5 durva hibák, amelyeket el kell kerülni a beszélgetés bármely személy

A kommunikációs készség nagyon fontos. Folyamatosan fejleszteni és javítani kell. Minél érdekesebb a veled való kommunikáció, annál több lehetőség nyílik meg előtted.
De annak érdekében, hogy szívélyes beszélgető partnerré válhassunk, a különféle érdekek és ékesszólás mellett egy kis visszatartásra is szükségünk van, hogy elkerüljük a hibákat. Itt vannak a legfontosabbak és a legtöbb durva:

1. Hülyeség
Vannak, akik biztosak abban, hogy ha új autót vagy nagy bevételt büszkélkednek, akkor képesek lesznek másokat lenyűgözni. Ez részben igaz. Fognak benyomást kelteni mások ... bolondok. Az okos emberek üresen és érdektelenül találják meg őket. Amikor valaki tudatosan megpróbálja felemelni magukat - azonnal elkapja a szemét, és általában ilyen erőfeszítések okozzák az ellenkező hatást.

3. "És én ... és én ... de én ..."
Vannak emberek, akik csak egy témáról beszélhetnek - maguk is szeretteiket. Bármelyik párbeszéd önmaguk monológává válik. Bosszantó. Itt van néhány leggyakoribb módja annak, hogy felidézzük egy undorító beszélgető partner megbélyegzését:
a) Folyamatosan félbeszakítsuk a beszélgetőpartnereinket a kifejezéssel: "Ez itt van!", és elkezd mondani a történetét.
b) A párbeszéd során, ahelyett, hogy meghallgatná a beszélgetőpartnert, várjon a soron, hogy beszéljen.
c) Próbálj lefordítani bármilyen beszélgetést egy érdekes témáról, és kétségbeesetten tartasz rajta, még akkor is, ha elfogy.
d) Csevegjen túl sokat.

4. Gossip
Úgy döntöttünk, hogy megvitassák az új ismeretség förtelmes ruhát hölgyek szemben, piszkos közös barát haj, vagy a legújabb regénye a szomszéd? Akkor ne lepődj meg, ha ez az utolsó beszélgetésed ezzel a személlyel. Gossip, és beszélj másokról - ez egy amatőr osztály. Természetesen az ilyen beszélgetések ad egyfajta felsőbbrendűség többivel szemben, de ugyanakkor, ezek közé tartozik a sok negatív dolgot. Unalmasak, haszontalanok és kellemetlen maradványokat hagynak maguk után. Ezen felül, ha elégedett, hogy megvitassák egyéb, a partner könnyen úgy gondolja, hogy ha ő térni, és akkor vigyük - meg fogja ölni minden vágya, hogy kommunikáljon veled.

Hogyan kerülhetjük el ezeket a hibákat?
A válasz egyszerű. Legyen kevésbé megszállott magaddal. Az összes fenti probléma túlságosan nagy figyelmet szentel a saját magának.

Kapcsolódó cikkek