18 Lámpás színezés


Ragasztás a film felett, amelyet előzőleg ragasztott
Különösen azért tettem így, mert ha egy tiszta lámpánál egy filmet beillesztettem, láttam a visszirányú tükröt és a jelzőtáblát, amelyet nem szeret.
Ismét pontosan úgy alakult ki, ahogy akartam))

Úgy tűnik, hogy a fényerő nem változott, legalábbis amikor a film korábban elhajlott, a különbség nem volt észrevehető


Egy kicsit később érkezett Satar1k és húzta meg a film átjátszók balra fordul az is nagyon jó, most egy testület, ahol semmi sem áll ki, minden egy szín.

az élő néz feketébb, a fotó, mint sok a sárgaság

Ezt megelőzően már megpróbáltam lehűlni a turn jeleket, de kiderült, hogy kollektív gazdaság, és mindent visszaadtam az állománynak.
Még mindig el kell döntenie, mi a baj a rádiós rács kardján lévő jelvényével, de ez trivia)

Még mielőtt az NG vettem fel a kapcsolatot ember koreyka ez egy kis díjat, vettem több, az utastér műanyag, mint az én műanyag, szerelők riasztó megszakította a klip mellékletet, próbáltam megoldani ezt a problémát 3M ragasztószalag, de egy ilyen döntés nem tetszett, és volt átmeneti.

mindent biztonságosan csomagolt, minden biztonságos és hangos volt, amiért sok köszönet neki!

Klipeket megszakadtak az első a bal oldali falon, de mindkét elrendelte, hogy a kínálat, mint a műanyag én Nexia, amely száraz és nagyon könnyű játékteret és letörnek. A hátsó hevedert megvásárolták, amikor egy bajuszt töröltek, amikor a szalagot szűkítették. Ott nem látható, és minden rendben van, de az autóban mindennek feng shui kell lennie. Felmelegszik, a hátsó sávot szalaggal húzzák meg és beállítják

Az elülső oldal ugyanazon a napon van beépítve, most ez rendben van)


Néhány szót akartam mondani a Phantom ecsetekről


Visszavonom a hazai drótkeretemre, a drótkeretek szörnyen csikorogtak és rosszul dörzsöltek, és nem tetszett nekem.
A Phantomokat helyeztem el, jobban dörzsöltek, de a nyikorgás megmaradt - ez nagyon idegesítő.
A Satar1k mind Palma, mind Sandero esetében megegyezik, de nincs csikorgatásuk vagy hangjuk, zajosan működnek! Gyanítom, hogy ez a Nexia üvegje?
Mondja meg, milyen keret nélküli kereteket tettek annak érdekében, hogy jól dörzsöljenek és idegen hangok nélkül? És tényleg bosszantó!
És még több)
A házvezető pórázszerű magatartása nem illeszkedik az üveghez, miután meghajoltak. Szükség van a mosogatók után, hogy húzza ki az ácsvezető bázisát, és forgassa a pórust az üveghez, majd a normákat. De ez nem így van! Amennyire meg tudtam érteni, hogy rosszul húzza a tavasz, az őszi, azt fröcskölje VDshkoy üledékek és olajozott hüvely, amelyen nyugszik, de különösen semmi sem változott.
Ki szembesült ezzel és hogyan oldja meg ezt a kérdést?

Minden az elkövetkező és következő ünnepekkel!

A kibocsátás ára: 1 120 ₽ Futásteljesítmény: 27,176 km

Kapcsolódó cikkek