14 A bolygó legősibb embereitől származó élettartam titkai, frissesebbek - a legjobb Runet a naphoz!

Nem mennyire élni, hanem élni. Mindezek a tippek segítenek neked egy minőségi, boldog életet élni. És azok, akik úgy vélik, hogy az élet nem iszik élt hiába, élt 86 éves vagy annál alkoholos kábulat, tartós depresszió, amely elkerülhetetlenül kísérő ivás és tolnak az új, méreg az életét a családok ... Ezt nevezhetjük a hosszú élet? Nem akar sokkal korábban meghalni?

Sajnos a gyermekek felelősek a szülők egészségtelen életmódjáért!

És nem azt mondom, hogy a szülők az ilyen gyermekek alkoholisták és a dohányosok, most már van ilyen káros élelmiszerek, töltött minden kémia, transzzsírok, ízfokozók, stb
Folyamatosan szembesülünk az oxigén és a mozgás hiányával. Nem csak, hogy a levegő szennyezett, ezért légzését felét. Tekintettel arra, hogy mozog egy kicsit, van egy lassuló anyagcsere, illetve a szervezet nem képes teljes mértékben hozza a káros anyagok és a méreganyagok. Ezért esik immunitást, ezért mindenféle betegségek és rákok.

Sir Andrew

Valahol volt információ arról, hogy a hosszú évek múlásainak túlnyomó többsége éhesen érezte magát. És állítólag ez teszi át a testet a hosszú életre való hajlamra.
Nagyanyám május már megfordult 90 éves, túl éhes és a háború 1947-ben De tulajdonítja a hosszú élet, ami mindig evett egy csomó kapor és petrezselyem)

A hosszú élet titka
Vladimir Shebzukhov

A szürke szakállal, nagyapámmal,
A jubileumot sikerült elérnem - száz éve.
A tudósító úgy döntött,
Milyen hosszú élettartamú titok.

A jubileum válaszolt neki:
"Hagyja el a hegyet,
Senki, (és azt hiszem, nem hiába)
Soha nem vitatkoztam! "

"Senki, senki?" - "Igen, igen ... senki!"
- A feleséggel - soha?
"Nem hazudok neked és mindenkinek,
Nem vitatkoztam anyósommal, még csak nem is! "

Aztán a kérdező főtt -
"Nem lehet ilyen!
Száz év nem vitatkozott senkivel? "-
Ismét feltette a kérdést.

A bölcsesség gyűlöli a szemét.
Nem kérdeztem,
Mosolyogva az ajkán, azt mondta -
"Igen, vitatkozni, vitatkozni, vitatkozni ..."

Kapcsolódó cikkek