Lokomotiv - Amkar 3 3 (orosz bajnokság, 24 forduló)

A "Amkar" Lokomotiv meccs előtt egy hagyományos programot készített a rajongóknak, akiknek a fő helyszíne a siker csapat volt. Öt szerencsés srác volt, aki a stadion legjobb helyeit nézte - egy különleges VIP boxban, fantasztikus kilátással a mezőre és kifogástalan szolgáltatásra.

Eközben Vladislav Ignatievnek a tiszteletre méltó közönség gyűlt össze a múzeumban. Vlad nemcsak adta ki az autogramot, hanem nem tagadta a rajongóit a fotón.

Az Amkarmal való mérkőzés mindig nagyon nehéz. Különösen ebben a szezonban Permyaki nagyon hűvösnek tűnik. Fél közepéig a vendégek többnyire megvédték magukat, de az első többé-kevésbé veszélyes támadást vetettek észre. Bodula négyes büntetéssel őrzött, ami nem akadályozta meg, hogy bezárja a kamrát az oldalról.

A cél után az "Amkar" nagy erőkkel távozott. Kilenc játékos a saját büntetésüknél fogva letelepedett, előtte egy magányos Bodul volt. Azonban még a "Lokomotiv" pont is képes volt a szünet előtt. Bundle Miranchuk - Ari tovább bélyegezte a célokat, de ezúttal a brazil asszisztensként dolgozott. Ari Yanbaev passzát követően Alexei-nak dobta a labdát, Miranchuk pedig nem hagyta ki a lehetőséget.

A szünet után a "Mozdony" volt a fő dolog - nem vesztette el a biztosítékot az első félidőben. Már az 54. percben Tarasov előhozta a "vasútvonalat". Fernandes beadta a szögletes, Corluka megnyerte a csúcs közepén a büntetés terület és dobta a labdát a messze állomás, ahol Tarasov végzett "hal".

És mindössze két perc alatt egy csomó Ari-Miranchuk játszott újra. A brazil elhozta Alexist, Khomich leütötte labdarúgóját, Fernandes pedig bízik büntetéssel - 3: 1.

Ha a Miranchuk elleni bűncselekmény nem okozott kétséget, akkor a 61. percben a büntetőhelyről a "Lokomotiv" céljára a játékvezető hibázott. Gigolaev felugrott a Querquelre, és elesett. Salamon még csak nem is érintette az ellenfelét. Bodul duplázott, a labdát és a kapust a sarokban.

A meccs befejezése elmosódottnak bizonyult. Először sérült Corluka, ki végezte a pályáról hordágyon és a 88. percben, „Amkar” kiegyenlített. Prokofjev befejezte a kaotikus támadás sújtotta a tíz méter, csökken a labdát a lehullott és lapos Kverkveliya Guilherme - 3: 3.
Szerdán a "Mozdony" meglátogatja a CSKA-t.

Oroszország ROSGOSSTRAH bajnoksága. 24. forduló

"Mozdony" - "Amkar" - 3: 3 (1: 1)

Célokat. Bodul, 24 (0: 1). Miranchuk, 43 (1: 1). Tarasov, 54 (2: 1). Fernandes, 56 (a büntetőponttól) (3: 1). Bodul, 61 (3: 2) (a büntetőponttól). Prokofjev, 88 (3: 3)

"Amkar". Homich, Zanev, Cél, Conde, Bodul, Gigolaev, Balanovich (Prokofev 64), Idowu, Komolov (Branko Jovičić 46), Kostyukov (Gasilin, 71)