Derby nagybetűvel

Derby egy "C" tőkével. Hogyan "Spartacus" legyőzte a Tszkát

Az orosz tengerparti foci legeredetibb derbijában a "Spartacus" a rajongók támogatásával jelentős győzelmet aratott a tszka felett. A legérdekesebb a reporta- tóriánk.

Otthon Orosz Derby vagy a Derby Minden Oroszország - érdemes a név volt a harmadik mérkőzés a 15. fordulóban a bajnoki Oroszország-FONBET Beach Soccer. A találkozott a fő versenyző - „Spartacus”, és CSZKA Moszkva először a történelem orosz bajnokságot közeledtek a mérkőzés Moszkvában egyenlő esélye nyerni, és a vágy, hogy harcoljon a legjobb helyen a ranglistán.
"CSKA" a táblázat a sorai alapján a 14 napos eredményeket játszott az első helyen - a kezdete előtt a Super League nehéz volt elképzelni. A "Spartacus" a negyedik pozícióban közeledett a jelentéstételhez, de természetesen magasabbra akartam menni. A szokásos szezonban a legjobb csapatok számára az első két hely - az alkalmat adják nemcsak a rájátszásba, hanem a negyedidőszakra is.

A FONBETH-bajnokság első fordulójában Tszka kifelé könnyedén legyőzte a "Spartak" -t a derbiban. A szentpétervári mérkőzés 13 percének eredményei szerint a "hadseregcsapat" 6: 0-os eredményt kapott. És csak miután hat gólt kaptak saját céljukra, a vörös és a fehér találta az utat egy idegennek. A játék némileg kiegyenlített, a számlakiegyenlítés kiegyenlítette, de a bosszantó kezdet emléke továbbra is fennmaradt.

A visszavágón megint elkezdte „Spartacus” elriasztja: CSKA vett három másodperc alatt, és három találat számlát nyitni - egy jó labdát közvetlenül a vezetékezés után a labda a központja Rafinha ütött. Rajongók a piros és a fehér, az ilyen események fejlődését is néhány percig lecsendesedett. De hamarosan új erővel kezdték támogatni kedvenc csapataikat.

Ruslan Pernaya nem találta meg a célját, mintha nem vette észre - továbbra is szakadt valaki más kapujában. És a vörös és a fehér erőfeszítései jutalmazták. Igor Brishtel a büntetéshez vezetett Kosharnyba, és a belorusz csatár nem hagyta ki a lehetőséget: a labdát a biliárdos ütés elől a távoli sarkába küldte, és a bárból a hálóba ment.

Az első időszak hátralévő része egy feszült küzdelemben és kölcsönös esélyekkel volt a második gólra. tsska több remek lehetőséget is kihagyott, és a "Spartacus" használta a lehetőségeit. Először Brishtel megkülönböztette magát egy látványos ütéssel az oldalsó ollóval, majd segített Igor Borsuknak. és a kapufára pattant.

Végül a "Spartacus" -nak még több lehetősége volt a fiókban lévő rés növelésére, de a CSKA 18 másodpercig az időszak vége előtt képes volt minimálisra csökkenteni a különbséget. Alexei Kolbanov a szabadrúgásból a pólus közelében 3: 2. Így az első időszak egyforma küzdelemben állt a gyönyörű célok bőségével. A közönség örömmel fogadta.

A második időszak sokkal csendesebb, mint az első. Az első veszélyes pillanat tört csak a harmadik percben: Brishtel nem tudja igazán, hogy a labda a párbaj egy védő a kapunál Kosharnaya. Szó szerint egy perccel később ugyanaz a tizedik szám a "Spartacus" keményen ütközött, de nem érte el a célt. És a következő támadást, a piros és a fehér szerezte a negyedik alkalommal: Igor Borsuk beindult a Jurij Kotov szélén után, át a labdát, és hogy csak zárja be.

"Spartacus" erősebb, agresszívabb és hatékonyabb. Az ötödik gól nem tartott sokáig: a meccs Egyenlítőjén Sergei Panikin az oldala miatt pontosan bemutatta a labdát Fedor Zemszkovnak. és az utóbbi, miután fizetett a kapus, továbbította őt a háló - 5: 2. És utána a tszka célja kezdett összeomlani. Az ötödik gól után a hatodik - Kotov, majd a hetedik - Brishtel a "Spartacus" gyors kiugrása után egy harmadik sorozatot adott ki.

Amikor az eredménytábla világít a 7: 2 számokat a második periódusban, még mindig van egy teljes öt perc. Volt egy érzés, hogy a piros és a fehér "gyilkos ösztönüket" bekapcsolja, és elkezdi befejezni a tsska-t, és kiderült, hogy igaza van. A szünet előtt Andrei Novikov gólt szerzett és a nyolcadik gólt - szabadrúgással, őrült riasztással a homokból. A "Spartacusban" mindent a rossz kapuba vezettek. A piros és a fehér rajongók nem csak a "Spartacus! Spartacus" kántálásával szórakoztatták magukat, hanem kiabálták Rebrov és Glushakov nevét is. akik jöttek a meccsre, hogy támogassák a tengerparti klubokat.

A mérkőzés kimenetele a harmadik időszak kezdetéhez valójában előre meghatározott volt. A kérdés az volt: lehet a tsska megtalálni az erőt, hogy elkerülje a vereséget, vagy "Spartak" vörös és kék képes lesz befejezni. A mérkőzés utolsó harmadának első percében nem kaptak választ. "CSKA" irányította a labdát, tulajdonában volt az előnye, és még egy gólt is szerezhetett - hosszú távú sztrájkot Llorenz Gomez szerezte. de a Kapkov-féle osztályok ügye nem ment tovább: "Spartacus" megbízhatóan védte.

Piros és fehér játszott a számlán, ellentámadásokon ment keresztül, és csendben megtartotta az első 24 percben elért előnyöket. Időközben Ruslan Pernaya osztályai közel kerültek a kilencedik célhoz, de Zemskov és Brishtel áttörése nem sikerült pontos ütésekkel. Hiányzott az esélyeim és a csca: Rafinha a szabadrúgást kiváló helyzetbe szorította, de a labda egyenesen átrepült Alexei Zuev kilenc kapujára.

Ennek eredményeként a tszka még mindig nem tudott elmenekülni egy pusztító vereségtől. A "Spartacus" magabiztos győzelmet hozta az ügyet, és csökkentette a rést az első helyről a ranglistán négy pontra. "CSKA" maradt az első, de vezetésüket már a "vasúti dolgozók" győzelme során a "Crystal" és a "Mozdony" mérkőzésen is megkérdőjelezhetik.