14 Receptek a gyermekek keverékéből) - gyerekkeverékből készült zsákok - a felhasználó olga (olgaist) bejegyzése

Lányok, hello! Valahogy a rendelet hétfői másképp érzékelhető. 🙃 örömmel 🙈😀 Ez a lehetőség, hogy lazítson a nyüzsgésből. Tehát kedves hétfőnként tegnap egy szarvasgomba-tömeggel tévedtem, és ma magam vettem a cukorkát. Kiderült.

Jó napot! Van egy teljes csomag a keverék a tejipari konyhában. Mivel a GW-nél vagyunk, a gyermeknek nincs szüksége keverésre. Süteményeket akarok kivenni. Ossza meg a jó receptet. Az ízlés nem volt nagyon édes, és csokoládé nélkül. A.

Vannak ilyen "Baby" és "Kid" keverékek. Számukra a gyerekeknek szörnyű diatezisük volt. Anyukám nem a pékség és a cukrászipar ajándék technológus! Itt ilyen fincsi volt velük! )) Azt hiszem, ha a keveréket helyettesíti egy vadszép édes.

Szarvasgombák kókuszdióból, 200g. bármely csecsemőtápszer (jobb "baba") kakaó - 50gr.250gr. sugarmilk - 100 ml kókuszrost1. Öntsük serpenyőben tej, majd adjunk hozzá cukrot, és forraljuk fel, folyamatosan kevergetve, hogy a cukor.

Összetevők 200g tápszert „Baby”, vagy tejpor 50g kakaó 250g cukor 200g vajat a recept a serpenyőben önteni 100 ml vízben, adjunk hozzá cukrot és Forraljuk fel. Add hozzá.

Nos. Nem burgonya természetesen, de a megjelenése nagyon hasonló, és az íze is nagyon emlékeztet :) találtak engem is ooooochen régi keverék. És saját felelősségemre (pusztán a férjemre) döntöttem.

Recept nem az én - találtak egy internet Összetétel csecsemőtápszer „Baby” - 1 csomag (4-5stakanov), víz - 0,5 csésze, cukor - 2 csésze, kakaó - 3 evőkanál. evőkanál, vaj - 200 g.

Elkezdte a "szarvasgomba" cukorkát készíteni. "Baby" keverék nem volt elég, és a kapott cukorka keverék nem annyira vastag. A golyókat nem lehet faragni. Mit lehet hozzáadni a kapott keverék sűrűségéhez? És ha a keveréket hűtőszekrénybe és holnapba teszik.

Elkészítési idő 45 perc + a hideg, mint akkor vyterpetKolichestvo adagot függ étvágyú) Nagyon nagyon nagyon nagyon kalloriyno vkusno.Ne felfedezte Amerikát, de még mindig szeretné megosztani a receptet a legfinomabb lakomstva.Samye elérhető termékek: A csomag vagy tápszert.

Kapcsolódó cikkek