7 A férfiak Jovovics-csillagokat mullognak

"Mindig azt álmodtam, hogy olyan embert találok, akivel kislánynak éreztem magam. Amíg rájöttem, hogy minden férfi olyan, mint a kislány - mondta Milla egyszer, és eszünkbe jutottunk.

Év és másfél éves színésznő a Jamiroquai Stuart Zender zenekar korábbi basszusának karjaiba költött. Komolyan befolyásolta a fiatal Jovovichot, aki annyira elragadtatta a zenét, hogy még az Divine Comedy albumot is felvették, és saját zenekarával, a Plastic Has Memory-rel játszott.

7 A férfiak Jovovics-csillagokat mullognak

Milla Jovovich Mario Sorrenti lencse alatt

Milla irrealisztikus szemével aligha lehet egy fotós egyszerűen eljutni. Nos, minden modell a híres fotós karjaihoz akar lenni! Ebben az esetben a csillagok összefogtak: Milla és Mario pár évig együtt voltak. Még a kötődést is kötötték, ami hatályban volt, amíg a francia rendező megjelent a horizonton.

7 A férfiak Jovovics-csillagokat mullognak

Mila Jovovich és Luc Besson.

Természetesen, ha már hallotta a történetet: meghódítani a híres rendező, és kap a szerepe Lila idegen a „ötödik elem”, Milla jött meghallgatásra elképzelhetetlen ruhában, arany festékkel az arcán és a 20-es platformon. Besson megrémítette a színésznőt. Néhány hónap múlva, csak öltözve és smink nélkül, Milla látta Luke-ot a Los Angeles-i medence mellett. Jovovich nem vesztette el a fejét, és a maestro fedélzetére támaszkodott, és azt mondta: "Hello! Én vagyok az a fajta lány, hogy nem kapnak szerepet a „Mi zamerevshy Besson azt mondta:” Ez adott. " Az "Ötödik elem" premierje után azonnal házasodtak. Túl más, a csillagok két évig tartottak, aztán biztonságosan elváltak.

Egy ideig Mila átölelte a korábbi Red Hot Chili Peppers gitáros John Frusciante-t. Túl sok zenét gondolt, de sikerült egy pár romantikus dalt felvenni, ez is jó eredmény!

7 A férfiak Jovovics-csillagokat mullognak

Mila Jovovich családjával

Hogy tetszik Milla embere?

Kapcsolódó cikkek