10 Amit mindenki meg kell tennie, mielőtt meghalnak

Az élet kérdése. Mit tegyünk az életben? A legfontosabb az életben. Érdekes anyag.

10 dolog, amit mindenkinek meg kell tennie, mielőtt meghalnak. Az élet kérdése. Mit tegyünk az életben? A legfontosabb az életben

Nemrég a könyvesboltban találkoztam egy szórakoztató könyvvel: "1000 zenei album, amit meg kell hallgatnod, mielőtt meghalsz." Ebben a könyvben van olyan jegyzetek listája, amelyeket meg kell hallgatnod az életedben. Arra is van szükség, hogy miért kell ezt megtenni. Minden ok indokolt :-). Rendszerint az albumok mindegyike nyitány a zenében. A lista mindent tartalmaz - a klasszikusoktól a popig.

Az az elképzelés, a könyv: egy ember él a társadalomban, és ez a társadalom számára, hogy a termék különféle kulturális termékek, hanem egy személy nem tudja felfogni az összes, tudja élni az életét, és semmi, elvileg a világ, és nem tudom. A könyv néhány kulcsfontosságú pontot jelent a világ zenéjének megismeréséhez.

És végül "befejeztem" egy könyvet, amelynek címe: "1000 hely, amelyeket feltétlenül látnod kell, mielőtt meghalsz." Ez nagyon ihletett engem. Az a tény, hogy most él az út, vagyis a mozgó országonként, és a célom - ismerkedés a saját világ, az emberek és a kultúra, majd használni az én dolgom - író vagyok, ha nem tudom: - ).

És a könyv 1000 pontot kínál nekünk a világunknak, amelyek a legteljesebb mértékben bemutatják a pompáját. Vagyis most már tudom, hogy feltétlenül egy bizonyos országba kell néznem, hogy azt mondhassam: "Ott voltam!" :-). Az élet végére, ezzel a megközelítéssel elmondhatom: "Ismerem a Földet!". Biztos vagyok benne, hogy jó lesz így mondani :-).

10 dolog, amit mindenkinek meg kell tennie, mielőtt meghalnak. Az élet kérdése. Mit tegyünk az életben? A legfontosabb az életben

Miután találkoztam ezekkel a csodálatos könyvekkel, már szándékosan elkezdtem keresni a következőt. Mit gondolsz, melyik?

Olyan dolgokat kerestem, mint "1000 dolog, amit meg kell tennie, mielőtt meghalsz."

Ez logikus. Ha van zene, filmek és helyen, hogy egy ötlet a kultúra és a Föld maga, csak öröm nézni és hallgatni, akkor vannak dolgok, amelyek szórakoztató csinálni.

Nos, például ugorj le egy ejtőernyőről. Ez triviális, de érdekes. Vagy hajtson végre egy óceánjáró buszon. Vagy repülni egy forró levegőben. Egy kicsit, de repülni. Vagy kormányozza a gépet. Vagy egy tankot. Vagy szexuális élményt szerezhet más versenyzőkkel. Vagy írjon egy képet. Vagy írjon egy könyvet. Or. vagy. vagy. Születni egy gyermeket, fákat építeni és házat építeni - csak ebből a sorozatból.

10 dolog, amit mindenkinek meg kell tennie, mielőtt meghalnak. Az élet kérdése. Mit tegyünk az életben? A legfontosabb az életben.

Ugyanakkor bevallom őszintén, nem voltam képes felvázolni egy nagy listát, hogy boldogan jelentem, hogy mond, én már gondoltam rá, és úgy döntött, hogy csak meg kell, hogy megbizonyosodjon arról életében az alábbiak szerint:

Nem volt elég képzelőerőm. Ezért segítséget kérek tőled.

Segítsünk egymásnak.

Általában a javaslatom világos, ugye?

Válaszolj a kérdésre: "Mit gondolok, hogy meg kell tennie az életemben, mielőtt meghalok?"

Ha utálod a "szükséges" és a "feltétlenül" szót, használd a másik kérdést: "Mit akarok tenni az életemben, mielőtt meghalok?". A jelentés ugyanaz, de a szabadság kedvéért a második kérdés kellemesebb :-).

10 dolog, amit mindenkinek meg kell tennie, mielőtt meghalnak. Az élet kérdése. Mit tegyünk az életben? A legfontosabb az életben

A válaszok listák formájában szervezhetők. Kívánatos, hogy minden egyes esethez csatoljon egy kis magyarázatot a bekezdéshez, amelyben válaszoljon a kérdésre: "Miért érdemes megtenni?".

Kapsz egy ilyen asztalt:

Olyan ügyek, amelyek véleménye szerint érdemesek.

Csak írj elég nagyfokú bizonyossággal. Mert a "felismerni" kifejezés például meglehetősen általános, de pontosan mit jelent neked?

Tisztelettel, Gennady Pavlenko

10 dolog, amit mindenkinek meg kell tennie, mielőtt meghalnak. Az élet kérdése. Mit tegyünk az életben? A legfontosabb az életben

Kapcsolódó cikkek