9 évvel az esküvő után a házaspár az esküvőtől kicsomagolt ajándékot talált

A család a munka. Ráadásul a munka nem egyszerű. A házasságban az idők boldogok, de vannak nehéz idők is. Az esküvői ajándék története sokat tud tanítani minden újoncnak!

9 évvel az esküvő után a házaspár az esküvőtől kicsomagolt ajándékot talált

"Ma, amikor lefeküdtük a gyerekeket, én és a férjem úgy döntöttünk, hogy pihenünk és bort iszunk. A beszélgetés során megbeszéltük a közelgő esküvőnket Kalamazoo-ban, amelyre meghívtak minket, és azt gondoltuk, hogy megadjuk az újszülötteket.

9 évvel az esküvő után a házaspár az esküvőtől kicsomagolt ajándékot talált
Emlékszem, hogy adtak nekünk esküvőnknek (9 évvel ezelőtt), és milyen ajándékokat szerettünk a legjobban. Aztán rájöttem, hogy az ajándék, ami nekem volt kedves, még mindig kicsomagolt. Nevetni fog, de így van!

9 évvel az esküvő után a házaspár az esküvőtől kicsomagolt ajándékot talált

Az esküvő napján, Brandon és én egy ajándékot kaptunk Alison nagynénémtől. Egy egyszerű fehér dobozban egy kártya volt a felirat: "Ne nyissa ki az első veszekedésig". 9 éves közös életünk során sok veszekedés, vita és süllyesztett ajtó volt. Néhányszor meglátogattuk a válás gondolatát.

De nem nyitottuk meg a dobozt.

9 évvel az esküvő után a házaspár az esküvőtől kicsomagolt ajándékot talált


Eleinte arra gondoltunk, hogy a dobozban van valami titokzatos "kulcs a házasság megmentésére". Végül is, Alison néni egy boldog házasságban élt közel fél évszázadig, amíg ő özvegy lett. Reméljük, hogy a doboz megment minket.

És végül úgy döntöttünk, hogy megnyitjuk.

A titok kiderült, hogy nagyon egyszerű: belül van két boríték a pénz és a jegyzetek:

9 évvel az esküvő után a házaspár az esküvőtől kicsomagolt ajándékot talált

- Cathy, vásárolj pizzát, garnélarákot vagy bármit is szeretsz. Készíts egy fürdőt egy romantikus estére. ♥ Szeretettel, Alice néni. "

9 évvel az esküvő után a házaspár az esküvőtől kicsomagolt ajándékot talált

"Brandon, és veszel egy csokor virágot és egy üveg bort. ♥ Szeretettel, Alice néni. "

Mind a kilenc év és három év elteltével a doboz a szekrény felső polcán élt, összegyűjtve a port. És mégsem hazudott hiába. Ez alatt az idő alatt türelmet, megértést és engedményeket tanított nekünk. Barátaink, partnereink, csapatunk lettünk, és ez megerősítette a családot. Ma úgy döntöttünk, hogy megnyitjuk az ajándékot, mert már teljesítette fő célját. Végül rájöttünk, hogy nincsenek olyan eszközök, amelyek segítenek egy erős család felépítésében - ők bennünk vannak.

Most is olvastam

Kapcsolódó cikkek