1 Profan a sámán orc, quest lineage 2

Indítsa el az Orc-sámán küldetést (egy profi sámán-ork keresése) már a 18. szint. Ezt a küldetést is nevezik: 1 pro a főzéshez, valamint 1 profi a túl. Végtére is, a második profi után teheted az egyiket.

1) Megteheti a küldetést Orkov faluban, Tataru Zu Hestui közelében

1 Profan a sámán orc, quest lineage 2

2) Miután megtette a küldetést, a GC-től a Fagyott vízesésekig repülünk. ott meg kell ölni medvék és pókok, amíg egy bőr és egy bőr esik:

1 Profah a sámán orc, quest lineage 2

Kutatás 1 professzionális szakács számára:

1 Profan a sámán orc, quest lineage 2

3) Következőként szójababokat készítünk és a faluból a kísérletek barlangjába repülünk, ott a barlangban találjuk a Scarlet Salamander 17 szintet, megölik és elkapjuk a tojást:

Quest for 1 Prof. Over:

1 Profan a sámán orc, quest lineage 2

4) Amikor összegyűjtjük az összes tételt - visszatérünk Tataru Zu Hestui-ba.

5) Most beszélnünk kell a totemrel, amely az Orcs-Hestui Totem Szellem falujában található. Ő felajánlja nekünk 2 lehetőséget a küldetés további átvitelére: Gludin vagy Schuttgart. Kattintson Tudom meg a 99 lélek nevét - és végezzük el a küldetést Gludinban.

1 Profan a sámán orc, quest lineage 2

6) Gludin faluban repülünk, majd megyünk Orc céhbe, találunk Umos-t - beszélünk vele.

1 Profan a sámán orc, quest lineage 2

7) Most megyünk a medvék vadászathoz: Grizzly Medve (mi gyűjtjük tőlük a tárgy 3 küldetését)

1 Profan a sámán orc, quest lineage 2

8) A tárgyakat az Umos-ra utaljuk, és keressük a totemet: a Duda-Mara Totem Szellem a falu északi részén áll.

Quest for 1 professzionális Orc Shaman:

1 Profan a sámán orc, quest lineage 2

9) Menjünk a tisztás Windmill Hill - mi vadászni pókok Poison Spider vagy Venomous Spider. Megverjük őket, amíg meg nem jelenik a küldetés mob: Durka Spirit. Halálát követően megkapjuk a szükséges küldetést. (Általában meg kell ölni 5-10 pókot, ez egy küldetés mob)

1 profi az orkok sámánján:

1 Profan a sámán orc, quest lineage 2

10) A totemet hozzárendeljük a totemhez: a Duda-Mara Totem Szellemnek visszaadunk egy másik tételt.

11) Miután Gludinba utazott Seer Umosba - ő ad nekünk Mask of Medium (bélyegző 1 profu sámán orkért)

12) Ezzel a márkanévvel az Osborn 1 Prof. Shaman-tól tudhatjuk. Ez befejezi a küldetést.

1 Profan a sámán orc, quest lineage 2

Ne felejtsd el elmondani a barátaidnak: