30 Az ablakon kívül, és a ház hidegebb, mint az utcán

Nem mondhatom, hogy ezt én csinálom. Szükséges volt kiszállni a helyzetből, és csak elhallgattuk, mi volt.

De a sorrendben. Néhány évvel ezelőtt két kínai infravörös melegítőt vásároltak a szobámban és az anyám szobájában. Ő rám a hölgy a korban és rosszul melegszik.

Ez az én melegítőm. Ezek kicsit más formában vannak, de ugyanabból a gyártótól. Csak ketten voltak. Mindkettőt vettem. Különleges választás nem volt ...

Melegítse a kínai fűtőtesteket ... különböző elemek állnak a másik oldalon. Elvben, mivel nem égetnek sok oxigént, hő tárgyakat fújnak, és jó pénzért vásárolták meg a Medtechnikában.

A fagyban, napközben még kevésbé, de éjszaka ... és éjjel problémák. Az a tény, hogy a földön vannak. Mi ágyban alszunk, és ezek a fűtőtestek a legtöbb meleg oldali ágy, és minden ... Vagy azt kell kiszerelni, ami szintén nem egy lehetőség - ezek hő csak egy kis ágy szélén hibázik oly módon, hogy lehetetlen, hogy megérintse - éget.

Körülbelül három évvel ezelőtt vettem egy TV-t anyámnak a szobában, és úgy döntöttem, hogy a falra akasztom. Miért vásárolták meg a TV tartóját. Felakasztotta a tévét az ágy melletti tartóra. de ... Volt egy TV egy karral lift, hiszen anyám elkezdett szédülni, amikor elkezdte nézni a TV-ben ... Azt kellett nézni, a szeme fáradt. A tévét az éjjeliszekrényen egy sarokba tették, és a konzolt eltávolították, és egy dobozba helyezték a polcon.

Aztán hirtelen leereszkedett a fagy 30 ... Hosszú ideig ez nem volt ... A Dubakov lakás fűtőberendezések nem ... Emlékszem az infravörös fűtőberendezések a festék íróasztallal. Egy ilyen dolog hasznos lenne ezekben a napokban, de a birtokomban nincs ilyen dolog.

És miért ne? Van! Csak hagyta, hogy gyűjtsön.

Megkapták a tartót a dobozból. A hátsó burkolatot hátráltatja. Csavarja rá a fűtőberendezést a tartóra, és lerakja a falra a szerkezetet. A fűtőt az ágyra mutatta. A szobában, fél óra alatt "Tashkent", anyám nem fagy. A probléma megoldódott!

Egyszerű öncsapos csavarokkal ültetve.

Letette az állványt, és tegye a dobozba. De a fűtés bekapcsolásához a biztonsági rendszert egy gombnyomással kellett kikapcsolnom. Amikor a fűtőelem be van kapcsolva, megnyomja és működik. Ha leesik - lecsavarodik, és a fűtés megáll. Vágtam egy darab műanyag át a helyét a lyukon ragadt csapok és húzza meg az anyákat gombot teljesen befejeződött.

Nagyon kényelmes. Ezért nem csináltam előbb? Valószínűleg lusta volt ... vagy egyszerűen nem volt ilyen fagy.

Ui Úgy döntött, hogy kiegészíti, hogy további kérdései ne legyenek.

Az elemek a falainkban vannak. Kiderül, hogy a hő egy része az utcára, a lakás része. A falak betonok.

Így néz ki fűtünk. Ugyanaz a padló alatti.

Kapcsolódó cikkek