Hiányzott győzelem ao nkz

A JSC NKZ elveszett győzelme

Kedden az átütemezett mérkőzés a Jaroslavl labdarúgó-bajnokságon zajlott. A JSC NKZ labdarúgóit nem tartotta meg a minimális előny, miután a 89. percben a "RIO-opt-Energy" labdát kimaradt.

JSC NKZ - RIO-Opt-Energia - 1: 1 (1: 0)

Bírók: D. Grigoryan, A. Gladkov, A. Konstantinov.

Célok: N. Remizov (10) - I. Vasiliev (89).

A legjobb játékosok: E. Filippov - I. Vasiliev.

Az első fele teljesen maradt a hazai csapat, amely legyőzte az ellenfél birtokában van a labda, és a szám a pontozási esélye létre. Játék Trust Eugene Khapaeva kapott, és hogy a „kerámia” kevésbé pazarló végső szakaszában a támadás, hogy megtörje a csapat mehet egyértelmű előnye a számlájára JSC SCP.

Az egyetlen gól az első sorokapyatiminutke történt már a 10. percben, és kapott egy klasszikus: majd kiszámítjuk az átlós transzfer a központi terület a bal szélén a középpályán AO SCP Nikita Remizov, ami nem volt nehéz, hogy pontszám, prokinut őt egy kényelmes ütemben, és ellenállhatatlanul ütött . Ez a cél jött ki a játék során, mint egy teljesen átadja a kezdeményezést, és csak néha zavarta birtokában AO SCP. By the way, a játék térben az utolsó sorban a „kerámia” vette névleges védő Jevgenyij Filippov, amely általában megbirkózott az újonnan vert felelősséget.

A szünet után a kép 65 perccel nem változott, de a házigazdák megnyugodtak és csökkentették a nyomást a "villamosenergia-mérnökök" védelme érdekében. Ugyanakkor irányították a játék menetét, és keveset tettek a kapuknál.

Amikor úgy tűnt, hogy az ügy a hazai csapat győzelme felé halad, mennydörgés tört ki. A vendégek robbantottak és ellentámadást hajtottak végre, ami miatt Ilya Vasiliev sokkoló helyzetben volt - 1: 1. Ebben az epizódban a hazai csapat kapusának, Yevgeny Filippovnak nem volt esélye a csapata megszerzésére, és az állításokat az NCC védelmére kell benyújtani.