8 Tippek a pókerjátékosok online csapatának - ladymace86 - oron

Ez az "útmutató" azoknak a játékosoknak szól, akik olyan pókeres szakemberekké akarnak válni, mint én, akiknek van fő munkája, de komolyan gondolják a pókert. A döntés, hogy elhagyja a munkáját, és a pókerrel való megélhetés mindenki számára egyedi, és sok körülménytől függ, ezért nem tudok olyan tanácsokat adni, amelyek befolyásolják a döntést. De oszthatom meg néhány tippet arról, hogy miként lehet egyensúlyba hozni a fő munkámat és pókerezni. Több mint egy éve játszottam a pókert, naponta 9-10 órát dolgoztam, részt vettem az edzőteremben, aktív társas életet folytatva, és házimunkát végeztek. Nehéz volt, de határozottan hittem, hogy semmi sem lehetetlen, amikor csinálod, amit szeretsz.

3. Ne játssz fáradtságot: mikor játszik mikrolight-okban, minden egyes foglalkozásnak oktatási jellegűnek kell lennie. De semmit sem fog megtudni, ha egy kemény napi munkát követõen eljátszani akarsz egy robotot; akkor is szerencsés lesz, ha nem veszítesz el néhány befizetést, és így megdöbbentő döntéseket hoz. Ha fáradt vagy, jobb, ha aludni egy kicsit, ahelyett, hogy azonnal ül az asztalnál, és pihenés után elkezdheti a játékot.

4. Hozzon létre egy támogató csoportot: sokan hiszik, hogy az online póker játék magányos ügy. De számomra lehetőség volt találkozni csodálatos emberekkel, akik nélkül soha nem jutottam el semmit. Közben pókerkarrierje, néha akkor tiltovat, kételkedni a saját képességeit, és tanácsra van szüksége a tapasztaltabb játékosok, így azt javasoljuk, hogy részt vegyenek az élet egy póker fórum, vagy hozzon létre a barátokkal, hasonló gondolkodású általános csevegés Skype.

5. Van egy hobbi: lehetőleg olyat, amely lehetővé teszi, hogy ne a számítógép, mint például: sport, rajz, sütés, új nyelvek tanulására, vagy valami más, amit leginkább a lélek. Poker nagyszerű, de nem áldozatot kedvenc osztályok extra darálás, vagy a tudat, hogy van két munkahely és akkor kiég. Élvezze szabadidejét, megérdemli!

6. Család és barátok: néha hétvégén megyek anyám városomba, hogy meglátogassam rokonaimat; nem tudnak semmit a pókerről, és számomra ez egy nagyszerű lehetőség, hogy elszabaduljanak a játékasztaloktól. Visszatérés után erőteljes érzést éreztem, és készen állok visszatérni az őrlésre.

7. A minőség meghaladja a mennyiséget: ha egész nap dolgozik, feltételezem, hogy nem állítod magadnak mennyiségi célokat. Csak kényelmetlenséget okoznak és stresszes helyzeteket hoznak létre, aminek következtében befejezzük a munkamenetet, bemutatva a legrosszabb játékot. Önnek elsősorban a tanulási folyamatra kell összpontosítania, hogy javítsa a pókeres ismereteit. Ne próbálja üldözni azokat a mennyiségi eredményeket, amelyekről a játékosok megmutatják, hogy melyik póker a fő jövedelemforrás. El kell fogadnod azt a tényt, hogy kissé eltérő ütemben mozogsz. A póker egy maraton, nem sprint; a türelem és a kemény munka vezet minket a közelgő sikerhez!

8. Élvezze! Emlékszik, miért kezdted pókerezni? Mert szórakoztató volt! Amikor pókerezni akarsz, hogy életet érj el, könnyen elfelejtheted. Próbálj mindig szem előtt tartani azt a tényt, hogy pókerjátékos lettél, mert szereted ezt a játékot. Ahhoz, hogy sikerrel járj a pókerben, keményen kell dolgoznod, megfelelő világnézettel és érdeklődéssel kell rendelkeznie, és nem lesz semmi, ha nem szereted, amit csinálsz. Ahogy Steve Jobs elmondta: "Belefogni kell ahhoz, amit szenvedélyesen szenvedsz, különben nem leszel elég erős ahhoz,