2. hiba

A MODX CMS-ről

A MODX (olvassa el a "modex") egy ingyenes professzionális tartalomkezelő rendszert (CMS) és egy keretrendszert a webes alkalmazások számára, amelyek közös tartalom létrehozási, szerkesztési és kezelési folyamatot biztosítanak és szerveznek.

MODX verzió: forradalom

Szerkesztéskor az admin leválik, vagyis az oldal tartalma szürke lesz, csak a mentési gombok maradnak.
Megnézem a hibakeresőt, látom, hogy a webhely oldal tartalma bejutott az admin területre,
részben a html kód helyébe a html oldal ...
Újraindítom, eljutok a helyszínre, újra betöltöm, és a stílusok elrepülnek, újra újraindulok, és végül beléptem az admin panelbe.
Ha megnyomja az ESC billentyűt, akkor a szürke terület eltűnik, de a mentés után semmit sem ment, és az admin panel leesik ...
Mi ez. És hogyan kezelik?

Meddig tartod ezt?
A tünetek hasonlítanak ahhoz, hogy a kiszolgáló nem áll meg az admin betöltésével (találkoztam vele).
Legalább a JS és a CSS tömörítését kell letiltania az admin panelben:
Nyissa meg a /core/cache/system_settings/config.cache.php fájlt
a 'compress_js' => '1' sor, 'compress_js' => '0',
a 'compress_css' => '1' sor, 'compress_css' => '0',
Ha működik, akkor menjen az admin panelre:
BEÁLLÍTÁS - RENDSZERBEÁLLÍTÁS ->
További KERESÉS A KEY (szűrési formák) - enter compress -Inter-
A compress_js és a compress_css billentyűket YES értékre változtassa, a NO értékre.

Lassú, de valóban betöltött adminisztrátort használ.

Igen, egyszer elkezdődött ... kezdtem, hogy az elrendezés, hogy ilyen problémák, gondolta a helyzet változat Modx'a, aztán kiderült, hogy a tűzfal szemetet szenvedő, fogyatékkal élő, részben megszabadulni problémák, de a balesetek is tovább ...
Ez idő alatt már rájöttem, hogy a szerver ahem ... Ezért át fogok váltani egy másik tárhelyre.

Köszönöm a választ! Megpróbálom kikapcsolni a tömörítést