569 vagyok a mező nyaka közepén

Hideg és alattomos nekem egyre gyötörte gondolatok, hogy mit tesz a téli gumik? Szerettem volna valami egyetemes, a téli és nyári keresztül hóval szennyeződés mesit.S ellátási sovdep'a társa úgy döntött, a MEDVED kerestem a régi-569.Dolgo telepítési információk cipők Chevy, mint voltak félelmek, hogy a gumiabroncs nem fér el neliftovannuyu mashinu.V eredmény adatokat találtak, és mi vagyunk az azonos fickó elment sovdep'om pereobuvatsya.Oh így ez az izgalmas, amikor az első kerék szett ... félelmek nem erősítette meg, hogy mit nagyon boldog volt! Minden kerék normálisan felállt. nstvennoe hogy kifordított, ha a kormánykerék még mindig kevesebb, mint egy centiméter, hogy az ívek és a zaj a járdán (zene hangosabb, és az egész probléma)) ...) ugyanolyan .tak tisztességes diagonalkah kis shkryabaet podkrylki.Eto fognak dönteni civil lift, de ez egy másik történet ... A következő nap elment a falu Itkaru Itkarinskie vízesések hol és ellenőrizni a gumiabroncsokat gryazi.Rezultatom örülök az egész, és csak polnostyu.Vot sárvédőelemet kell tenni minél szélesebb körben, hogy az oldalsó ablakok zakidyvalo.Ostalos nem próbálja jég és snegu.V figyelembe azt a tényt, hogy a gumi számlálás téli időjárás, nincs félelem erről.

Kiadási ár: 17 000 ₽

Csak a regisztrált felhasználók vehetnek részt a megbeszélésekben.

Hello. Nos, mondja meg, hogy van ez? nagyon kopott az aszfalt körül? Nos, hogy vannak a dolgok a kiegyensúlyozással?

Hello. Az Otkatal mintegy 30 000 km, kb. 40% viselnek. A bonyolult kiegyensúlyozáskor meghal. Most perebul a szerszámgépen az öntésre, de eddig egyensúly nélkül a különbség nem érezhető. Egész évben járok és ne aggódj.

Üdvözlet! Hogyan viselkedik jégen / hengeres hóban?

Jó napot. Elég megfelelő a jégen. Nem olyan, mint egy tüskés, természetesen. Óvatosan kell járnia a fékkel és a gázpedállal. Amikor a fékezés a csúszkába kerül, csak engedje el a féket, azonnal megjelenik a markolat. Nos, általában nem látok alternatívát ehhez a gumihoz. Éves A / T. Egész évben járok. Sem a piszok, sem a hó nem szörnyű. Itt csak egy pár gondolkodom.

Köszönöm a hangjelentést! És nem gondolt rá, hogy feltörölte. A párokat meg kell változtatni!

Volt egy gondolat, de akkor nem kell használni a nyáron ... Nyáron nem sokat utazom rajta, így nincs értelme a nyári gumiabroncsok megvásárlásában is.) Két tél gördült - a repülés normális volt. Plusz, hallottam, hogy már vannak ilyenek a tövisek. DE! mint tudom, hogy a medvék most nem engedik fel, és problémásnak találják őket. Van egy példány - Forward 530.

de ez is 235/75 / r15? csak azt hiszem, hogy a lift nélkül

Ez a méret, a gumi súlya, nem fogod megbánni

és a fő párok szabványosak? Ha igen, mennyit esik a gyenge dinamika?

A párok standardok, a dinamika kissé elesett, de elegem van. Én használom ezt a túlhúzást, és nem is emlékszem, hogy volt ez. Most a nyáron autópályát akarok, akkor emlékszem, hogy a szokásos módon jár.

Mi az autó tömege, és mi az a gumiabroncs nyomása az útra vagy a városra? Vagy csak menjen az erdőbe?

A tehergépkocsi tömege 1350 kg. A télen 1.8-kor lendülök. Tavaszi ősszel rázza fel a kopecket. A városban és az autópályán járok. Rendben van.

Kaptam, köszönöm. Ez a gumiabroncs egy olyan gépen van, amely egy ideig kölcsönadott. Ázsia Rocsta. A szénhidrát egy mezőnyen keresztül, és a dvig, mint a 1.8. 80 km / óra után benzinvödöreket fogyaszt. Itt meg akartam tudni, hogy megnövelhető-e a nyomás, hogy könnyebb legyen az aszfaltnál.

Volt egy ilyen gumim) egy jó lehetőség, örülök, hogy télen nem rossz, és nyáron mehetsz. Csak az aszfalton éles.

Kapcsolódó cikkek