5 Valódi módja annak, hogy pénzt keressenek a honlapon

Szinte minden blogom látogatója érdeklődik a pénzkereséshez az interneten, vagy hogy hogyan lehet pénzt keresni a webhelyen. És sok módja van pénzt keresni, de vajon tényleg mindegyik tényleg működik-e, és kézzelfogható jövedelmet hozhat.

Vagyok, mint valaha, támogatója a tényt, hogy a legjobb módja annak, hogy pénzt online újszülött, hogy keresni a weboldal vagy blog.

Akkor is, ha a jövőben szeretnék lenni ismert Infobusiness (értékesítési közönség tudásukat formájában, képzés, coaching, stb), akkor még mindig nem akadályozza a további passzív jövedelmet a saját honlapján.

5 Valódi módja annak, hogy pénzt keressenek a honlapon

Az alábbiakban 5 valódi keresési módot adok a webhelyen, amelyet próbáltam, és amelyet eddig használtam. Csak az én tapasztalataim alapján fogom elmondani Önt az előnyeiről és hátrányairól, amelyek segítenek abban, hogy eldöntsd, milyen módon keresnek.

Szeretném tudni, hogy milyen keresési módokat használsz, és milyen problémákkal találkozol azután, hogy megpróbáltad ezt vagy ezt a módszert.

Szia Alex, van egy fiatal website 1 hónap és 10 nap mutatók TIC és PR nulla, kérem jelezze, hogy el tudja indítani az oldalamon legalább valamit keresni? és ha igen, akkor hogyan?

Megnéztem a webhelyedet, azt tanácsolom, hogy egy kicsit növelje az oldalak számát és a webhely forgalmát. Ezután megpróbálhatja összekapcsolni a webhelyet a Google Adsense szolgáltatással.
Személyes tanácsok, megpróbálom megváltoztatni a témát a webhelyen, azt hiszem, ez csak pozitív hatással lesz webhelyére.

Köszönöm a hasznos cikket, az állandó előfizetőjét. Sok szerencsét!

Kedves Alex, szeretem a cikkeket. Néhányan hasznosak voltak számomra. A webhelyem alig több mint egy éves. A jövedelmekről kezdetben egyáltalán nem gondolkodtak, mivel a főzés az én hobbijaim. Mit gondol, véleménye szerint a külső perspektíva a webhely szempontjából a további jövedelem? Köszönöm.

Alexei, hogyan lehet megérteni az előfizetők összegyűjtését? Hamarosan 3000 regisztrált felhasználó lesz - ez a közönségem, amely időszakosan az általam ajánlott recepteket használja. A vendégek általában fórumokból származnak, ahol a recepteket is közzéteszem. Nem vagyok erős az internetes üzlet stratégiájában, így nem vagyok teljesen világos, nyilvánvaló, elemi koncepciók léteznek.

Gyűjtse előfizetők célja, hogy hozzon létre egy hírlevél smartresponder szolgáltatást, és hozott egy blog előfizetés formájában a hírlevélre.

És én csak egy tömeges levelezést (a dolgozó emberek kérésére) új receptek, előfizetés nélkül. Csak egy elutasítás volt.

És a jövőben csak az első és az ötödik lehetőség marad. Nos, talán a negyedik, IMHO.

Vannak ilyen linkek is. Attól függ, hogy milyen mechanizmusok vannak a linkek értékesítésében. Eseteinkben a nyereséghez kapcsolódó kontextuális linkeket ad el. A tematikus linkeket számos átmenetre tervezték, így kiemelkedő helyen kell lenniük. Jó példa erre a site homebusiness.ru.
Mint a jobb oldalon, és bérelt helyeket a referencia. Az árak megtekinthetők.

Kapcsolódó cikkek