6 Erkölcsi órák


Bob 800 dollárt ad, és elhagyja. A feleség visszaküldi a törülközőt, és visszatér a fürdőszobába. - Ki volt az? kérdezi a férje. "Bob" - válaszolja a feleség. - Jól van - mondja a férje -, nem mondott semmit a 800 dollárért, amivel tartozott? A történet erkölcse: osztozik a részvényesekkel a kibocsátott hitelekről, különben kellemetlen helyzetben találja magát.

A pap felajánlja az apácát. Az autóban ülve lábát a lábának mögé dobja, hogy a csípő ki legyen téve. A pap alig tudja elkerülni a balesetet. A kocsit összehangolva tántorítja a kezét a lábára. Az apáca azt mondja: "Atyám, emlékszel a Zsoltár 129-re?" A pap elveszi a kezét. De az átvitel megváltoztatásával ismét a lábára teszi a kezét. Az apáca megismétli: "Atyám, emlékszel a 129. Zsoltárra?". A pap bocsánatot kérek: "Bocsásson meg, húgom, de a test gyenge". Miután eljutott a kolostorba, az apáca sóhajt és elhagyja. Amikor a templomhoz érkezik, a pap megtalálja a 129. Zsoltárat. Azt mondja: "Menj el és keress, felett boldogságot találsz!" A történet erkölcse: ha nem ismeri jól a munkáját, számos fejlesztési lehetőség fog eljutni az orrod előtt.

Egy értékesítési képviselő, titkár és menedzser ebédelni és találni egy antik lámpát. Megdörzsölik, és Jean-től úgy tűnik. Azt mondja: "Teljesíteni fogok minden egyes vágyat." "Én vagyok az első, én vagyok az első!" - mondja a titkár. - Most a Bahamákon akarok lenni, egy hajón, és nem gondolok semmire. Pshsh! Eltűnik. "Most én vagyok most," mondja az értékesítési képviselő. "Hawaii-ban akarok lenni, pihenni a parton, masszázs, végtelen kolada és életem szerelme." Pshsh! Eltűnik. "Most te vagy a sorod" - mondja Jin a menedzsernek. - Azt akarom, hogy e kettő ebéd után visszatérhessen az irodába. A történet erkölcse: mindig beszélje először a főnököt.

Eagle egy fán ült, pihent és nem tett semmit. Egy kis nyúl látta a sasot, és megkérdezte: "Leülhetek-e én is, mint te, és semmit sem csinálsz?" - Persze, hogy miért ne - válaszolta. Nyúl leült egy fa alatt és elkezdett pihenni. Hirtelen megjelent egy róka, megragadta a nyulat és evett. A történet erkölcse: ülni és semmit sem csinálni, nagyon, nagyon magasra kell ülnie.

A pulyka beszélt a bika. "Én álmodom, hogy felmászik a fa tetejére" - sóhajtott fel -, de annyira kevés ereje van. "Miért nem hajolsz le az én alomban?" - válaszolta a bika, - sok tápanyag van. A pulyka rágcsálta az almot, és elég erőt adott neki, hogy felmászjon a fa alsó ágára. Másnap, miután többet eszik, eljutott a második ágba. Végül a negyedik napon a pulyka büszkén ült a fa tetején. A mezőgazdasági termelő észrevette, és fegyverrel lelőtték. A történet erkölcse: a szarság manipulálása segíthet felmászni a csúcsra, de nem fog ott tartani.

Egy kis madár télre dél felé repült. Annyira hideg volt, hogy megdermedt és nagy földterületre esett a földre. Miközben ott feküdt, a tehén elhaladt, és egy tortát hagyott rajta. A madár hirtelen rájött, mennyire meleg volt. Tehén szar hozta életre! A madár hirtelen olyan jól érezte magát, hogy énekelt, hogy kifejezze örömét. A macska mellett haladva meghallotta az éneklés, és úgy döntött, kitalálja, mi a baj. A hangforrás után a macska talált egy madarat, feltárta és megette. A történet morális:

1) Nem mindenki, aki átkozott téged, az ellenségedet.

2) Nem mindenkinek, aki kiszáll a szarból, a barátod.

3) ha jó és meleg érzésed van, akkor jobb, ha a száját befogod.

A főnök szavai
Vladimir Shebzukhov

Minden krikett ismeri a saját pólust
közmondás

És néha fontos a kis bassinetben,
Ahhoz, hogy egy tündérmese lehessen

A rendező bejött, a titkár
És egy helyettes az étteremben.
Ebédidőjük eljött.
A pincér a palackot szolgáltatta.
Ahhoz, hogy úriember maradjon,
(Végül is barátok voltak a beosztottakkal),
A rendező maga nyitotta meg.
Mielőtt az elkábult azonnal,
(Bár nem tudtam elhinni a szemem),
A genie jött az üvegből!

A genie kérte a kívánságot.
Bárki lehet,
De figyelj erre
Mind a három közül egyet!

Alig gondolkodott
A cég igazgatója ugyanabban az órában
Hallottam: Sürgősen a Kanári-szigeteken
Küldjön nekünk a barátommal!

A főnök nem tűnt furcsa,
Végtére is, a helyettes, ő,
A Bahamák hirtelen megérkeztek,
Fiatal kisasszonyával.

Csak egy főnök maradt vacsorázni.
Várakozás várta az ajkát.
Ideje elmondani neki
(A genie nem fáradt!)

Sokat kívánok, ó, esküszöm,
De csak egy százat választottam:
Amikor visszatérek a céghez,
Mindenki a helyükön volt!

Tipp arra, hogy nincs kérdés:
Hadd beszéljek az első főnökével!

"Fable egy példabeszéd"
Vladimir Shebzukhov

- Nem mindig az az ellenség, aki mocskosan sért meg
és nem mindig az a barátom,
ki segít neked kijutni! "
(A közmondás)

Egy nap fagyos a fészekből
Egy rossz rossz fiú repült le.
De itt a gondja várta
A vége közel van.

A merev, hideg,
Épp haltam meg
És el kell hagynunk az istállót,
A tehén a mellette van!

Meleg meleg sütemény
(Mint egy kvochka, amely lefoglalta),
És az élet morzsa felélesztésével,
Az én pajtámban elmentem

Örömmel felmelegedett, énekelt
(Pontosabban zachirikal).
Aztán a szomszéd macskája megjelent az időben
És híresen megragadta a morzsait!


Jobb, ha nem mondasz semmit:
A sárban, egy arctalan tömegben,
Koli odament oda, bébi,
Ülj le, és ne tweet!

"Nyúl és a sas"
Vladimir Shebzukhov

A figyelem nyúl vonzotta a sas tételét,
Semmi köze hozzá, ült
Egy olyan magas fákon ülve,
Nem volt könnyű kiabálni hangosan.

Mondd, sas, nekem, anélkül, hogy elmondanám az igazat:
Az a kegyelem, amit megérdemelek:
A fa előtt
És semmit sem csinál, leült?

A sas válaszolt: Isten legyen veled!
Ülj le és ne csináld semmit nappal!
Az elégedett nyúl maga is ezt tette
De hirtelen egy róka kúszott hozzá.

Egy fa alatt várlak, lásd.
Mi még érdemes kitalálni ?!

A szegény ember messze volt
Abból a gondolattól, hogy ideje érni:
Végül is, semmit sem csinálva, ülve
Szóval nagyon, nagyon magasra van szüksége!

6 parancsolatot az engedelmes szolgának.

Az igazság az

Különösen az utolsó Vital!

Szeretem a történetet a nyúlról, amely megkérte a hollétét, hogy üljön a fán. A varjú őszintén válaszolt: "semmi". Tetszett neki, ült a csonkon, és nem kezdett semmit tenni, de a futó farkas mögött elvette és elvitte. A varázsló elfelejtette mondani neki, hogy üljön le, és nem tesz semmit, magasra kell ülnünk

Az ötödik ember erkölcse a legszórakoztatóbb

a aftar csak szar van az elméjében. vagy úgy tűnt számomra.


egyenes, 6 legyőzött cérnák, egy kopott lepke "erkölcsösséggel".
Kinek naplyusoval valami oly sok, afftyr botot natravil.
vidd ezt a szart, pzhls)))))))))))

- Jól van - mondja a férje -, nem mondott semmit a 800 dollárért, amivel tartozott?
- Nem, nem.
Ezután a férj megy és megrázza Bob 800 dollárt
Morália: meg kell adnod valakinek, akitől megszállt. És jobb, az átvételkor.

„>

6 Erkölcsi órák
6 Erkölcsi órák

Az utolsó "bölcsesség" emlékszem vissza az iskolából, majdnem 40 évvel ezelőtt. Csak így szólt az utolsó "erkölcs": "Szarba kerültem, ne sírj"
Gyanítom, hogy más gyöngyök ugyanazt a receptrendet

Tegyen egy pluszt, de valahogy a mesék nem szagolnak.

Még 5 további válasz megjelenítése (9-ből)

alertol Учитель русскава 2 évvel ezelőtt

Az intelligencia szintje semmiképpen nem kapcsolódik a hithez, maga maga bizonyította. A hívők között pedig bolondok vannak, és a hitetlenek között. Szintén okos, és vannak mások is.

Михаил Учитель русскава 2 évvel ezelőtt

És mi van azokkal, akik elkezdik tisztítani a főtt tojást a tompa végtől? Okosabbak azoknál, akik élesen tisztítják?

Kapcsolódó cikkek