legalábbis ellentmondásos.

Ezt követően a helyzet a területen, mint egész nem változott - Moszkvából nagy előnye birtokában a labdát, de lefordítani ez az előny egy célt, és nem tudott, amit végül megbüntették. Már adtunk az időt az első fél perc a vendégek védelmén tévedtek, így egyedül a sarokban a büntetés Szergej Tkachev, aki megkapta a labdát, előrelépett, és lőtt a sarok közelében. Rebrov nem sikerült ezzel a csapással - ezenkívül részben blokkolta saját védelmezőjének felülvizsgálatát, megpróbálva megakadályozni a lövés Tkachevot.

Megtörni a csapat ment az eredmény 2: 0 javára Samara lakosok - rendkívül kellemetlen a „Spartacus”, de úgy tűnik, nem kritikus. A játék még mindig teljes munkaidő volt, és ez idő alatt a Massimo Carrera kárenyhítői megtérülhetnek. És az a tény, hogy az olasz tudja megjavítani a játékosok agyát, nem kellett kétségbe vonnia - nem csak azért, mert a "Spartacus" vezette a bajnokságot. Azt azonban, hogy a vendégek érintett Samara hideg vagy Carrera nem találja a megfelelő szavakat a félidőben, de a második felében a „piros-fehér” nem csak újra fel nem használt néhány pillanatig, de hiányzott a harmadik cél - és ez már hasonlít egy katasztrófa.

A mérkőzést megelőzően a „Wings” moszkoviták kihagyott 15 játék csak nyolc gól, csak egy nap kapujában „Spartacus” repült több, mint egy labda - ez volt a játék „Zenith”, amikor St. Petersburg az ő területén nyert 4: 2. És a „Wings of a szovjetek”, az egyik a kívülállók a Premier League, váratlan könnyedén, erőfeszítés nélkül, erőlködés nélkül, klumpa „Spartacus” három golyót. 59 perc elteltével Mollo lógott a tizenhatos jobb szélről, és Cristian Pasquato lövés célt - az első ütemet Rebrov csoda reagált, de a befejező az olasz csatár nem hagyott Spartak kapus nincs esélye.

Mire a vendégek történt két változás: a végén az első felében, hanem Dmitrij Vlagyimirovics Kombarov ment Evgeny Makeev, és a második felében az ülés kimutathatatlan Davydova helyébe Jano Ananidze. De sem az egyik, sem a másik helyettesítő semmilyen módon sem "Spartacus" nem segített, a házigazdák, és nem vett észre semmilyen nagyobb váltást a moszkoviták játékában. Ennek eredményeképpen a "Wings" hihetetlen vendéglátással négy nem fogadott gólt szerzett, és ez a szám maradt az eredménytáblán a végső sípolásig.

A "Szovjetek szárnyai" és a "Spartacus" közötti mérkőzés, hasonlóan a 16. forduló többi játékához, egy perc csendrel kezdődött. A játékosok és a rajongók tisztelegtek a repülőgépes balesetek áldozatainak. amelyben a "Chapecoense" brazil labdarúgó csapata összeomlott.