• típusai élelmiszer-csali
• az állandó kapcsolatot a potenciális ügyfelek
• létrehozása olcsó / ingyenes termék (front-end), hogy a potenciális vevők (vezet Generation)
• Mit kell tenni a külföldi vonzott kliens (üzemi kör)

A szemináriumot fog tanulni, legalább három stratégiát, hogy könnyedén alkalmazhatja a következő nap, és kap egy nagy eredmény egy hét múlva.

Ellenőrizze Volskaya INTERDISTRICT ügyészség azonosította megsértése korrupcióellenes jogszabályok a foglalkoztatási, az egykori önkormányzati alkalmazottak.
Volskaya élet

A tűz történt ma a Zavodskoy kerületben. Szerint a sajtószolgálat a regionális sürgősségi osztályon, a 01 órán át. 49 m. A jel egy tűz egy kétszintes ház az utcán.
hírek Szaratov

Vasárnap, miután a teljesítménye „Ba” játszani Julia Tupikina művészeti vezetője Színház Népi Artist Oroszország Grigorij Aredakov és gratulált az összes résztvevő játszani a női főszerepet,

A Kuntsevo bíró a Bíróság kezdte bontóper 82 éves Népi művész a Szovjetunió, és a harmadik felesége, 38 éves zongorista Vitalina Cymbalyuk-Romanov Anastasia Pleshakova pár adta közös megegyezéssel.
TVNZ

Film-győztes MIFF fogja látni a mozikban csak nyolc orosz városban. Közülük - Szaratov.
Reporter újság

Csapatunk találkozott a helyi „Perm medve”. Már az első percben a mérkőzés, „gazdák” tett kísérletet, hogy szakít, söpörni az állás a különbség a három gól - 1: 4.