68 A pénz mágikus titkai

Ez a mágia vagy valóság? Egy pillanatra, mielőtt mindent elhagytam, megtanultam a tarot legnagyobb rejtélyét - megértettem, hogyan befolyásolhatom a körülményeket!

Tehát a jólét legmagasabb szintjére megyek a tarot kártyákkal. Ryder Waite zöld csomagja volt. Mostanáig az egyik legjobb klasszikus Tarot-fedélzetnek tartom, amely leginkább tükrözi az Arcana belső lényegét.

Sokat és hosszú ideig, néha álmatlan éjszakákat próbáltam kihúzni egy kártyát a fedélzetről, vagy kitalálni azt a kártyát, amelyet kihúztam. Szerettem volna tudni, mi a valósággazdálkodás varázsa!

Kísérletem újra és újra kudarcot vallott. A 78 kártya közül nem tudtam semmit ... kimerültek és fáradtak, már reggel lefeküdtem, de nem visszavonultam. Nagyon szeretnék felfedni a képességek ritka titkát, amelyet egy álomban mondtam.

Elvégre, ha megtanultam a szakmában, azt is kinyitotta a legnagyobb varázslat - a hatalmat a környezetem a valóságban a helyzet az élet, a pénz, a siker, és minden mást, amit akartam.

De sokat kellett munkálkodni ahhoz, hogy elérjék ezt a nagyszerű készséget, hogy megértsük a mágikus fedélzeten zajló csodát.

Nem értettem, milyen volt a mágia, amíg ...

Számtalan kérdés megkérdőjelezte, hogy nem tudtam választ találni. A megvilágítás teljesen "véletlenül" jött.

Nem csoda, hogy azt mondják, hogy a siker egy lépés a vereség előtt, amikor nem számít rá - amikor készen áll a visszavonulásra, de mégsem adja fel.

Ezen a ponton a világegyetem kattog, és hirtelen kinyílik az ajtó.

Ez történt velem!

Az ajtó hirtelen kinyílt és beléptem. Megjelent a Tarot misztériuma! Pontosan akkor történt, amikor legkevésbé számítottam rá, és már kész volt feladni a kísérletemet.

Nagyon fáradt voltam, és több ezer éteri próbálkozás volt kimerült, anélkül, hogy a fedélzetről kitalálnék egy térképet. Ezért mind a 78 alkalommal megismételni kellett!

Tehát mi volt a Tarot misztériuma?

Aztán egy reggel, amikor azt hittem, hogy ez egy hálátlan feladat, amikor elestem a kétségbeesés, és elfogta a fáradtság, azt minden harag, hogy én nem zagadyvaya semmit, kihúzott egy pakli kártya ... Meglepetésemre Volt már, hogy Az a kártya, amely tükrözi a haragot, a fáradtságot és a kétségbeesést.

És akkor felkeltette rám!

Szóval, a düh, a fáradtság és a kétségbeesés érzését éreztem, és ez a kártya leesik nekem! Talán ha valami más érzést keltek az akarat erejével, akkor valószínűleg pontosan meg fogom kapni a kártyát, ami tükrözi ezt az érzelmet?

És ez történt. Amikor örömet és izgalmat éreztem, öröm és izgalom térképet kaptam. Amikor az üzleti hangulatot teszteltem, felvettem egy térképet az üzleti hangulatról, és amikor a pusztítás érzelmét okoztam, kivettem egy térképet, amely a pusztítást jelképezi.

Kezdtem felkészíteni és megérteni a valósággazdálkodás lényegét. Sőt, végül a gyakorló szakember számára, végül rájöttem, hogyan kell, ha nem minden 78 kártyát rendesen, majd 65, az biztos, de elég magas képzettségi tényező.

Megmondom még egy egyedi titkot

Azt, hogy melyik kártya képviseli egy adott érzelem, én csak bámultam minden kártyát, és próbálja érezni az érzések és érzelmek, hogy úgy érzem, nézte, majd anélkül, hogy erőlködés, beírt vagy emlékeztetett ez az állapot, keverjük össze, és nyugodtan kártyák pontosan ki tudta kapni a kártyát. Nem csoda?

Aztán még egy jó ötletem van ...

És mi van akkor, ha ugyanaz az elv működik az életben? Elkezdtem kísérletezni, és csak fantasztikus eredményeket értek el, de a következő tanórákon a "The Magic of Money" kurzuson elmesélem ezeket a kísérleteket.

Olvassa el alaposan, és megtanulhatja megtanulni, hogyan kell a valóságot irányítani. Meg fogja találni a gazdagság és egyéb előnyök vonzásának legnagyobb varázsait.

Kapcsolódó cikkek